Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NRadek Fox - Profil | Ne 25.10.2020 16:34:20

Užili jsme si to i druhý den na stejných místech, prostě to začalo v lesích kolem Mácháče a Bezdězu krásně růst 🌲🌲🌲

    NSpecialista - Profil | Ne 25.10.2020 16:20:18

    Penízovky?
    A vadí něčemu ty tmavší? I když na fotu to tak nevypadá, ty druhé jsou více do hněda..

      NPedro1 - Profil | Ne 25.10.2020 15:44:42

      Poušťák >> Věkem se k Tobě hodí:-)))

        Nmilanpindryc - Profil | Ne 25.10.2020 13:53:23

        Ahoj, nevite co je toto?

          NKolis - Profil | Ne 25.10.2020 12:38:46

          Poušťák >> samá prasiFka.... 😜🤣

            NPoušťák - Profil | Ne 25.10.2020 12:29:15

            dnes v lese

              Nadraj.x - Profil | Ne 25.10.2020 12:14:03

              Děkuji. Jdu zavařovat :-)

                Nceczubr - Profil | Ne 25.10.2020 12:12:01

                adraj.x >> Václavka obecná, smrková vypadá jinak, je taková víc chlupatější, to tě možná mate.

                  NDejv - Profil | Ne 25.10.2020 12:11:57

                  adraj.x >> vaclavky

                    Nadraj.x - Profil | Ne 25.10.2020 12:08:49

                    Zdravím ve spolek. Co jsem si donesl ? Měl jsem za to, že václavky, ale když listuji atlasem a netem, tak si nejsem jistý :-( Lupeny mají některé světlé a některé do hněda. Děkuji.

                      Njijin - Profil | Ne 25.10.2020 8:35:37

                      simak.cz >> děkuji za ponaučení:-))

                        NNed - Profil | Ne 25.10.2020 8:28:11

                        novas32 >> u nás jsou tlusté lišky i medvědi, tam se v pohodě dostane i bernardýn 😂

                          Nnovas32 - Profil | Ne 25.10.2020 8:19:21

                          Ned >> Tlusta by nevlezla do nory😜

                            NNed - Profil | Ne 25.10.2020 7:59:35

                            novas32 >> nějaká vychrtlá 🤔

                              Nnovas32 - Profil | Ne 25.10.2020 7:52:55

                              rarach >> Ty moji lumparny koukaji z oci😁

                                Nbrach - Profil | Ne 25.10.2020 7:40:45

                                rarach >> Není na světě pes ten, který by se zavděčil lidem všem (upraveno - B Němcová)

                                  Nrarach - Profil | Ne 25.10.2020 7:36:39

                                  brach >> Hele asi takhle, já sem z myslivecký rodiny, měli jsme x psů vč. drsnosrtýho jezevčíka, já sám mám druhýho loveckýho psa, vždycky jsme mělí norníky kromě toho jezevce... (foxe nebo jaga), teď mám poprvé kokra a to je teprve zmetek, ale pes milionovej, milující, ovšem když má svoji chvilku, tak je na zabití.... Všichni psi jsou báječní, ale každej má nakonec nějaký ty vrtochy, jezevčíci umí skvěle spát v posteli, ale mají i nějaké ty horší vlastnosti.

                                    Nbrach - Profil | Ne 25.10.2020 7:28:29

                                    rarach >> Fakt mi chceš říci, že výjimka potvrzuje pravidlo? Nemohu dělit pravdu na kousky..
                                    Anebo ano?

                                      Nrarach - Profil | Ne 25.10.2020 7:20:11

                                      brach >> Ale má pravdu, jenže to těm psům nikdo nemůže mít za zlé, stejně jako ostatním norníkům, protože v noře si ten musí vědět rady sám, tam už mu nikdo nepomůže, takovej pes prostě musí bejt z podstaty vychcaně-chytrej a musí mít sakra sebevědomí tam vlést....a to se prostě dědí.

                                        Nbrach - Profil | Ne 25.10.2020 7:10:21

                                        Káceč >> Nemáš pravdu...