Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

brach - Profil | Čt 28.9.2023 8:56:59

Takže dnes půjdeme na václavky...

    brach - Profil | Čt 28.9.2023 8:52:19

    Kamarád v pondělí v Broumovských stěnách...
    A já nic.

      mirmen - Profil | St 27.9.2023 23:19:24

      Trsnatec nebo vějířovec

        andy01 - Profil | St 27.9.2023 19:09:41

        Na to že je na Brněnsku v lese sucho na trout tak se zadařilo.... to budou řízečky. Mňam :))

          Salmon - Profil | Út 26.9.2023 11:48:03

          .

            kolotuk - Profil | Ne 24.9.2023 22:11:05

            simak.cz >> To bych nekoupil. Nůž hezkej, ale ta nemožná krabička jenom za 890kč, to mě odradilo 😁😁😁

              simak.cz - Profil | Ne 24.9.2023 22:01:58

              kolotuk >> To je ještě prd. Když dětem rybičku, tak tuhle: https://www.mikov.cz/nuz-130-di-1-750-1000/ :-)

                Darďas - Profil | Ne 24.9.2023 18:03:43

                ŠUKI >> No jo...nemůžu vědět všechno🙂.Ale viděl jsem ho prvně.🤷🏻

                  ŠUKI - Profil | Ne 24.9.2023 16:52:14

                  Darďas >> KUKMÁK.... Rumy znáš všechny a hřiby ne.. 😉

                    Darďas - Profil | Ne 24.9.2023 16:49:10

                    Zdar pánové.
                    Tohle vidím prvně..Co je to za houbu?🤔

                      Bord - Profil | Ne 24.9.2023 10:28:25

                      rybomil >> u silnice z Kamýk n Vlt směr PB
                      Tři jabloně taky kvetou zajímavý ty nejslabší ty mohutnější nekvetou

                        rybomil - Profil | Ne 24.9.2023 8:45:10

                        SUFO >> Jj, jaro je tady, mi kvete letos podruhý jabloň a v polích pláňka taky.

                          Klobasa1 - Profil | So 23.9.2023 23:11:39

                          To je konec, největší žně v suchém lese a tady už se jenom rybičkuje a nožíčkuje:-) A po úplňku to začne naplno, teda jestli zaprší:-) Výcuc fotek hub pro debily ze středních čech asi tak za poslední měsíc. Největší žně zaznamenávám blízko divokých prasat, kam se každý bojí chodit zatleskat a zatancovat si s nimi čardáš!! Nožík mám sice tupej...ale mám

                            nerf - Profil | So 23.9.2023 21:29:51

                            Ja mam jiz druhy tento (prvni ztracen v lese) a spokojenost.
                            https://www.alza.cz/sport/schwarzwolf-pilz-houbarsky-nuz-v-pouzdre-hnedy-d6657634.htm

                              retrívr - Profil | So 23.9.2023 19:23:48

                              Kreja >> Jsem starý člověk, jsem asi šťastný člověk, který naučil vnoučata k " určitým hodnotám ". Bohužel mám jen dva nožíky, no ale na čtyři mi to stačí. Pro mne moc znamená, že i pro ně to jsou a budou kultoví nože. Pravda mají úplně jinou výbavu v nožích. Mám totiš štěstí, že mám rybáře a to více, či méně výkonné. Vždy mi šlo jen a jen o jedno , což se podařilo .. uměj žít a jsou napLno šťasní v přírodě.

                                retrívr - Profil | So 23.9.2023 19:13:52

                                kolotuk >> Jdi do pr.... Ale bohužel Ti ji závidím. Taky bych ji měl rád. Ale moc a moc Ti ji přeju. Prostě nemůžeme všichni všechno. Moc se měj a ať se daří. Závidím. retrívr

                                  kolotuk - Profil | So 23.9.2023 18:18:58

                                  Bord >> přesně tak 😀

                                    SUFO - Profil | So 23.9.2023 18:18:08

                                    Tak nevím asi máme v obci čarodějnice

                                      Bord - Profil | So 23.9.2023 18:12:34

                                      kolotuk >> nekup to

                                        kolotuk - Profil | So 23.9.2023 17:49:15

                                        Kreja >> jojo,rybicka stale zije😉