Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

sasan111 - Profil | Ne 17.12.2023 12:39:41

drvoštěp >> Pjekná hračička :-))))))

    drvoštěp - Profil | Ne 17.12.2023 12:37:41

    sasan111 >> ráže 30-06 springfield, 7,62 x 63 mm

      sasan111 - Profil | Ne 17.12.2023 12:30:13

      drvoštěp >> Na špaky mám bezzákluzovou houfnicu :-))))

        sasan111 - Profil | Ne 17.12.2023 12:29:20

        schmetterling >> A to by si si trůfl aj na statného jeleňa v horách ??? :-))))

          drvoštěp - Profil | Ne 17.12.2023 12:27:56

          schmetterling >> Sasan s tím plaší špačky😁😁

            schmetterling - Profil | Ne 17.12.2023 12:27:13

            sasan111 >> nehaň 7x57.. tú mám ja v ZKK600

              sasan111 - Profil | Ne 17.12.2023 12:24:30

              Bord >> Jojo, přece nepujdeš na vysokou s kulobrokem 7x57 .-))))))

                Bord - Profil | Ne 17.12.2023 11:25:57

                sasan111 >> ráže stejná jak 308 nebo springfild

                  Bord - Profil | Ne 17.12.2023 7:46:03

                  schmetterling >> Zdar

                    Lutra - Profil | So 16.12.2023 21:04:23

                    schmetterling >> Lovu Zdar! My dnes ve 30 lidech 24 zajíců.

                      schmetterling - Profil | So 16.12.2023 20:14:57

                      Bord >> lovu zdar!

                        schmetterling - Profil | So 16.12.2023 20:14:36

                        Dnes sme mali príjemnú prechádzku v 18 ľuďoch :)

                          sasan111 - Profil | So 16.12.2023 18:53:01

                          Bord >> S taků rážů možeš střílat aj elefanty :-)))))))

                            Bord - Profil | So 16.12.2023 13:33:25

                            Výr >> bylo to co z ní vypadlo po zásahu chvíli stál pak po asi 20 metrech padnul

                              Výr - Profil | So 16.12.2023 13:29:30

                              Bord >> predpokladám že prázdna nábojnica jeho túlanie neukončila.....to by bola naozaj ťažká smrť :-D

                                Bord - Profil | So 16.12.2023 13:00:32

                                Páteční jelinek špičák bez hlavy 74kg proto že je nežádoucí dávat fotky úlovků tak jsem dal to co ukončilo jeho toulání

                                  Bord - Profil | So 16.12.2023 12:54:00

                                  Páteční Jelínek Špičák bez
                                  Z

                                    Lutra - Profil | So 9.12.2023 18:56:08

                                    berlinan >> Lišky září oranžovou, srnčí zeleně.

                                      berlinan - Profil | So 9.12.2023 11:26:36

                                      Ok, pánové díky.