Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

NTichej - Profil | St 27.10.2010 9:40:36

may >>
1.důvěrné oslovení Pišto beru jen od osob mě blízkých nebo znám alespoň jejich jméno taky
to u tebe bohužel nestačí.
2. podívej se na moji první reakci na tu fotku
3. co takhle dovyplnit si kartu abych věděl s kým mám tu čest :-))(nebo se za něco stydíš) pak můžem spolu diskutovat vesele dál.
4.nikde jsem netvrdil, že souhlasím s dotyčným autorem fotek

    NTichej - Profil | St 27.10.2010 9:31:39

    hona1 >> nemluvil jsem o šetrném pouštění ale o několika hodinovém sakování ( nepřekrucuj slova :-)) ) mluvil jsem o jakémkoli porušování RŘ a BP.

      Nplacew - Profil | St 27.10.2010 8:42:38

      ejha, militantni gulevalaci. za vypitvaneho liena a mrtveho kapra sa tu idu drzky rozbijat. zamyslite sa, ryba nie je kamos, ryba je zradlo.
      >EDIT osobne mam vacsi problem, ked niekto zivu rybu, ktoru chce pustit vala po zemi, ci tryzni hodinku-dve len kvoli tomu, ze si ju chce vyfotit.

        NLenokruda - Profil | St 27.10.2010 2:04:33

        šedý pes - 27.10.2010 1:54:50 >> Dík za radu.Fakt vážně,ale myslím že čtou a dle toho se zařídí.

          Nšedý pes - Profil | St 27.10.2010 1:54:50

          Lenokruda >> to asi napiš SZ přímo MM nebo zadavateli diskuse, zatím tam jsou. Ono ani chovateli dobytka není veselo, když jeho produkty odvážejí na jatka, ty jsi ale jiná liga.

            NLenokruda - Profil | St 27.10.2010 1:30:52

            Nevím jak tak pro zprávce sítě na moji žádost smaž fotky.Dík.Když to některým vadí ať jsou pryč.

              Nšedý pes - Profil | St 27.10.2010 1:04:19

              kritik >> nevím, jestli jsem na to kápnul, nemám problém vyudit velkýho kapra, a serou mě ortodoxní C&R, stejně jako fotografové mrtvých ryb, to raději vyfotím už hotový pokrm, ale co se objevilo tady, je trochu jinej level, než když Kolibřika pošle někdo do prdele, to se maže hned, tady ale ty prasárny zůstávají. A za vykuchanýho lína bych tomu frajerovi naklepal budku.

                NLenokruda - Profil | St 27.10.2010 0:36:42

                richi69 >> Příště budu oblečeneaj abych se líbil.

                  Njarda 2004 - Profil | St 27.10.2010 0:32:08

                  richi69 >> Dokonale rozvinul:-))) A já jen blbě čet proto ten úlet v nicku.

                    Nrichi69 - Profil | St 27.10.2010 0:28:49

                    jarda 2004 >> ?

                      Nrichi69 - Profil | St 27.10.2010 0:27:17

                      jarda 2004 >> ...no já jsem jen sdílel názor jako ty,jen jsem ho trošku rozvinul...

                        Njarda 2004 - Profil | St 27.10.2010 0:18:05

                        richi69 >> Lenokunda?

                          Nrichi69 - Profil | St 27.10.2010 0:14:11

                          jarda 2004 >> ..no vždyť to říkám" brácha+ségra=lenokruda!!!

                            Nrichi69 - Profil | St 27.10.2010 0:10:01

                            Lenokruda >> oblek určitě ne,ale oblečení k rybařině přiměřené ano,takhle vypadáš jako filcka od popelnic a tvoje názory a fotky to jenom potvrzují!!!

                              Nrichi69 - Profil | St 27.10.2010 0:05:34

                              may >> souhlas!!!

                                Nkritik - Profil | Út 26.10.2010 23:31:25

                                smradzjzd >> Hele, Malamut na to kápnul ve svém příspěvku.Úroveň, tak nějak to napsal.
                                Tohle je jenom hnus, nic víc.

                                  Nšedý pes - Profil | Út 26.10.2010 23:21:09

                                  Ono i masení by mělo mít nějakou úroveň, foto vykuchaných línů nebo deseti slušných kaprů, pobitých na zemi, už je i za mojí hranicí, to je lepší obrázek až z udírny. Já osobně nefotím ryby, které hodlám sežrat, a už vůbec ne tímto způsobem. Nesoudím, je to jen názor.

                                    Nsmradzjzd - Profil | Út 26.10.2010 23:16:25

                                    kritik >> a pár lidí tu zase poukázalo na evidentně duševně choré lidi. kteří se ukájí tím, že pořád dokola chytají ty samý ryby a trápí je v saku kvůli svýmu libidu, zisku, atd.

                                    Tak kdo je vlastně normální?

                                      Nkritik - Profil | Út 26.10.2010 23:07:08

                                      Tichej >> Hele, oháníš se tady parafrázema 1000 x omílanýma, který jsou v tomto okamžiku ovšem zcela mimo mísu.Pár lidí tu pouze poukázalo na evidentně duševně chorého člověka, který se ukájí tím, že řeže rybám žábry, fotí si to (možná i točí???) a potom to dává na veřejné rybářské fórum.
                                      Tvé přísloví na konec holky-vdolky a hoď kamene je obzvlášť úsměvné.Pouze bych si ještě dovolil dodat- "A dávej pozor, aby jsi se trefil.Odraženej šutr je pěkná svině."

                                        Nsmradzjzd - Profil | Út 26.10.2010 22:58:50

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue