Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Ndrvoštěp - Profil | Ne 4.2.2024 23:19:43

Káceč >> Bohužel, ti dnešní ani neví co je hubertus🙈🙈🙈

    NKáceč - Profil | Ne 4.2.2024 23:14:49

    drvoštěp >> knoflíky na hubertus, to by odpovídalo :-)

      Ndrvoštěp - Profil | Ne 4.2.2024 23:10:19

      Káceč >> 😂😂😂Myslivci na knoflíky😂👍

        NKáceč - Profil | Ne 4.2.2024 23:07:29

        PYTLAKS >> že by mi je mohl někdo odebrat? Tak zkusit by to mohli, to jo :-)

          NPYTLAKS - Profil | Ne 4.2.2024 22:40:30

          Káceč >> já bych se nechlubil

            NKáceč - Profil | Ne 4.2.2024 21:21:43

            Tohle najít, tak tři dny nespím a jenom bych se chlubil :-)

            https://www.youtube.com/watch?v=ER0KrgWccO8

              Ndrvoštěp - Profil | Po 29.1.2024 13:37:20

              Darďas >> To bylo první co mne napadlo😁😁😁

                NDarďas - Profil | Po 29.1.2024 12:54:29

                drvoštěp >> Si pusť..pod jezevčí skálou.
                Tam je postup..záchrany psa za pomocí LKT.

                  NPYTLAKS - Profil | Ne 28.1.2024 23:34:58

                  Poušťák >> :-)

                    NPoušťák - Profil | Ne 28.1.2024 23:14:46

                    On můžou být i požárník ☝️🤣

                      Ndrvoštěp - Profil | Ne 28.1.2024 22:56:46

                      Káceč >> 😁😁😁

                        NKáceč - Profil | Ne 28.1.2024 22:24:27

                        drvoštěp >> a kupodivu i hasič může býti myslivcem :-)

                          Ndrvoštěp - Profil | Ne 28.1.2024 22:20:48

                          Káceč >> Myslivec může být i hasič😁👍

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 28.1.2024 22:19:53

                            Káceč >> tak já asi též ne

                              NKáceč - Profil | Ne 28.1.2024 21:59:50

                              PYTLAKS >> to se stane, ale fakt neznám nikoho, kdo by k tomu volal hasiče.

                                NPYTLAKS - Profil | Ne 28.1.2024 21:52:17

                                Bobler >> nevzpomínám si kdy tu byl naposledy někdo norovat

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 28.1.2024 21:50:41

                                  Káceč >> kdysi taky kámoš přišel o psa,nešlo se k němu dostat

                                    NKáceč - Profil | Ne 28.1.2024 20:20:59

                                    PYTLAKS >> tam to šlo, ale jak je skála a podobně, tak to moc nejde, někdy vůbec.

                                      NBobler - Profil | Ne 28.1.2024 20:20:45

                                      PYTLAKS >> To je pak fakt problém, také jsem to zažil naštěstí to dopadlo dobře, navíc tam byl jezevec.......

                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 28.1.2024 20:11:02

                                        Káceč >> podle fotky to vypadá hodně písčitě,tam by to mohlo být jednodušší