Rybář i myslivec | MRK.cz

Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Káceč - Profil | Ne 28.1.2024 19:56:49

PYTLAKS >> drahá polovička už přišla v norách o jezevčici a foxici. Nikdy by nás nenapadlo volat hasiče. Tam bez bagru stejně ani hovno a bagr se tam nedostane.

    PYTLAKS - Profil | Ne 28.1.2024 19:13:50

    Káceč >> u nás v tych šutrách by byl problém ho dostat ven

      Káceč - Profil | So 27.1.2024 22:05:04

      Že je pes v pořádku je dobré, ale ten výjezd bych nechal majitelku zaplatit. https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-pes-vbehl-do-nory-za-liskou-ven-ho-dostali-az-hasici-40458776

        schmetterling - Profil | Pá 12.1.2024 11:18:00

        Mysho22 >> Si zobral málo nábojov a nepamätáš na kamarátov, ktorí chcú kus mäsa zadarmo. Už si ako istý dôchodca, ktorý mi stále hovorí- chceš mäso prídi si streliť :D

          Mysho22 - Profil | Pá 12.1.2024 11:10:32

          schmetterling >> dohoda bolo danielča nechcelo sa mi tolko srat so všetkým sersamom a nakoniec z toho boli len 2 daniele .... keby som využil všetky šance tak ideme ešte traktorovú vlečku :D

            Mysho22 - Profil | Pá 12.1.2024 11:08:45

            1Mara >> ten sa točil druhý krát pre rovnakú nádielku :D

              schmetterling - Profil | Pá 12.1.2024 9:28:53

              Mysho22 >> Mišo, takto som si myslel, že moja Toyota RAV 4 je celkom malé auto. No to len do momentu než som do nej naložil 4 ks diviačat a zistil som, že ešte ďalšie 3 by sa tam stali :D Aj u Teba vidím ešte naplno nevyužitý potenciál v kufri. Skoro si išiel domov.

                1Mara - Profil | Pá 12.1.2024 8:35:15

                Mysho22 >> řidiče pošli znovu na posed pro další maso :-)))))))))

                  Mysho22 - Profil | Pá 12.1.2024 8:29:44

                  1Mara >> A sediet budem na streche ? :D

                    1Mara - Profil | Pá 12.1.2024 8:24:11

                    Mysho22 >> Máš ještě jedno volné místo u spolujezdce :-))))))))))))))

                      Mysho22 - Profil | Pá 12.1.2024 8:21:42

                      Tiež máte niekedy dojem ,že máte malé auto? Než do neho niečo naložíte a zistíte ,že by to išlo ešte viac :D

                        sasan111 - Profil | Po 1.1.2024 22:57:48

                        schmetterling >> Tož všem přeju v roce 2024 skvělé lovecké zážitky, jak u vody tak v mysliveckém revíru... Petrův a Lesu zdar !!!! :-))))))))

                          schmetterling - Profil | Pá 22.12.2023 22:22:09

                          Lovu zdar! 💪

                            1Mara - Profil | St 20.12.2023 6:41:19

                            sasan111 >> Tohle je swiňa jak šopa :-))))
                            https://www.facebook.com/reel/714585666940177

                              sasan111 - Profil | St 20.12.2023 5:11:10

                              Swiňa jak šopa !!! :-))))))
                              https://fb.watch/p28B--4FuK/

                                sasan111 - Profil | Po 18.12.2023 10:16:07

                                schmetterling >> ...ale to ja ťa len tak hnevám :-)))))))Na to čo si vymenoval je to super ....a kto by sa s kravou-jeleňom ťahal z hory ??? :-))))))
                                ...lenže ty si prefíkaný, máš tam skvor rovinky :-))))))

                                  schmetterling - Profil | Po 18.12.2023 10:11:30

                                  Hrubian >> mne sa na nej páči hlavne správanie po výstrele. Pohodová rana, zdvih hlavne takmer žiadny. Lovím hlavne srnčie, občas diviaka, v revíre máme aj vysokú a nemyslím si, že by som pri správne umiestnenej rane mal problém.

                                    Hrubian - Profil | Ne 17.12.2023 22:03:34

                                    schmetterling >> Aj ja ju mám, dedičstvo po dedovi. Rovnako nedám na ňu dopustiť. Každý rok s ňou strelím zo 5 kusov zveri z nostalgie za detstvom, keď som chodil s dedom na poľovačku. Ide furt dobre, na krk sa s ňou dá streliť čokoľvek.

                                      schmetterling - Profil | Ne 17.12.2023 14:34:00

                                      sasan111 >> všetko je to len o náboji. Ale s kombináciou, ktorú mám ja, áno do 100-150 metrov by som si trúfol:)