Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Ndrvoštěp - Profil | St 2.8.2023 13:18:45

Bord >> Neboj, naláduji a dostane do kožuchu😆😆😆

    Ndrvoštěp - Profil | St 2.8.2023 13:18:04

    sasan111 >> 🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑🌑😆

      Ndrvoštěp - Profil | St 2.8.2023 13:17:33

      Lutra >> Nn, červencová akce. Když jedeme kořensko tak vozím zvěřinu.

        NBord - Profil | St 2.8.2023 9:30:44

        sasan111 >> ještě že jich není jako v Sarajevu to už by se nejspíš vyvěšovalo MÝM NÁRODŮM 😜😛

          NPYTLAKS - Profil | St 2.8.2023 7:40:54

          Lutra >> čumím na to v mobilu,tož vidím prd:-)

            Nsasan111 - Profil | St 2.8.2023 4:10:02

            drvoštěp >> Achilovu patu zasáhl jsem, jinak bych nedostal šest broků :-))))))))))))

              Ndrvoštěp - Profil | Út 1.8.2023 23:53:35

              Lutra >> Sasan mele z mrákot😆👍

                Ndrvoštěp - Profil | Út 1.8.2023 23:53:13

                sasan111 >> 🌑🌑🌑🌑🌑🌑👍😆

                  Nsasan111 - Profil | Út 1.8.2023 22:58:42

                  Lutra >> Prdlajs, to bude staré....takto ho hostili, než zjistili jaký je škudlil a skrblík :-))))))))

                    NLutra - Profil | Út 1.8.2023 22:53:07

                    drvoštěp >> jestli je to aktuální foto, vyrážím. 300 km není zase až tak daleko!!!

                      Ndrvoštěp - Profil | Út 1.8.2023 21:17:22

                      Lutra >> Jj, jen jeleni a mufloni. A jelení steak...😆👍

                        Ndrvoštěp - Profil | Út 1.8.2023 21:16:16

                        PYTLAKS >> Daňka by si dal Mára😆😆

                          NLutra - Profil | Út 1.8.2023 20:24:10

                          PYTLAKS >> Vidím tam akorát jeleny a muflony. Jelení steak by nebyl od věci. Na denní době nezáleží.

                            NPYTLAKS - Profil | Út 1.8.2023 17:34:58

                            drvoštěp >> na svačinku daňka:-))))))

                              Ndrvoštěp - Profil | Út 1.8.2023 12:45:25

                              1Mara >> Svačinka, čti pomalu😆😆😆

                                N1Mara - Profil | Út 1.8.2023 12:42:41

                                drvoštěp >> ty voe melounama jo? Vždyť z toho budou mít sračku :-)) Ale dal bych si, né že né .-)))

                                  Ndrvoštěp - Profil | Út 1.8.2023 8:29:07

                                  Svačinka😆👍

                                    Ndrvoštěp - Profil | Pá 21.7.2023 13:05:43

                                    1Mara >> Kolega měl doma srnce od dudlíku. Jak měl parůžky tak byl jak pitbull. A když mu propíchl lýtko tak se jeho život ukončil. Hospodář co semnou chodí na pivi má zase propíchlej krk a čelist. Musel mu v zápalu boje zlomit vaz...

                                      N1Mara - Profil | Pá 21.7.2023 11:05:05

                                      Lutra >> Jako jak jsem psal, neviděl jsem to pletivo, do kterého se srnec zamotal, to pak je jasný :-)

                                        N1Mara - Profil | Pá 21.7.2023 11:02:15

                                        Výr >> No jo, už to vidím, já si nevšiml toho pletiva , to pak jó, srnec pak bojuje dál , to je jasný :-)