Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NLasskoun - Profil | Út 10.10.2023 22:19:47

Sazava10 >> ... modral v řezu? (to na fotce je něco mezi modráním a špínou ";o) ... a jakou barvu měly rourky? ...

    Nceczubr - Profil | Út 10.10.2023 18:04:01

    Petr64 >> https://www.houbareni.cz/houba/strmelka_kyjonoh Ale ta je jen 60mm velká ( klobouk)

      Nceczubr - Profil | Út 10.10.2023 17:55:29

      Petr64 >> Co tam bylo za stromy, jak voněla/ smrděla, třeň vláknitý, nebo dutý, lupeny lámavé, pevné, jakoby voskové atd. Dej víc informací.

        NPetr64 - Profil | Út 10.10.2023 17:46:09

        Když už se tady určuje, přišel bych taky s dotazem.co je tohle za černobylského mutanta? Celej trs obsahoval 36 plodnic s průměrem hlav 15-30cm a zabíral plochu 1m2. Tenhle kus se mi podařilo odlomit z kraje a váží cca půl kila. Je na prd,že jsem neměl u sebe tablet na vyfocení celýho trsu,ale tahle plodnice vydržela přesun 30km na podlaze dodávky a snad bude na určení stačit.

          NSazava10 - Profil | Út 10.10.2023 17:12:49

          Dart Ness >> díky moc,jo jo už je doma!😂😂👍

            NDart Ness - Profil | Út 10.10.2023 17:04:47

            Sazava10 >> Síťka na noze mate i mě (koloděj), tmavost hřibu by ukazovala na kováře.
            Ale síťka na noze bude nejspíš ukazovat na koloděje.
            Nicméně, nebál bych se to vzít domů :-)

              NSazava10 - Profil | Út 10.10.2023 16:58:08

              Pedro1 >> díky moc byl to i můj tip,ale ta síťka mně zmátla

                NPedro1 - Profil | Út 10.10.2023 16:16:10

                Sazava10 >> S ohledem na tu síťku na noze bych to viděl na koloděje.

                  NSazava10 - Profil | Út 10.10.2023 15:33:19

                  Hezký den všem houbařům,pomůže my někdo s určením týhle houby? Předem děkuji.

                    Nmirmen - Profil | Út 10.10.2023 11:10:05

                    adraj.x >> připadá mi jako svazčitá ( jedovatá ).

                    Makovou ( jedlou ) jsem nacházel spíš na smrkových pařezech .. zespodu na výtrusné části byla zbarvená nafialově, se stárnutím fialovošedá zvýrazňuje.

                      N1568 - Profil | Út 10.10.2023 7:15:59

                      Pedro1 >> Na rozdojení kozla už má patent akademik Moskalenko! :-))

                        NPoušťák - Profil | Po 9.10.2023 21:47:56

                        Pedro1 >> 🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍👍👍

                          NPedro1 - Profil | Po 9.10.2023 21:23:18

                          Kdyby vám hezká polonaha ženská ukazovala, jak rozdojit kozla, tak jich kazdej koupíte pjet,kdyby z prvních třech bylo toho mlika náhodou malo:-)))

                            NLasskoun - Profil | Po 9.10.2023 18:32:42

                            Kruan >> ... při její vizáži na to má určitě lidi ... ";o) ... aj se svojí houbičkou ... ";oDD

                              NLasskoun - Profil | Po 9.10.2023 18:29:56

                              Pedro1 >> ... hele, já třeba vůbec netušil, že aj korálovec se dá pěstit dom ... takže za mě palec nahoru ...

                                Nnerf - Profil | Po 9.10.2023 18:13:36

                                Pedro1 >> Vůbec nevim o čem mluvila. Ale moc se mi ten díl líbil.

                                  Nnerf - Profil | Po 9.10.2023 18:08:50

                                  Pedro1 >> a to já si to zase pustim, jen kvůli tý holčině... nepatří to do Bratrstva wobleru, že né?

                                    NDart Ness - Profil | Po 9.10.2023 17:43:01

                                    Pedro1 >> přesně.

                                      NDart Ness - Profil | Po 9.10.2023 17:42:45

                                      Kruan >> nesundá 😆

                                        NKruan - Profil | Po 9.10.2023 17:13:04

                                        Pedro1 >> ale treba slecna sunda kraťásky :)