Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Káceč - Profil | St 6.3.2024 21:28:19

Ten konec s tím letadlem je nejlepší, u nás by to asi neprošlo...:-)

https://www.youtube.com/watch?v=DDK771VFY0I

    Výr - Profil | St 6.3.2024 10:41:44

    schmetterling >> keby...

      schmetterling - Profil | Út 5.3.2024 10:33:13

      drvoštěp >> Keby sa niektorí naši kolegovia nechválili na verejných fórach a sociálnych sieťach výradmi vynorovaných liščať nevznikol by žiaden spor.

        Lutra - Profil | Út 27.2.2024 12:54:30

        razisdas >> Pokud potřebuješ, písni a splaším. Možná na mně něco vykoukne i ze skříně. Když tak do SZ. L.

          razisdas - Profil | Út 27.2.2024 9:51:02

          drvoštěp >> Díky

            drvoštěp - Profil | Út 27.2.2024 9:49:59

            razisdas >> S tím by neměl být problém. Pokud bude další tak se ti ozvu.

              razisdas - Profil | Út 27.2.2024 9:34:31

              drvoštěp >> stacil by ocas. Skoda.

                drvoštěp - Profil | Út 27.2.2024 7:50:44

                razisdas >> Liška po vyšetření jde k chovateli na výcvik psů.

                  razisdas - Profil | Út 27.2.2024 7:43:40

                  drvoštěp >> z toho kožuchu by byl dobrej matroš na mouchy

                    drvoštěp - Profil | Po 26.2.2024 19:43:13

                    TEZAR >> 😁😁

                      TEZAR - Profil | Po 26.2.2024 19:28:44

                      drvoštěp >> Uležet-jak zajíc.-)))

                        drvoštěp - Profil | Po 26.2.2024 19:23:58

                        TEZAR >> Byla chycena ve sklopci. Tam byla zbavená života. Ale opravdu nevím proč visela. Vždy se dávala do pytle pro veterinu...

                          TEZAR - Profil | Po 26.2.2024 19:05:04

                          drvoštěp >> Srdce zaplesá...Ale jen tomu,komu už liška navštívila kurník.-) Pořád lepší,než jí dát otrávenou nástrahu.

                            drvoštěp - Profil | Po 26.2.2024 19:03:15

                            Káceč >> 😁😁😁😁😁

                              Káceč - Profil | Po 26.2.2024 19:01:27

                              drvoštěp >> to si měl dát sem https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=760311 to by bylo líbíků :-)

                                drvoštěp - Profil | Po 26.2.2024 18:51:38

                                Bobler >> Ty, ani nevím co si mám myslet. Šel jsem kolem a vyfotil. Jen co jsem zjistil, že likvidovala kurníky. Ostatní jde mimo mne. Jsem něco jako válečný fotograf. Vyfotím, neřeším. Med kolem huby nám mažou jiní...

                                  Bobler - Profil | Po 26.2.2024 17:22:43

                                  drvoštěp >> Foto na podporu a popularizaci myslivosti?........

                                    drvoštěp - Profil | Po 26.2.2024 16:15:13

                                    Liška rezavá už nebude chodit na slepice...

                                      Káceč - Profil | So 17.2.2024 22:11:16

                                      Klasická myslivost to sice není, ale lov to je.....

                                      https://youtu.be/g86mHkQ049s