Rybář i myslivec

Lesu, lovu Petrův zdar!
Tak kolik je tady na MRKu takových obojživelníků, jako jsem já? A jak to finančně a časově zvládáte, popř. který koníček je hlavní ...? Mějte se.
Autor diskuse: hroch2 - Profil , 20.4.2009 všeobecné - ostatní

Nkolotuk - Profil | Pá 4.8.2023 17:28:27

drvoštěp >> já zase reagoval na to že srnec byl na hranici honiteb a ty jsi ho dal sousedům... to se moc nevidí. To neznamená,že to nemůže být pravda a proto jsem napsal,že nevím,prostě nevím,co je na mrku pravda a co lež.😁

    Ndrvoštěp - Profil | Pá 4.8.2023 17:22:24

    kolotuk >> Jsem reagoval na pravdu / lež 😆😆😆

      Ndrvoštěp - Profil | Pá 4.8.2023 17:21:25

      1Mara >> Dnes bude u Kápoše veselo. Hospodář má narozky. To bude zase pod stolem vystřílenejch patron😆😆😆😆😆

        Nkolotuk - Profil | Pá 4.8.2023 17:20:09

        drvoštěp >> no neměl jsem tu čest,že by jsme se spolu potkali tváří v tvář.

          Ndrvoštěp - Profil | Pá 4.8.2023 17:17:34

          kolotuk >> S čím jako ? 🤔🤔

            Nkolotuk - Profil | Pá 4.8.2023 16:46:42

            1Mara >> Pravda,tu čest jsem ještě neměl.

              N1Mara - Profil | Pá 4.8.2023 16:42:50

              kolotuk >> A to jsi drvoštěpa ještě neviděl na živo :-))))))))))))))))))))

                Nkolotuk - Profil | Pá 4.8.2023 16:39:23

                drvoštěp >> já vůbec nepoznám kdo tady mluví pravdu a kdo lže jak když tiskne.

                  N1Mara - Profil | Pá 4.8.2023 11:31:28

                  drvoštěp >> chudák .-(

                    Ndrvoštěp - Profil | Pá 4.8.2023 10:39:22

                    1Mara >> Ráno v 5.40 silnice na Lom. Dodávka srazila pěkného srnce. A zrovna na hranici našeho revíru🙈🙈🙈🙈Tak jsem ho dal Lomskym.

                      Nschmetterling - Profil | Čt 3.8.2023 20:45:20

                      1Mara >> kŕmenie máme vybavené sponzorsky za srnca a diviaka od môjho známeho. 😉 Skôr nám ostane na nájom revíru, za 2 roky predlžujeme zmluvu, tak uvidíme koľko nás to vyjde.

                        Ndrvoštěp - Profil | Čt 3.8.2023 20:32:41

                        Bobler >> Neboj, mám to ošéfovaný😆😆😆

                          NLutra - Profil | Čt 3.8.2023 19:52:42

                          Bobler >> Bodejť, nenabitá flinta má hodnotu kyje, v lepším případě bejsbolky.

                            N1Mara - Profil | Čt 3.8.2023 19:46:36

                            schmetterling >> alespoň bude mít sdružení na krmeni ....😆😆

                              Nschmetterling - Profil | Čt 3.8.2023 19:17:50

                              1Mara >> u vás to dostane aspoň lovec, u nás je zástrelné 100 Eur za kus, no patrí to poľovnému združeniu.

                                NBobler - Profil | Čt 3.8.2023 18:27:25

                                drvoštěp >> Pěkný trezor, ještě to chce plný zásobník či nábojovou schránku náboj v komoře a je to .....

                                  Nsasan111 - Profil | St 2.8.2023 17:58:41

                                  Bord >> ...a včíl zas osum, my to MÝM NÁRODŮM snad nevyvěsíme nikdáááá !!! :-))))))))

                                    Nsasan111 - Profil | St 2.8.2023 17:57:12

                                    drvoštěp >> To je dvojí trest..odvolám se k předsedovi senátu soudců pro seweročeský okrsek MRKu JuDr. Poušťákovi !!!!! :-))))))))

                                      Ndrvoštěp - Profil | St 2.8.2023 13:20:23

                                      Bord >> Jinak jsem stále připraven😆