Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

NKáceč - Profil | Čt 22.10.2020 22:59:42

Viktorin >> skromnost asi nebude tvoje nejhorší vlastnost, co? :-)

    NViktorin - Profil | Čt 22.10.2020 22:40:44

    Tak jsem si dnes mákl. Klouzky jsem už měl zakázané nosit domů, tak jsem se šušnil se suchohříbkama. Naštěstí smrkovýma se košík naplní rychleji.

      Np.lorenc - Profil | Čt 22.10.2020 21:03:50

      LSD >> Škoda, ale třeba ještě někdo odpoví. Díky..

        NSpecialista - Profil | Čt 22.10.2020 20:55:13

        Dva senioři..
        Konečně nemusím okusovat stromy a pařezy..

          NLSD - Profil | Čt 22.10.2020 19:18:14

          p.lorenc >>
          Já nevím, bohužel.
          :-(

            NDejv - Profil | Čt 22.10.2020 19:02:58

            Libor 1 >> taky jsme je dnes spořádali :-)

              Nrarach - Profil | Čt 22.10.2020 18:26:06

              Lesní karanténa mi začala....

                NPedro1 - Profil | Čt 22.10.2020 17:35:28

                rarach >> Tady v Praze v parcích roste tolik hub co nikdy. Předevčírem jsem napočítal na 7 km procházky přes 20 druhů včetně syrovinek.
                Neskutečný množství i rozmanitost, škoda že ne všechny znám.

                  NPytláček - Profil | Čt 22.10.2020 15:53:37

                  Tak taky jedna podvodní

                    Np.lorenc - Profil | Čt 22.10.2020 15:42:35

                    Chlapi prosím o určení houby viz níže můj příspěvek. Děkuji za odpověď.

                      NDejv - Profil | Čt 22.10.2020 13:46:33

                      stefek >> pýchavka hruškovitá

                        Nstefek - Profil | Čt 22.10.2020 13:10:49

                        Zdravím všechny houbare a prosím o radu copak je toto za houbu, děkuji moc za odpověď Marcel

                          NLibor 1 - Profil | Čt 22.10.2020 12:43:15

                          Dejv >> tak jsem je tam šupl....

                            NP!F - Profil | Čt 22.10.2020 11:16:41

                            Worm >> jedna vec je uprava, druha je že každemu chutí nieco ine. Pre mna je gulas top z hlivy :)
                            Ale ten vaclavkový z Piskoří zahradky by som si principiálne dal, je treba urobit skodu

                              NDejv - Profil | Čt 22.10.2020 10:27:18

                              Worm >> co ??? :-)

                                NWorm - Profil | Čt 22.10.2020 10:18:56

                                Dejv >> Jen se směj....jsi minimálně podezřelej....jen si vzpomeň, jak jsi mi radil s májovkama.... :O)))))

                                  NDejv - Profil | Čt 22.10.2020 10:02:08

                                  Worm >> kováře baštíme, ale bedly fakt ne :-)

                                    NWorm - Profil | Čt 22.10.2020 9:49:21

                                    P!F >> Jasný...jak jsem psal, záleží na způsobu přípravy před naložením. Ty fialové i dvoubarevné jsem ochutnal a osobně mě to moc nenadchlo a více mi třeba chutná guláš z václavek( letos přímo z Piskoří zahrádky) Ale je to jako se vším, záleží na úpravě.

                                      NP!F - Profil | Čt 22.10.2020 9:41:32

                                      Worm >> treba ich pred zavarením dlhsie podusit, sú na to fakt super. Ale dvojfarebné sú lepsie, masitejsie.

                                        NWorm - Profil | Čt 22.10.2020 9:37:27

                                        Dejv >> Bledej? :O))))...Obvykle bývají na horách lidi spíše do červena.....tak hlavně, jestli jsi Bohoušovi neradil blbě :O).......i když asi bude záležet na způsobu sterilování.

                                        Jinak se ti divím, že žereš takový prašifky a bedly s kovářema ne..... :O)))