Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NBulda 64 - Profil | So 19.8.2023 13:03:33

woody >> na prvních fotkách je pečárka polní/alias žampion polní
Nacházím na louce, když běhám se psem.. na různých místech (i na jednom místě u řeky) ..
Na dalších fotkách pečárka zápašná. Jednou večer jsem nešel u řeky.., už bylo šero, ale kontroloval jsem vrypem-nežloutlo, podle čichu také nic podezřelého.. sbíral jsem v dalším dnu a už jsem nekontroloval. Při zpracování jsem si nebyl úplně jistý.., tak jsme nekonzumovali.., další ráno byly znaky jednoznačné (žloutnutí, chemic. zápach), tak jsem vše vyhodil.. pár jsem jich sežral už předtím- nic mi nebylo..
Tak pozor pro ostatní!!! neumřete, ale může vám být blbě..(

    Nwoody - Profil | So 19.8.2023 12:14:56

    Bulda 64 >> ahoj, mohl bys, prosím, popsat co je co?

      NBulda 64 - Profil | So 19.8.2023 12:11:00

      Lasskoun >>
      Spoléhal jsem na Tebe ;))

        NLasskoun - Profil | So 19.8.2023 11:43:04

        Bulda 64 >> ... tvl, tak to byl teda časově hodně krátkej kvíz ... "xDD ... poskytnout odpověď cca 5 minut od vyhlášení otázky ... ";oDDD ...

          NBulda 64 - Profil | So 19.8.2023 11:35:27

          V 1. i ve 2. příspěvku jsou žampiony.
          Na pohled stejné, se stejnými prvotním znaky.
          Jedny jsou jedlé/výborné...;)))
          Jedny jsou při větším množství na výplach žaludku... záleží na odolnosti organismu/imunita atd atd...

            NČík - Profil | So 19.8.2023 11:30:39

            To je samé vychloubání jak to roste, ale aby se někdo pochlubil, že našel howno, to ne:-) Já dnes navštívil tři fleky a u nás prostě nerostou ani prašivky:-(((

              NBulda 64 - Profil | So 19.8.2023 11:30:25

              Najdi rozdíl ;))

                NBulda 64 - Profil | So 19.8.2023 11:28:50

                Najdi rozdíl ;)))

                  NKruan - Profil | So 19.8.2023 10:03:19

                  Nemate prosim nekdo osvedceny recept na vatovec? Nasel jsem dva, ale nechci je smazit....

                    Nnovič - Profil | So 19.8.2023 6:25:24

                    1Mara >> Jo ve vlasech to je ještě dobrý.Je to tak 2 roky co mi právě na houbách vlezl do ucha a lezl a lezl.Z hub už nebylo nic byla sobota tak jsem se projel 65 km do ČB na ušní pohotovost aby ho tam odsáli . Ale ten pocit jak ti chrastí někde ve středním uchu no hnus ☺

                      NJiryyy - Profil | So 19.8.2023 1:14:52

                      Poslední akce v Jeseníkách..

                        Nnerf - Profil | Pá 18.8.2023 22:15:36

                        novas32 >> tyyy voe, tak ty jsi chtel sklenicky nalozeny zeleniny, jo? Naslat!! :))

                          NLutra - Profil | Pá 18.8.2023 21:46:39

                          U nás je utrum, sucho a vedro. Na začátku tohoto týdne se to začalo rozjíždět a dnešní kontrola odhalila pár zbytků plnejch červů a mladou houbu jsem nenašel. Nepršelo tady už deset dní. L.

                            Nmilanpindryc - Profil | Pá 18.8.2023 21:14:29

                            Ryby nic moc ale hub dost :-)

                              NLauri - Profil | Pá 18.8.2023 21:06:49

                              Okolo chaty

                                NMS_Extremefish - Profil | Pá 18.8.2023 20:34:58

                                Lucek >> Děkuji za potvrzení. Jo, lidi si to hodně pletou 🙈

                                  N1Mara - Profil | Pá 18.8.2023 20:19:58

                                  brach >> ten kloš je zmrd, hlavně když ti leze ve vlasech ! :-))

                                    Nnovas32 - Profil | Pá 18.8.2023 19:48:24

                                    nerf >> to jsou filcky😁
                                    ty sis do lesa uz prinesl. tvoje vlastni😁😁😁

                                      Np.lorenc - Profil | Pá 18.8.2023 19:46:42

                                      Bulda 64 >> a když dáš 15tipivo jdou o flek vedle 😃

                                        Nbrach - Profil | Pá 18.8.2023 16:49:43

                                        nerf >> Všemožného ne, ale kloš jelení je u nás přemnožený. Chválabohu, těmhle (a nejenom těmhle) potvorám moje krev nechutná....