Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

kaňka - Profil | So 19.8.2023 19:10:03

Kluci jeste dotaz , kdo berete růžovky , loupete klobouky nebo konzumujete i s ,, kůží ,, ?

    kaňka - Profil | So 19.8.2023 19:08:10

    mlíčnák >> No jo kdyz nejdes do lesa tak je to jasne ze nic nenajdes 😀

      kaňka - Profil | So 19.8.2023 18:38:05

      Lasskoun >> 👍
      Dle me je to on .

        mlíčnák - Profil | So 19.8.2023 18:27:53

        kaňka >> Ty provokatér,asi tě utopim v Moravě o)))
        Mi se podařilo 5 kozáků za chatou před měsícem.
        Pravda v lese sem letos nebyl,bo není skrz ryby čas .

          LC - Profil | So 19.8.2023 18:26:35

          Něco ze včerejška do galerie ať je v zimě na co koukat :-)
          Klouzci pak pujdou do číny.

            Lasskoun - Profil | So 19.8.2023 18:23:55

            kaňka >> ... "zesinale" přiznávám, že na těch hodinkách je to jako určovat houbu na 20 metrů, a navíc ještě se při tom dívat skrz klíčovou dírku ... ale tipnul bych si, že to bude on ... byť už jsem viděl i takto vybarvenýho "kaštaněťáka ... já si snad dojdu do auta pro telefon ... anebo rovnou pro noťas, když už tam půjdu ... ":oD ...

            ... takže je to i dle Tebe sovětská houba s gyroskopem (gyro-po-rus)? ... ";o) ...

              LC - Profil | So 19.8.2023 18:22:03

              Bulda 64 >> Díky za upřesnění.

                kaňka - Profil | So 19.8.2023 17:38:41

                Lasskoun >> Jaký ?

                  Lasskoun - Profil | So 19.8.2023 17:14:19

                  kaňka >> ... no esli to je hřibník, tak potom získáváš titul nejhorší fotograf dne ...";o)))) ...

                  ... ale možná se pletu, což však mohu s přehledem svést na rozlišení displeje hodinek, ze kterejch teď odpovídám (což je neskutečnej očistec) ... ":oD ...

                    brach - Profil | So 19.8.2023 17:07:51

                    Možná jsem to už sem dal (bez odezvy) - zkusí někdo poznat houbu na obrázku? Vím, že to jde těžko, chybí foto celé nohy i výtrusnice....

                      kaňka - Profil | So 19.8.2023 16:45:06

                      A zase maly kvíz , copak to je ?
                      Asi vim jenom jestli se nepletu 😀
                      Fotka trochu zkresluje , rourky jsou cistě bílé . 😉

                        kaňka - Profil | So 19.8.2023 16:43:04

                        Dnes sem to byl omrknout a az se divil kolik hub roste , bo tu sucho jak sviňa .
                        Potěsili bronzáci , uz sem myslel ze letos žádného nenajdu .

                          Bulda 64 - Profil | So 19.8.2023 16:23:22

                          Houby všude. Sběrači odjeli se zásobami nach Prag ;))

                            Bulda 64 - Profil | So 19.8.2023 16:18:49

                            Zápašný

                              Bulda 64 - Profil | So 19.8.2023 16:18:02

                              LC >> polní

                                Lasskoun - Profil | So 19.8.2023 16:15:13

                                LC >> ... hlava kováře, ale noha nadějně kolodějná ... ";oD ... skoro takto přesně vypadají ti "moji mendaxové", byť u nás většinou s méně baňatou nohou, nicmene toto barevné podání klobouku je u nich charakteristické ... tož nafoť nohu až ke klobouku + rouško (rourky zespoda), případně cvakni i nějaký dospělejší exemplář ... popř. na netu rovnou hledej h. polosiťkatý ... více večer ...

                                  LC - Profil | So 19.8.2023 15:31:51

                                  Mně tady rostou tyto krasavci ale ještě jsem je neochutnal. Je to koloděj?

                                    LC - Profil | So 19.8.2023 15:29:32

                                    Bulda 64 >> Ahoj, takže pečárka má navíc tu sukénku podobně jako bedla?

                                      Iza - Profil | So 19.8.2023 14:20:05

                                      Něco málo za hodinku a půl u nás na severu 😉

                                        woody - Profil | So 19.8.2023 14:00:36

                                        Bulda 64 >> děkuji moc za info👍👍