Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

PYTLAKS - Profil | Pá 3.11.2023 7:22:01

drvoštěp >> taky jsem tak kdysi jebl srnca,ale bylo to daleko,ten ani neodskočil

    drvoštěp - Profil | Čt 2.11.2023 7:51:48

    PYTLAKS >> Jj, taky jsem koukal. Kulka vzala játra. Prej udělal dva tři skoky a zhasl.

      PYTLAKS - Profil | Čt 2.11.2023 7:39:38

      drvoštěp >> jaksi vzadu na měko střelený,ne?

        PYTLAKS - Profil | Čt 2.11.2023 7:38:21

        koralovec1 >> on má tak jeden jelení shoz na rok.-)

          drvoštěp - Profil | St 1.11.2023 13:49:31

          Pindˇa >> Za 10,-Kč vepřová syrová packa.👍

            Pindˇa - Profil | St 1.11.2023 12:26:14

            drvoštěp >> Rozumím, to spíš někdo, kdo má štěně, něco musí hryzat, když přezubuje.

              drvoštěp - Profil | St 1.11.2023 12:20:23

              Pindˇa >> Tak to nevím. Módní trendy jdou mimo mne a kolegů z okolí. Vše má svého kupce🙈🙈Byznys je byznys🤫🤫🤫

                Pindˇa - Profil | St 1.11.2023 12:11:55

                drvoštěp >> Ono to zase až tak moc vhodné není kvůli zánětům psali to už kdysi v myslivosti https://www.svetmyslivosti.cz/zpravy/paruzky-na-zvykani-jsou-pro-psy-vhodne. Jestli si vzpomeneš poptej se i na ty dnes mòde klacky z kávovníku, nebo olivovniku, jestli to nebude podobné, protože ten olivovník je taky tvrdý jako prase, ten kávovnik nevím

                  Pvl - Profil | St 1.11.2023 11:55:27

                  drvoštěp - 1.11.2023 8:31:32 >>St 1.11.2023 8:31:32 ..... máš téma ještě do osvěžovny :o§) To bude bomba 😎

                    drvoštěp - Profil | St 1.11.2023 11:08:13

                    koralovec1 >> Tak jsem se ptal. U nás nikdo nedával paroží. Jen jeden, a ten pro veverky co choval.

                      schmetterling - Profil | St 1.11.2023 9:26:53

                      koralovec1 >> svokra dáva kusy parožia svojej borderke kvôli zubom a nech sa večer trošku zabaví. Občas jej nejaký zhod prinesiem a ešte si žiaden kúsok v tlame nezabodla.

                        koralovec1 - Profil | St 1.11.2023 8:43:27

                        drvoštěp >> jojo je to drahota. Na tom by myslivci vydělali. 1 paruzek že srnce a je na restauraci 😄

                          drvoštěp - Profil | St 1.11.2023 8:37:35

                          koralovec1 >> Teď jsem to četl na netu, a viděl i ceny. Tvl, to je brutus🙈🙈🙈Akorát jedu k myslivcum na kafe, máme aspoň co probírat 😂😂😂

                            koralovec1 - Profil | St 1.11.2023 8:34:44

                            drvoštěp >> Já to tak také vydim. Na tvoje doporučení také kupují vepřové nohy a uši a je to super. Ale myslel jsem jesi v tom paroží není něco super 😄😉

                              koralovec1 - Profil | St 1.11.2023 8:32:42

                              PYTLAKS >> jde mi o to že si prý s tím čistí zuby a že to má prý dost minerálů. Ale bojím se aby se mu to nezapichlo v tlamě když udkousne ostrý kousek. Pozoruji že se to teď dost objevilo ve zvířecích kramech.

                                drvoštěp - Profil | St 1.11.2023 8:31:32

                                koralovec1 >> Tak tohle čtu (slyším prvně) Proč zrovna paroží ? Jako kvůli přísunu vápníku ? Pokud není lovná sezona, tak koupím vepřové nožky ať si psi hrají. Ale všeho tak akorát. Po kostech mají někteří psi problém s vylučováním💩

                                  PYTLAKS - Profil | St 1.11.2023 7:41:54

                                  koralovec1 >> můj to ohryzává,ale neříkal mi jestli z toho má užitek nebo srandu.-)

                                    koralovec1 - Profil | St 1.11.2023 6:18:33

                                    Ahoj. Mám dotaz. Dáváte pejskum zvykat nařezané paroží ? Dá jim to více než koupené jiné věci ke stejnému účelu.