Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Kruan - Profil | Ne 20.8.2023 22:28:00

Lauri >> no to nadhera...

    Dejv - Profil | Ne 20.8.2023 21:16:53

    když se jedeš vykoupat na písák...:-)

      andy01 - Profil | Ne 20.8.2023 20:34:29

      Na to že je sucho tak opět paráda... křemenáči, kozáci, klouzci a tento rok první růžovky. Přihazuji i první čagu v životě.

        berlinan - Profil | Ne 20.8.2023 17:16:57

        Bacon >> ahoj, nemáš to tam hořčáka?

          Lauri - Profil | Ne 20.8.2023 14:20:51

          Dnešní dopoledne

            Lasskoun - Profil | Ne 20.8.2023 13:55:09

            kaňka >> ... ok, ale stejně se už nezbavíš titulu: "Nejhorší fotograf zde zveřejněných včerejších snímků, pořízených jen tak narychlo pouze pro sebe" ... ";oDDDD

            ... thx za info ... ":o) ...

              Bacon - Profil | Ne 20.8.2023 13:14:02

              Pěkná procházka

                kaňka - Profil | Ne 20.8.2023 7:49:19

                Lasskoun >> Já ho cvakl jenom tak narychlo pro sebe . 😀
                Rostli na lesni ceste na celkem slunnem miste , poblíž dub , buk , habr .

                  Lasskoun - Profil | Ne 20.8.2023 1:46:43

                  Bulda 64 >> ... občas ne ... ":oDD ...

                    Lasskoun - Profil | Ne 20.8.2023 0:42:20

                    kaňka >> ... jj, je ... aj dle kolegy ... ":o) ... ale ten včerejší fotografický titul sis stejně zasloužil ... ":oDD ... fakt na určování dost hrozná fotka ... ";o)) ...
                    ... jinak ohledně vzniku onoho staronového pojmenování "hřibník" to kdys hezky a pochopitelně vysvětlil Martin Křížů např. v https://www.myko.cz/clanek620/ ...

                    ... mmch, jaký tam byl habitat? ...

                      Jašu - Profil | So 19.8.2023 22:55:32

                      kaňka >> loupu holubinky a žampiony. Z masáků jen seškrábnu nožem ty šupinky. Nepoznal jsem rozdíl

                        Bulda 64 - Profil | So 19.8.2023 22:45:17

                        kaňka >> cibuli taky neloupeš??

                          Lutra - Profil | So 19.8.2023 22:22:47

                          Plav >> Ani já nic neloupu. L.

                            Kruan - Profil | So 19.8.2023 20:12:00

                            domu jsem prinesl kapra a dva balony :)

                              mlíčnák - Profil | So 19.8.2023 20:07:30

                              kaňka >> osudlim to v lese štětečkem co to de .
                              Žádný bordel do košíku .
                              Loupu enom klouzky.

                                mlíčnák - Profil | So 19.8.2023 20:05:05

                                kaňka >> ryby mají přednost o))

                                  Plav - Profil | So 19.8.2023 19:47:04

                                  kaňka >> V pohodě to dlabu, jak to je. Kdybych se s tím měl loupat, nebudu je sbírat. Neloupu nic, ani klouzky.

                                    kaňka - Profil | So 19.8.2023 19:24:09

                                    MAXXSKATER >> Práve ja taky loupy ale ted mi rikal kámoš ze neloupe . Tak by me zajimalo jestli je jediný 😀

                                      MAXXSKATER - Profil | So 19.8.2023 19:19:12

                                      kaňka >> Já jim vždycky hlavu teda oloupu. Stejně jako bedlám nebo holubinkám. Popravdě řečeno ještě jsem neviděl, že by je někdo jedl i s tím. Je s tím teda pak samozřejmě více práce, když jich má člověk ranec. =)

                                        Anýzový dědek - Profil | So 19.8.2023 19:14:44

                                        kaňka >> Loupu je už v lese (aspoň se na ně nechytá tolik bordelu)
                                        To je jediný důvod proč je loupu.