Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Pedro1 - Profil | Út 27.10.2020 16:53:12

čolkař,zloch >> Vyrostou nové, nebuď smutný:-)

    čolkař,zloch - Profil | Út 27.10.2020 16:50:39

    Pedro1 >> tady dnes václavek poměrně dost, pár čirůvek f. kupodivu i pěkný mladý Jidášovo ucho. Také velký trs penízovky s., bohužel už to měly za sebou, to mne moc mrzí

      Pedro1 - Profil | Út 27.10.2020 16:38:27

      rarach >> Ještě vyrazím do lesa, václavky na zimu nemám ani naložený, ani na mražáku. A čekají tam ty čirůvky.

        Petr. - Profil | Út 27.10.2020 16:02:00

        Dnešní procházka kolem rybníka.

          Polčis - Profil | Út 27.10.2020 9:45:05

          Nebo strmělka spíš...

            Polčis - Profil | Út 27.10.2020 9:21:48

            Hoj,je tohle čirůvka?

              rarach - Profil | Út 27.10.2020 8:09:23

              Pedro1 >> Žampiony dost lidí sbírá, ale furt se dá na sídlišti najít nůše.

                lecoun - Profil | Po 26.10.2020 17:50:28

                O víkendu

                  sumec 1950 - Profil | Po 26.10.2020 17:40:58

                  Po delší době návštěva v lese.Něco se přeci jen našlo.

                    čolkař,zloch - Profil | Po 26.10.2020 17:05:30

                    sumec 1950 >> určitě, tady se také teprve rozjíždějí

                      sumec 1950 - Profil | Po 26.10.2020 15:03:10

                      Že by ještě václavky?

                        novas32 - Profil | Po 26.10.2020 14:58:40

                        skalic >> siskovec cerny

                          rarach - Profil | Po 26.10.2020 14:45:59

                          skalic >> Asi nějakej šiškovec

                            skalic - Profil | Po 26.10.2020 14:29:40

                            Chvilka vlese se psem a jedna neznama houba jestli nekdo pozna.

                              Ned - Profil | Po 26.10.2020 12:57:01

                              1.Poslední v lese 😁
                              2. Kámošky vedle něho.
                              3. Podzimní zátiší
                              4. Prašivka kterou neznám 😳

                                skalic - Profil | Po 26.10.2020 12:33:59

                                Je to klouzek peprný?Dík za odpoved.

                                  hechtmrk - Profil | Po 26.10.2020 11:48:44

                                  Cestou k vodě jsem si musel tohle vyfotit, vysoký dub plný těchto krásek. Tuší někdo co to je? Na tom samém stromě u jeho paty byla jako odměna i skupinka velkých hlív.

                                    hechtmrk - Profil | Po 26.10.2020 11:45:10

                                    Upřednostnil jsem tento víkend rybaření, ale tohle setkání na stejném padlém kmenu jako loni nešlo odmítnout.

                                      Knapík - Profil | Po 26.10.2020 9:45:09

                                      V lese to jede, bedel miliony...

                                        Lauri - Profil | Ne 25.10.2020 20:35:12

                                        Jovánek >> Díky kolego👍