Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NLauri - Profil | Ne 25.10.2020 20:34:49

Radek Ráliš >> Radek Fox - 25.10.2020 19:06:47 >> 😂 díky

    NJovánek - Profil | Ne 25.10.2020 19:18:04

    Lauri >> sametový

      NRadek Fox - Profil | Ne 25.10.2020 19:06:47

      Lauri >> Objevil jsi novou houbu, která by se dala nazvat Hřibem smržovitým a latinsky Laurius Vlachius, moc ti gratuluji :-))

        NCalex - Profil | Ne 25.10.2020 19:05:39

        ...

          Npeterka0003 - Profil | Ne 25.10.2020 19:05:08

          hřib sametový

            NPoušťák - Profil | Ne 25.10.2020 19:03:21

            kubah >> podle mě normální žampion

              NSpecialista - Profil | Ne 25.10.2020 19:01:12

              Lauri >> ich bin amateur, ale občas s takovou deformací najdu různé dobré hřiby..smrkové, dubové, kováře. Nevím ale, co to způsobuje..
              Ale třeba je to i odrůda..
              Pomohl jsem, viď..

                Nkubah - Profil | Ne 25.10.2020 18:59:59

                Ze zahrady - žampiony nesbírám, jím ty z Lídlu či Kauflandu ...

                Jsou to Zahradní ??

                Na zahradě, kolem smrčků, jich je kolem 50 / jsou zatím poloviční velikosti než tento

                  NLauri - Profil | Ne 25.10.2020 18:55:28

                  Kluci nevíte co to je za druh? Nemohu to nikde najít

                    NPoušťák - Profil | Ne 25.10.2020 18:54:23

                    Specialista >> o))

                      NSpecialista - Profil | Ne 25.10.2020 18:50:59

                      Poušťák >> 😂
                      Tak brzy snad nepřijede..

                        NPoušťák - Profil | Ne 25.10.2020 18:50:06

                        Specialista >> takže zítra zpráva v Blesku že umřela s covidem....o)))

                          NSpecialista - Profil | Ne 25.10.2020 18:46:34

                          Dejv >> díky, jdu je dochutit pro tchyni..

                            NDejv - Profil | Ne 25.10.2020 18:36:22

                            Specialista >> to na pařezu bych tipnul na třepenitka makovou, každopádně bych je nebral. Penízovky to ale určitě nejsou.

                              Nsplávkař - Profil | Ne 25.10.2020 18:24:48

                              Dnes jsem se na mopedu vydal projet Orlický po Polský straně, udělal pár zastávek a podobně jak u nás- spousta prašivek, občas hřib a křemenáči jako malovaný:-)

                                NRadek Fox - Profil | Ne 25.10.2020 18:23:34

                                Specialista >> Já bral jen hříbky, ale potkal jsem dost václavek, tak se pro ně zítra vrátím a naložíme je. Dělal je tak můj dědeček a moc nám chutnaly. Penízovky jsem jedl naposledy před cca 25 lety. PS: Přes houby nejsem žádný odborník, moje žena říká, ty s chladičem nebereme :-))

                                  NKáceč - Profil | Ne 25.10.2020 18:16:20

                                  Specialista >> to jí dáš ochutnat jako první? Dobře děláš :-)

                                    NSpecialista - Profil | Ne 25.10.2020 18:07:45

                                    Radek Ráliš >> Radek Fox - 25.10.2020 17:06:27 >> jo, zlepšilo se to. Akorát nevím, co jsem si přinesl domů, jak jsem oholil ten pařez níže.. 😂😅
                                    Koukal jsem na penízovky na netu, no vypadají jinak... Hlavičky jsou takové mokré a více střechovité.. Když tak počkám, až přijede tchyně...

                                      NRadek Fox - Profil | Ne 25.10.2020 17:06:27

                                      Specialista >> Ahoj, v lese je to paráda👌

                                        NSpecialista - Profil | Ne 25.10.2020 16:57:19

                                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 25.10.2020 16:34:20 >> já se taky 'chytnul'...