Masařské jádro

Když už je to tu samý sportovní rybář a regionální skupinky, pojďte založit opozici. Nějaký masařský klub:-) A ne, že se nikdo nepřihlásí!
Autor diskuse: Kanistr - Profil , 11.3.2009 všeobecné - ostatní
Dále moderují: tench Profil + splavek Profil + MrKos Profil + nofish Profil

Průzkum. Kolik si za sezónu na svazovou povolenku odnesete ryb? Nebudeme řešit nástražní rybky, plotici pro kocoura, tři cejny na salát. Prosím, pravdu. Uvidíme, jak na tom jsme. Takový malý průzkum. Vezmeme v úvahu řekněme "velké ryby k obědu". Kapr, Amur, klidně metrový bolen, sumec, štika atd. Prostě ryby co chtějí lovit všichni. Schválně nepíšu "ušlechtilých, vyjmenovaných", ale prostě velké ryby na řízky, do udírny,

A) 1-518%

B) 5-1034%

C) 10-2020%

D) 20-3014%

E) 30-404%

F) 40 a více10%

Od 18.8.2019 hlasovalo 166 čtenářů.

Nplacew - Profil | Út 26.10.2010 22:36:32

silne slova tu lietaju. chodte sa pozriet do tesca do tych kadi a skuste sa tam postavit s transparentom.

    Nmay - Profil | Út 26.10.2010 22:34:35

    Tichej >> Promin Te Pišto ale fotit se při zabíjení je zvrácenost . .Když se ten parazit rozhodl že se mu musí vrátit investice do povolenky tak se nedá nic dělat,ale jestě s tím chlubit ?????
    U tohoto člověka je IQ houpacího koně .Je ale dobře že na sebe upozornil ,na každou svini se najde řezník.

      Njarda 2004 - Profil | Út 26.10.2010 22:28:09

      Lenokruda >>Víš kolego ono to není o jádru ale o hranicích vkusu, který jsi překročil a pokud nechápeš o čem se tady někteří baví tak je celkem pochopitelné že nechápeš, co vkládáš za fota. Tím chci jen říct, že omezenost je taky lidský dar a na tobě se evidentně nešetřilo spíš vyřádilo slabší genetické dědictví jen je škoda že tohle asi nikdy nepobereš.

        Nhona1 - Profil | Út 26.10.2010 22:15:44

        Tichej >> zdá se mi to nebo zkoušíš přirovnávat šetrné pouštění ryby k masaření??

          NLukas89 - Profil | Út 26.10.2010 22:15:04

          Kanistr - >> Nejlepší maso je stejnak vepřový, to ví každej, rybka neni špatná, ale kam se na takovou krkovičku s*re... :-D

            NTichej - Profil | Út 26.10.2010 22:03:35

            pánové pánové pokud se vám nezdá téma diskuse tak proč sem lezete? pokud si někdo vezme všechny legálně chycené kousky(za dodržení RŘ a BP) tak s tím nikdo nic neuděláme neb co není zakázáno je dovoleno.Již několikrát sem zde na mrku psal,že mi připadá dementní jít si koupit rybu do superhypermegamarketu,když si ji mám možnost chytit , je to vlastně jediná jistota ,že ta ryba je čerstvá:-)..Stejně tak dementní ba až někdy ouchylné mi připadá líbání chycenejch a pouštěnejch ryb.Sakování a focení až za denního světla v dnešní době při množství kvalitních fotoaparátů na trhu je asi taky tak trochu nepochopitelné,když se k rybě máme chovat šetrně dle RŘ.
            Tak si myslím,že si zde nemáme co vyčítat. Někdo má rád vdolky a někdo má rád holky.
            Neboli kdož jsi bez viny hoď kamenem

              Nmay - Profil | Út 26.10.2010 21:18:37

              Lenokruda >> stojí tě to 3litry ročně ale sežereš za 5 ne-li více,typickej rybářskej parazit.

