Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Ndrvoštěp - Profil | Út 6.2.2024 7:31:12

Bobler >> 🍾🍾

    Ndrvoštěp - Profil | Út 6.2.2024 7:28:52

    sasan111 >> 🤫🤫🤫🤫

      Nsasan111 - Profil | Út 6.2.2024 5:57:51

      drvoštěp >> Takže založíš HUBERTUSHOP...ty se tomu zbohatnutí prostě neubráníš !!! :-))))))

        NBobler - Profil | Út 6.2.2024 1:43:11

        drvoštěp >> Mně je už k ničemu, mám kratkej tuším XL nebo XXL to bych se musel podívat......

          NLutra - Profil | Po 5.2.2024 22:23:48

          schmetterling >> Jo ten od Petexu asi není špatně. Občas od nich něco koupím, nemám je daleko. Zatím bez námitek. L.

            NKáceč - Profil | Po 5.2.2024 21:59:59

            drvoštěp >> doma máme dva, ale velikost tak na studenta prvního ročníku lesárny :-)

              Ndrvoštěp - Profil | Po 5.2.2024 21:45:56

              Káceč >> Já snad objedu dědky a za flašu myslivce jim zrekvíruji huberťáky. Když vidím ty ceny🙈🙈

                NKáceč - Profil | Po 5.2.2024 21:42:33

                Hubertus má mimo jiné i jednu dobrou vlastnost pro myslivce s jezevčíkem. Tento se před louží či bahnem na hubertus sám "zavěsí" nechá se páníčkem přenésti :-)

                  Nschmetterling - Profil | Po 5.2.2024 21:20:03

                  Lutra >> na nete sa dá nájsť hocičo :)

                  https://www.grube.sk/p/kabat-rascher-hubertus/P80-776/

                  Ľudová cena 😂

                  U Vás ich vyrába Petex

                  https://www.myslivecke-odevy.cz/kabat-myslivecky-hubertus-vel-44-46?guide=1

                  Ten od Petexu som mal v zipsovej zateplenej verzii oblečený minulý rok na výstave v Brne. Dobrý strih, ale mimo môj terajší rozpočet, inak by som ho už mal. Ale 2 malé deti, žena na materskej a hypotéka rozhodnutie dosť ovplyvňujú.

                    NLutra - Profil | Po 5.2.2024 16:58:40

                    schmetterling >> Obávám se že neseženeš. Hubertus jsem už novej nikde neviděl ani nepamatuju.

                      Ndrvoštěp - Profil | Po 5.2.2024 14:57:54

                      schmetterling >> Jj, vědomosti... Samej googl🙈😁🙈

                        Nschmetterling - Profil | Po 5.2.2024 14:06:55

                        drvoštěp >> len tú nemôžeme čakať u poľovníkov, ktorý nemali nikdy kontakt s minulosťou a vedomosti čerpajú na YouTube a nie od starších kolegov...

                          Ndrvoštěp - Profil | Po 5.2.2024 13:59:53

                          schmetterling >> Jj, a ještě v tom vidím tu nostalgii👍

                            Nschmetterling - Profil | Po 5.2.2024 13:53:48

                            drvoštěp >> tak ja mám na spoločnú do pohonu JahtiJakt, Margitu a Dekáč , no všetko to šuští, membrána je sviňa.

                            A v tomto vidím výhody Hubertusu, v tom je tichúčko a teplúčko 😎

                              Ndrvoštěp - Profil | Po 5.2.2024 13:49:29

                              schmetterling >> 👍Tady už je u mladejch nevidíš. To je samej Bushmen, Decathlon atd.

                                Nschmetterling - Profil | Po 5.2.2024 13:45:19

                                drvoštěp >> mám len 34, ale Hubertus je jeden z najlepších kabátov do nepriaznivého počasia. Len nesmie ostať po vychádzke vlhký v skrini, lebo potom pôsobí ako repelent jak na manželku tak na prasatá 😂

                                Teraz síce žiaden nemám, no vďaka deckám pomaly nikam nechodím. Ale až to začnem brať vážne, nejaký poctivý si zoženiem 😎

                                  Nnovič - Profil | Po 5.2.2024 11:40:25

                                  PYTLAKS >> No odebrat spíše ti příbude nějaká výsada ☺☺

                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 4.2.2024 23:56:09

                                    Káceč >> přesně tak

                                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 4.2.2024 23:27:07

                                      Káceč >> 👍

                                        NKáceč - Profil | Ne 4.2.2024 23:22:14

                                        drvoštěp >> takto jsem rád, že nejsem dnešní :-)