Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NLSD - Profil | So 24.10.2020 17:43:27

TULEN90 >>
Ahoj.
Čteš to tady vůbec????
A nebo jsi ten co "Tak a teď mi všichni poraďte!"
:-((((((((((

Dyť to tady je:
ceczubr - Profil | SZ | So 24.10.2020 12:33:34

    Nsimak.cz - Profil | So 24.10.2020 17:41:12

    TULEN90 >> Pýchavka. Nejspíš obecná, ale ta fotka není moc reprezentativní.

      NTULEN90 - Profil | So 24.10.2020 17:30:12

      Ahoj, co je to prosím za houbu? Bylo jich tam mraky 🤔😀 děkuji vam

        Nnovas32 - Profil | So 24.10.2020 16:48:38

        Petr64 >> Udelej drstkovku👍😋

          NPetr64 - Profil | So 24.10.2020 15:38:49

          novas32 >> Hele. Minulej týden jsem dával obrázky ze své bezové hromádky. Bylo tam ucho a hlíva. Tenhle tejden jen hlíva,ale zase víc.

            NPetr64 - Profil | So 24.10.2020 15:35:17

            Sihanuk >> Doufám,že tohle jsou ty mlženky taky. Prošel jsem dneska les a václavky opět nikde,jen tohle.

              Nnovas32 - Profil | So 24.10.2020 15:30:41

              Petr64 >> Nejaky jsem donesl. Zklamani bylo s jidasema, tutovy mista a par zaschlych kousku. No priste sem jedu na vanoce😊👍

                NPetr64 - Profil | So 24.10.2020 15:26:24

                novas32 >> To bude asi tohle. Taky to tady docela dost roste. Budu se muset přeorientovat na tyhle podzimky,protože poslední roky je to v sezóně bída a utrpení.

                  Nceczubr - Profil | So 24.10.2020 12:33:34

                  Pýchavka palicovitá a čirůvky dvoubarvé, byla to dobrota.

                    Nnovas32 - Profil | So 24.10.2020 12:29:23

                    Pedro1 >> Ja jdu dnes cilene v lokalite u tchyne na jidase, rano jsem na ciruvky narazil pri venceni psa. Dam je do octa.
                    Ve stredu ale jedu na letosni top misto, tak uvidim co bude

                      NPedro1 - Profil | So 24.10.2020 11:32:58

                      rarach >> Koukám že všude stejný.
                      A když se podívám z okna jaký je teplo a jak je mokro, tak se ještě máme 14 dní na co těšit:-)

                        Nrarach - Profil | So 24.10.2020 11:31:16

                        Pedro1 >> 20 minut okolo sídliště se psem, na žampiony bych potřeboval nůši....a ten zbytek vlastně taky.

                          NPedro1 - Profil | So 24.10.2020 11:29:47

                          novas32 >> Je jich v lese neskutečné množství. Včera byla mise "bedle", tak jsem je tam nechal, ale mám cukání se tam v pondělí otočit a normálně jich dva koše namasařit:-)))

                            NNed - Profil | So 24.10.2020 11:26:13

                            novas32 >> tak pak ukaž úmrtní list 😂🍻

                              Nnovas32 - Profil | So 24.10.2020 10:50:51

                              Ned >> Tu mam po ruce, je vedle v cimre. Bude test😁😂

                                NNed - Profil | So 24.10.2020 10:38:33

                                novas32 >> já bych to raději nejedl až co na to tchýně 😁😂

                                  Nnovas32 - Profil | So 24.10.2020 9:19:51

                                  P!F >> Diky👍

                                    NP!F - Profil | So 24.10.2020 9:10:53

                                    novas32 >> áno, 100%

                                      Nnovas32 - Profil | So 24.10.2020 8:17:03

                                      Je to ciruvka fialova?

                                        Nsplávkař - Profil | Pá 23.10.2020 15:54:24

                                        Dnes jsem na pracovní cestě udělal tři max 50 metrové sondy do lesa a krom spousty noh zbylých po bedlách, ostrouhaných pařezech asi po václavkách a spoustou prašivek jsem našel krásný dubový hřiby, kozáky a hlavně spoustu krásných křemenáčů, a na to bych si ještě týden zpátky asi nevsadil.