                NLenokruda - Profil | Út 26.10.2010 20:54:40

                Jinak pánové co vám to vadí tak nelezte na Masařské jádro a zustaňte u svého co se vám líbí.Já vás taky nehaním a neurážím na vaších oblíbených odkazech.

                  Nhona1 - Profil | Út 26.10.2010 20:54:27

                  Lenokruda >> tvl tak tohle je fakt moc :-( a já si najivně myslel že v dnešních dobách dokáže sežrat devadesátku jen nějakej ukrajinec kterej tu maká na černo a nemá prachy, příde mi normální si od vody sem tam odnést nejakého dvokiláka ale tohle... co mi ale příde ještě nepochopitelnější jak se vůbec může někdo takhle vyfotit, to už je asi fakt nějaká psychická porucha.

                    NLenokruda - Profil | Út 26.10.2010 20:49:16

                    MrKos >> Člověče republikový průměr a povolenky zdarma?Kde je dávají? Mě to stojí tři litry ročně tak co meleš.

                      NLukeS - Profil | Út 26.10.2010 20:47:41

                      Tichej >> líp bych to neřekl.

                        NMrKos - Profil | Út 26.10.2010 20:20:39

                        Kocháč >> socky chtějí taky žít... svaz jim umožňuje chytat zadarmo ryby, MM prezentovat zadarmo zde

                        bylo to tu vždy, změna na tom je akorát ta že někteří se už zmohli aji na foťák ... aspoň ostatní vidí jaká je realita a ona to je realita

                          Npouzy - Profil | Út 26.10.2010 20:18:05

                          Tak se nenechávejte vyprovokovat a bude diskuse o tom že si někdo vezme rybu a jak jí upraví atd,takhle jsou to nahrávky na smeče a tudíž fotky zmasených kusů.

                            Ntomsa - Profil | Út 26.10.2010 20:14:52

                            Proboha vždyť sežral jenom dva kapry.

                              NKocháč - Profil | Út 26.10.2010 20:14:05

                              MrKos >> Tohle jsou důsledky té všelidové levné zábavy - rybaření pod hlavičkou ČRS a MRS. Prostě by neměl mít možnost chytat kdejakej lůzr. Mně nevadí, když si někdo vezme rybu, ale s rozumem. A tady ta otázka s exhibováním těch socek? Nepatří to na MRK.

                                Nbill2 - Profil | Út 26.10.2010 20:12:59

                                Tady to stojí za to vyhlásit dementa roku. Za zařízlou 90 to pro mne vyhrál Lenokruda. Je dobře, že je tato otázka tady, hodně lidem to otevře oči.

                                  NMrKos - Profil | Út 26.10.2010 20:10:22

                                  Kocháč >> víc nevkusní mi připadají rozřezaní líni o pár příspěvků níž... ono je to jedno, ryba jako ryba, to maso do masařského jádra asi patří

                                    NKocháč - Profil | Út 26.10.2010 20:06:41

                                    kritik >> Co víc psát? Je to zbabělec co chce jen provokovat. Se spíš divím, že to tady Martin nechá, je to nevkusný.

                                      NMrKos - Profil | Út 26.10.2010 20:06:10

                                      Lenokruda >> předpokládám že jsi jen jeden řady se značně podprůměrným měsíčním příjmem... takový ten ukázkový exemplář důsledků povolenky zadarmo

                                      a dobře že jsi tu, možná to některým otevře oči

                                        Nkritik - Profil | Út 26.10.2010 20:03:36

                                        Kocháč >> Krátké, stručné, výstižné :-)))

                                          Červené karty: Georgino, *DnB* Bery_83, vaga, MrKos, leguan, kakr, esoxboy, Velrybář Martin, tuzemak, Kub1s, Pelíčo, Michals, Petan600, jarda877, ksanda, milankocian, Bublas, Piškothonza, Blue