Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NPoušťák - Profil | St 20.9.2023 12:34:23

ceczubr >> dá se koupit v Buschmanu

    NBulda 64 - Profil | St 20.9.2023 9:56:29

    Holky něco našly.. ;)
    Do jídla mix hub nejlepší ;-D))

      Nceczubr - Profil | St 20.9.2023 0:01:29

      kaňka >> Díky

        Nkaňka - Profil | Út 19.9.2023 23:19:19

        Ty6ko >> Tak tak pravdu máš . 👍

          Nkaňka - Profil | Út 19.9.2023 23:17:30

          ceczubr >> Čau , je to origo , bral jsem zde , v tu dobu nebyl nikde jinde skladem .
          https://www.knifestock.cz/old-bear-m465

            NTy6ko - Profil | Út 19.9.2023 22:26:46

            ceczubr >>
            Ahoj, sice to není na mne , ale je to si asi tento....https://www.kniland.cz/houbarske-a-zahradnicke-noze/houbarsky-nuz-old-bear-orech/?

              Nceczubr - Profil | Út 19.9.2023 22:09:23

              kaňka >> Ten nožík je upravenej, nebo je to origoš? A kde se dá pořídit?

                Nbrach - Profil | Út 19.9.2023 17:38:43

                Velké sucho...Houby chystají pauzu...

                  NLab - Profil | Út 19.9.2023 11:14:20

                  U nás to roste celkem pěkně. Za fotku stala jen číšenka rýhovaná

                    Nkaňka - Profil | Po 18.9.2023 19:18:25

                    U nas slabota sucho jak svině . Našel sem jenom velke a stare , mlade zero . Jedine masáků vcelku dost . I ten šiškovec sem videl ale nefotil 🤷 A jeste nejake bejsbolky a lišáci 😀

                      NRadoM - Profil | Po 18.9.2023 18:41:58

                      Taky pár hříbků

                        Nmazar - Profil | Po 18.9.2023 16:49:46

                        Lasskoun >> Tuhé je to spíše jako montážní pěna 😀. Ale hezký hřib, to zase ano. Mám na ně fleka, bydlím v podhůří Beskyd a Jeseníků, což je na něj docela výhoda.

                          NLasskoun - Profil | Po 18.9.2023 15:49:50

                          mazar >> ... nádhera ... ":o) ... tento druh mi schází "do sbírky" ... také bych si někdy přál najít "bedlu s molitanem" ... ":o))

                            Nmazar - Profil | Po 18.9.2023 15:36:48

                            A pár šiškovců černých. Fotograf ze mne asi nebude 🙂

                              Nmazar - Profil | Po 18.9.2023 15:06:40

                              Nachovýtrusáky. U nás cigán.

                                Nhechtmrk - Profil | Ne 17.9.2023 19:14:05

                                Pedro1 >> jo, václavka smrková to je asi. Nechal sem to tam. Švára mi po návratu z lesa volal a posílal taky foto podobného trsu, že prý hlíva😃. To jsem mu hned vyvrátil.

                                  NPedro1 - Profil | Ne 17.9.2023 17:35:29

                                  Resco009 >> Jojo, díky za upřesnění, koukal jsem nepozorně.

                                    NPedro1 - Profil | Ne 17.9.2023 17:35:00

                                    hechtmrk >> Přerostlé václavky.

                                      NResco009 - Profil | Ne 17.9.2023 14:31:23

                                      Pedro1 >> Všechno kozáci, všechno nalezeno v močálu. Pod břízama měli světlou barvu, pod smrkama byli do černa.

                                        Nhechtmrk - Profil | Ne 17.9.2023 13:35:56

                                        Pánové, prosím o pomoc s určením, o co se jedná? Nález na velkém smrkovém pařezu a jeho kořenech. Byla tam toho nůše.