Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nsimak.cz - Profil | So 24.10.2020 21:57:46

jijin >> Mísenka oranžová

    Njijin - Profil | So 24.10.2020 21:49:37

    Zase další co neznám:-))

      NMrKos - Profil | So 24.10.2020 21:32:20

      V mém oblíbeném nejblíž od baráku to konečně vylezlo ze země. Před týdnem ještě nic, dneska velikost akorát. Kromě václavek desítky pýchavek, bedlí a různých druhů čirůvek, občas pečárka a po kusech kováři, sucháči, ryzci, babky. Bral jsem jenom václavky, dnes cílový druh :-), vše ostatní zůstalo na semeno. Košíček akorát na guláš a pak už jsem se jen kochal podzimním lesem.

        Nrarach - Profil | So 24.10.2020 21:31:39

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 24.10.2020 21:04:14 >> Paráda!!!

          NKáceč - Profil | So 24.10.2020 21:18:13

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 24.10.2020 21:04:14 >> žádnej jezevčík není hodnej, žádnej. Jsou to paličatí parchanti :-)

            NRadek Fox - Profil | So 24.10.2020 21:04:14

            Káceč >> To jsou dvě holky a docela hodné, ale tenhle pošuk, to je opravdu dílo snad od samotného Satana 😁👹😁

              NKáceč - Profil | So 24.10.2020 20:55:19

              Radek Ráliš >> Radek Fox - 24.10.2020 20:47:30 >> těm to raubířství kouká z očí :-)

                NLauri - Profil | So 24.10.2020 20:48:11

                Dnes paráda. Hodinka v lese👍

                  NRadek Fox - Profil | So 24.10.2020 20:47:30

                  Zdravím vespolek, tak u nás už přišla konečně ta druhá vlna 🤣

                    NTULEN90 - Profil | So 24.10.2020 20:04:41

                    LSD >> ano máš pravdu 😉

                      Nnovas32 - Profil | So 24.10.2020 19:30:17

                      honzin2236 >> Krasny nalez👍

                        NLSD - Profil | So 24.10.2020 19:23:14

                        TULEN90 >>
                        Nemusíš se omlouvat :-)
                        Vím, je jiná doba.
                        Ale já než se na něco zeptám, tak se snažím hledat. A když nenajdu, tak potom dotaz.
                        A tohle byla nahrávka na smeč, když pár řádek dole ta houba byla :-)))

                          Nhonzin2236 - Profil | So 24.10.2020 18:59:45

                          Dobry den. Dnesni penizovka u Brna.

                            NPedro1 - Profil | So 24.10.2020 18:54:46

                            Petr64 >> Díky

                              NTULEN90 - Profil | So 24.10.2020 18:53:14

                              LSD >> omlouvám se ti, že jsi se mnou marnil svůj drahocenný čas. Jinak děkuji za určení.

                                NPetr64 - Profil | So 24.10.2020 18:52:43

                                Pedro1 >> S vatovcem né,ale sou dobrý. Ona i smaženice z čistejch pýchavek nemá chybu.

                                  NPedro1 - Profil | So 24.10.2020 18:46:36

                                  ceczubr >> Ty pýchavky, dá se to srovnat třeba s vatovcem? Objevil jsem místo, kde jsou snad 10-12 cm vysoké, fakt obří.
                                  Děkuji

                                    Nhadr kapr fakr boy - Profil | So 24.10.2020 18:23:55

                                    V okolí bedel nepočítaně

                                      Nsimak.cz - Profil | So 24.10.2020 18:16:03

                                      Ned >> Pokud má ta fotka sloužit k určování druhu, tak pokud možno celá plodnice nafocená z různých stran, včetně detailů. Třeba u té pýchavky by bylo dobré vidět tvar a rozmístění ostnů.

                                        NNed - Profil | So 24.10.2020 17:50:21

                                        simak.cz >> Jak vypadá reprezentativní fotka hub? 🤔😳