Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

NKub1s - Profil | Po 22.11.2010 19:59:44

šedý pes - 22.11.2010 19:58:47 >> a jé je

    Nmetal - Profil | Po 22.11.2010 19:59:42

    Kub1s >> dobře jim, nemuseji masařit celej rok :-(( teď už je to jen pro porfíky :-))

      Nšedý pes - Profil | Po 22.11.2010 19:58:47

      metal >> běž si ke svejm do kaprařskýho.

        NKub1s - Profil | Po 22.11.2010 19:55:56

        metal >> no jo vlastně.masařky v zimě nelítaj.:-))

          Nmetal - Profil | Po 22.11.2010 19:53:50

          Kub1s >> To víš je zima a masařky se asi zazimovaly :-)))

            NKub1s - Profil | Po 22.11.2010 19:52:11

            tak kucí nějak to tady vázne:-)))

              NSkulalukS - Profil | Út 9.11.2010 20:24:48

              kebabzrout >> Oldapach - 9.11.2010 10:16:28 >> dobrej klip :-DD

                NOldapach - Profil | Út 9.11.2010 10:16:28

                SkulalukS - 8.11.2010 14:12:17 >> joo to znam, ma to kamos co zije v LA.
                strasne si to pochvaluje, dokonce o tom natocil i video:
                http://www.youtube.com/watch?v=VAze2OiVPMw

                  NTichej - Profil | So 30.10.2010 9:06:19

                  hona1 >> co se čertíš:-)jak koukám umíš fotit i v noci a já zase rybu co chci do kuchyně hned klepnu a nikde se s takovou fotkou nechlubím.já se jen ptal,proč některé porušování RŘ tolerujete a neporušení (pokud si rybu vezmu Dle RŘ) nemůžete přežít.A opět jedno dle některých směšné přísloví : každý si má nejdřív zaméct před vlastním prahem

                    Nhona1 - Profil | Pá 29.10.2010 22:05:24

                    Tichej >> tady řikáte že sakovat kapra je zvěrstvo což je docela sranda vzhledem k tomu že vy ty kapry se kterými se jiní fotí a následně pouští žerete, možná to pro tu rybu neni nejlepší nicméně oproti sežrání je to lepší asi tak o 1000000000 procent

                      NTichej - Profil | Čt 28.10.2010 20:13:56

                      MrKos >> je to tady o masařích ? je !
                      Fascinují mne Ti co sem lezou a daná otázka je jim silně proti srsti :-))

                        NMrKos - Profil | Čt 28.10.2010 20:07:54

                        nejsrandovnější je když masaři poukazují na nedostatky jiných... tak trochu alibismus

                        držte se tématu klucí

                          NTichej - Profil | Čt 28.10.2010 18:30:44

                          placew >> tak to už je přímo zvěrstvo

                            NTichej - Profil | Čt 28.10.2010 18:30:11

                            Staroch >> ba naopak fotka s noční atmosférou má něco do sebe :-)

                              Nplacew - Profil | Čt 28.10.2010 16:17:48

                              Tichej >> napodobne uvazovanie sumcov

                                NStaroch - Profil | Čt 28.10.2010 16:05:29

                                Souhlas, jsem absolutně proti sakováná ryby k vůli fotce, i fotka v noci je pěkná.

                                  NLenokruda - Profil | St 27.10.2010 12:58:56

                                  Díky za sundání těch tří fotek.

                                    NTichej - Profil | St 27.10.2010 12:43:24

                                    Staroch >> pokud jde o mne tak netvrdím,že se někdo fotí dvě hodiny:-))
                                    jen tvrdím,že ta ryba v saku čeká na focení kolikrát několik hodin:-) a to už taková demagogie mejní.Uznej,že každej extrém je špatnej :-)

                                      NStaroch - Profil | St 27.10.2010 11:40:10

                                      To že ČRS je stále socialistický ekonomický zázrak, kde za zaplacených 3000 Kč si odnesu ryby za 10 000Kč asi hned tak nezměníme.
                                      Nejsem ortodoxni C+R, ať si lidi vemou rybu od vody, proto ji tam svaz každoročně sype, a kdyby všechny zůstaly ve vodě, tak by to byla pro revír katastrofa.
                                      Nicméně presentovat se takovýma fotka je hnus, a když už jsem takové ..... tak si to nechám raději pro sebe. Jo a nikdy nezažil a nikdy jsem neviděl, ani o tom neslyšel, že by se někdo fotil s kaprem 2 hodiny!!! To je demagogie. Fotka je hotová za malý okamžik.

                                        NTichej - Profil | St 27.10.2010 9:50:10

                                        kritik >> pokud se ti ta dvě přísloví zdají úsměvné tak je to dost smutné. Takovej je totiž život ,ale to sis asi nevšimnul :-)).A mé parafráze nejsou až tak zcela mimo mísu,vídávám to u vody dnes a denně.Jakej je rozdíl mezi zabitím a tejráním?Ale to těm co čekj na focení do rána asi těžko někdo vysvětlí.

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue