Rybářsko-houbařské jádro .-)

Taky rádi šmejdíte kolem stromků, když to nedělá nic a voda je jakoby zavřená? Taky chodíte po cestách a koukáte pod nohy? Jste vítáni a Vaše fotky též ... .-)))
Autor diskuse: pavel68 - Profil , 22.6.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: b.gun Profil

Nlištička 33 - Profil | St 21.10.2020 9:38:36

Hmm, třetí.:)

    Nlištička 33 - Profil | St 21.10.2020 9:37:38

    Bušák >> Můžeš, moc se k tomu hodí.

      NDejv - Profil | St 21.10.2020 9:35:49

      Bušák >> čirůvka fialová, do octa ideální.

        NKnapík - Profil | St 21.10.2020 9:33:02

        Bušák >> za mě ano

          NBušák - Profil | St 21.10.2020 9:20:19

          Paní odborníci můžu tyhle čirůvky nebo co to je naložit do nálevu na kyselo ?

            Nčudlař02 - Profil | St 21.10.2020 6:51:16

            Z neděle. Alespoň tohle u nás roste.

              NF16 - Profil | Út 20.10.2020 17:54:48

              chlapi, co to je? Roste mi to na zahradě, kde zpracovávám dřevo.Druh žampiónu? Je to ze spoda daleko tmavší, až skoro do černa i když jsou ještě mladé. Začalo to růst na konci srpna a teď v těch deštích se jim daří. Díky za odpověď.

                Nsplávkař - Profil | Út 20.10.2020 17:43:31

                Na MRKu je letos poněkud dříve už v plném proudu tradiční soutěž o to, kdo se odváží pozřít tu nejprašivější prašivku ale jelikož těm já nerozumím, zajdu si radši na hříbky a křemenáče.

                  Nrarach - Profil | Út 20.10.2020 15:18:42

                  Kvůli covidu nám byl zrušen odpolední výzkumnej blok, tak sem vytáhl naše zlobidlo na procházku za Kralupy, se ty tři kiláky domů pronese a ta čumenda.....

                    NMatesK75 - Profil | Út 20.10.2020 10:52:26

                    rarach >> Díky.

                      Nrarach - Profil | Út 20.10.2020 10:25:11

                      MatesK75 >> Je to lošák jelení, má takovou výraznější kořeněnou chuť, ale třeba řízky z něj díky tomu moje žena miluje....

                        Nhechtmrk - Profil | Út 20.10.2020 9:51:42

                        Takže jsem zahájil zimní houbaření už i já. Večer na jistotu na dajné místo, ale stmívá se hrozně rychle, takže proběhla spešl disciplína sběr ucha po hmatu :-)

                          Nhechtmrk - Profil | Út 20.10.2020 9:46:57

                          Bedly kterých je jako hnoje nikdo už nechce, tak udělal radost jeden kopačák, dal si letos načas, loni jich tam rostlo vícero a už o prázdninách. Jako smažák bezva, musel jsem ho ale dát na dvě půlky, to nešlo sežrat najednou.

                            NMatesK75 - Profil | Út 20.10.2020 8:49:31

                            Zdravím všechny. Je toto lošák? Má někdo zkušenost, co s ním v kuchyni? Děkuji

                              NKáceč - Profil | Po 19.10.2020 23:41:33

                              čolkař,zloch >> ale jo, pokud chce někdo sušit nohy bedel nebo jiných na prášek, je to v pořádku. Nic proti tomu.

                                Nčolkař,zloch - Profil | Po 19.10.2020 23:12:35

                                Káceč >> pokud by hub bylo zoufale málo, proč ne, má to stejné vlastnosti jako klobouk a méně vody, čili brzy suché...

                                  NNed - Profil | Po 19.10.2020 19:22:45

                                  SuiX17 >> nemám na to prase, než ho vycvičím, tak už je sežraný 😂

                                    NSuiX17 - Profil | Po 19.10.2020 19:14:09

                                    Zdravím, zajímá mě, jestli se už někdy někomu z vás povedlo najít u nás lanýže? Díky :)

                                      NKáceč - Profil | Po 19.10.2020 19:12:32

                                      Ned >> jen sušíme a zavařujem. Teď začaly růst bedly, tak sežeru pár řízku a s houbama letos konec.

                                        NNed - Profil | Po 19.10.2020 19:07:07

                                        Káceč >> já ne, gastroužití je pestré a vůbec se u toho neunavim 😃