Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nzmatesh - Profil | Út 3.10.2023 14:31:27

Ahoj,prosim o radu. Co to je za houbu? Roste na pokáceném kmenu orechu.Přidal jsem i fotku ze spoda. Už mě tam rostla cca před 2 měsíci.

    Nkolotuk - Profil | Út 3.10.2023 12:49:41

    Minulý týden ještě bedla vysoká

      Nkolotuk - Profil | Út 3.10.2023 12:47:32

      Dnešní krasavci

        Notoš - Profil | Po 2.10.2023 20:43:43

        pečárka lesní

          NFilip00 - Profil | Po 2.10.2023 20:34:27

          uz jsem si to našel ,díky

            NLauri - Profil | Po 2.10.2023 19:52:26

            xr125l >> jj paráda👍 tento špalek je loňský,ale už mi obrůstá i tříletý špalek z vrby, tak jsem zvědav

              NFilip00 - Profil | Po 2.10.2023 19:23:20

              ahoj, jak se da prodim uchovat kotrč, to se suší nebo se da zamrazit. dekuji za radu

                NDart Ness - Profil | Po 2.10.2023 14:26:48

                Mr.Doctor >> My je sbírali na Prostřední Bečvě, říkali jsme jim kozák kapucínek. A jak říkáš - mraky. Teď jsem tam už několik let nebyl .

                  NMr.Doctor - Profil | Po 2.10.2023 12:24:48

                  Pedro1 >> U nás v předhůří Beskyd jsem pár let zpět sbíral koše takovýchto......ten tvůj vypadá dost podobně......údájně topolové.... Teď již několikátou sezonu se po nich slehla zem, ani jeden, přitom tenkrát jich tam byly trakaře....

                    NPedro1 - Profil | Po 2.10.2023 12:09:01

                    Knapík >> Ten topolový je docela podobný, ...., ale:-)

                      Nxr125l - Profil | Po 2.10.2023 10:20:59

                      Lauri >> Povedlo se ti to.Dobrý pěstitelský úspěch.

                        NKnapík - Profil | Po 2.10.2023 8:27:43

                        Pedro1 >> u nás se s podobných místech vyskytuje krom křemenáčů osikových i kozák barvoměnný nebo topolový.

                          NGekoman - Profil | Ne 1.10.2023 22:05:36

                          Pedro1 >> A kozák nemůže? 😉

                            NPedro1 - Profil | Ne 1.10.2023 21:49:33

                            Gekoman >> Kozák to určitě není.
                            Malé plodnice měli klobouk "obepnuty" kolem nohy.

                              Nskřet - Profil | Ne 1.10.2023 14:58:34

                              Lauri >> Taky jsem se těšil. V pátek malé a dnes už nic. Děda mně říká,, tolik sojek pohromadě jsem už dlouho neviděl. A cos jim tam vlastně na to dřevo dal? " Tak asi tolik.

                                NLauri - Profil | Ne 1.10.2023 11:43:19

                                Tak už nám to doma zase roste👍

                                  NPedro1 - Profil | So 30.9.2023 21:34:47

                                  Ahoj kluci, potvrdí, nebo vyvrati prosím někdo kremenace osikoveho-hnědého?
                                  Kraj pravidelne sekané louky,cca 10 metrů od lesa, klasické kremenacove místo-osiky,břízy,smrky, dub.
                                  Dekuji

                                    NDart Ness - Profil | Pá 29.9.2023 18:52:32

                                    Neplánovaně...

                                      Nb.gun - Profil | Čt 28.9.2023 21:22:52

                                      mirmen >> Meripilus giganteus