Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Ndrvoštěp - Profil | Út 31.10.2023 22:45:28

Káceč >> 😂👍😂

    NKáceč - Profil | Út 31.10.2023 19:42:35

    drvoštěp >> kvůli tomuhle posunu nimrodů do 21. století se bude muset zrušit "zákon" o volném pohybu v přírodě. Jinak traumacentra nebudou stíhat :-)

      Ndrvoštěp - Profil | Pá 20.10.2023 22:38:26

      Káceč >> 😆😆👍

        Ndrvoštěp - Profil | Ne 1.10.2023 22:05:33

        ŠUKI >> Tvl, já a v lese ? Bych se tam ztratil 😆😆😆

          NŠUKI - Profil | Ne 1.10.2023 21:59:58

          drvoštěp >> V Duchcově se to říká o tobě... v době co šošoni nakládají Máňu, tak ty "běháš" po pasekách a naháníš čtyřnohé ( na dvounohé prý už nemáš) laně... 🤭🤫🤫🤫

            Ndrvoštěp - Profil | Ne 1.10.2023 21:59:51

            Braba_01 >> U nás troubí tak 14dní. Počasí se fakt zbláznilo. V sobotu pod oborou (Fláje) v údolí byl cítit prk na kilometry.

              NBraba_01 - Profil | Ne 1.10.2023 21:53:25

              drvoštěp >> hehe, asi, tady to už vypadá jak u konce...., ale to může být i tím počasím, že je moc teplo.

                Ndrvoštěp - Profil | Ne 1.10.2023 21:44:18

                Braba_01 >> Tvl, u nás troubí jako blázni. Asi viagra?😆😆

                  NBraba_01 - Profil | Ne 1.10.2023 21:16:33

                  Uz moc netroubi....

                    Ndrvoštěp - Profil | Út 26.9.2023 15:04:59

                    1Mara >> 😆👍

                      N1Mara - Profil | Út 26.9.2023 14:48:44

                      drvoštěp >> neboj se už je to vše ve skle :-))

                        Ndrvoštěp - Profil | Út 26.9.2023 14:33:28

                        1Mara >> Jak vyhodit, a co moji psi ?😆😆😆😆

                          N1Mara - Profil | Út 26.9.2023 14:33:10

                          schmetterling >> Máme tady jen dva a ty jsou v pohodě, ale kdo by se radoval, to je cikán a cikánka co chodí po popelnicích a vše vyhazují na zem, už dostali do držky a tak snad už bude od nich klid .-))

                            Nschmetterling - Profil | Út 26.9.2023 14:28:44

                            1Mara >> Ale bezdomovci by sa potešili :)

                              N1Mara - Profil | Út 26.9.2023 12:33:44

                              Hrubian >> JJ z čuníka byli odevzdány vzorky na veterinu, takže nemám obavy, ale tohle mě vylekalo, nikdy jsem se s tím nesetkal. To by se tady na MRKu posrali smíchy, kdybych to prase celé vyhodil do popelnice :-))))))))))

                                NHrubian - Profil | Út 26.9.2023 12:10:45

                                1Mara >> Takéto uzliny má každá raticová zver, či už diviak, jeleň, srnec, muflón alebo daniel. Okrem voľným okom viditeľných miest ich nájdeš aj vnútri v stehne a lopatkách. Uzliny, hoci menšie, sú aj pozdĺž paneniek z vnútornej strany chrbtice. Len to vyrež a mäso môžeš konzumovať. Ak sa chceš zamýšľať nad zdravotnou nezávadnosťou zveriny, tak primárne kontroluj vnútorné orgány - najmä slezinu a pečeň, potom srdce a pľúca. Ak tomu zvieraťu niečo bolo, tak tam by si to mal zbadať. U diviačej zveri ešte niektorí kontrolujú aj bránicu a mandle kvôli svalovcovi (osobne som tam svalovca ešte nevidel a to mi rukami prešlo celkom dosť diviakov).

                                  NVýr - Profil | Út 26.9.2023 10:36:01

                                  Bord >> samozrejme že sa to vyhadzuje ale keby to tam ostalo tak to okrem toho že to nechutne vyzerá neznamená vôbec nič......

                                  P.S: keď sa tak upečie prasiatko v celku....čo myslíš......koľko tých uzlín sa zje.....

                                    N1Mara - Profil | Út 26.9.2023 10:20:32

                                    Výr >> Zbytek masa dobrý, bylo to jen v bůčku a krkovici. To jsem vyhodil a vše na pohodu a všem moc díky za odpovědi :-)) Už sem se lekl, že to budu muset celé vyhodit :-))