Vaše návrhy na zlepšení MRKu

Veškeré nápady na vylepšení MRKu (nové rubriky, vylepšení, tipy...) piště prosím sem. Na vaše názory budeme brát zřetel při dalších úpravch MRKu. Diky moc za vaše reakce :-)
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 29.12.2003 všeobecné - ostatní

Raďošek - Profil | Čt 5.2.2004 15:28:56

Martin: vypadá to, že máš dobře zmáknuté statistiky ;)
Navrhoval bych ke článkům přidělat možnost "Uložit článek", php dokáže konkrétní soubory zabalit do .zip a ušetřit tak přenášené data. Vhodné by bylo změnit i titulek stránky podle názvu aktuálního článku (třeba MRK: Fleky na řekách) - ulehčí to práci při ukládání stránky přes prohlížeč!

    Martin M. - Profil | St 4.2.2004 19:10:33

    .robo> mozna v ramci nejakeho uzivatelskeho nastaveni, ze by se ot dalo povolit, ale zatim obecne asi ne... Pokud po tom fakt touzis, porid si Crazy Browser (nadstavba nad IE) - tam lze nastavit auto-refresh. Uz jen pro omezeny prenos dat ze serveru bych to nerad zavadel. Vidim na statistikach, ze nekteri lide (asi) po odchodu z prace (?) nechavaji MRK na monitorech a rano se k nemu vraceni...

      jidoš - Profil | St 4.2.2004 18:09:46

      soutěže o velmi hodnotné ceny za největší úlovky různých druhů ryb, jejich fotky atd:))))

        .Robo - Profil | St 4.2.2004 7:04:02

        Martin M: makam, mam otevrenou mozillu, alt-tab a videl bych, ze pribyl prispevek aniz bych mackal f5 a chvili cekal na refresh. O nicem jinem to neni :)
        A jenom kvuli me se to nevyplati :)

          Martin M. - Profil | Út 3.2.2004 19:16:00

          robo> existuje neco takoveho, ale neuvazuji o tom. Vyhody?
          jfk> dobry napad.

            .Robo - Profil | Út 3.2.2004 14:49:10

            Existuje html tag na automaticky refresh? Pokud by to nezatezovalo (asi by se to muselo zkusit), nemuselo by to byt na skodu (sledovani novych prispevku)

              JFK - Profil | Út 3.2.2004 14:30:13

              Teď mě napadlo, když jsem koukal na fotky - bylo by dobrý nechat nějaký ve většim rozlišení aby byly vhodný na pozadí. Třeba i s logem MRKu. Vybírat by se mohli nějakym hlasovánim nebo tak nějak...

                Martin M. - Profil | Ne 1.2.2004 20:42:43

                ok, casem to tam doplnim jako je to v pokecech

                  HrubecT - Profil | Ne 1.2.2004 18:55:01

                  MM: Ne to jsi mě nepochopil,jde mi o to,že když vejdeš do otázky kde přibylo víc příspěvků než je kapacita stránky(myslím 15),tak se ztratíš,protože nevíš kde jsi se minule dočetl... Jinak ten banner navrchu byl dobrej nápad...

                    Martin M. - Profil | Ne 1.2.2004 18:41:35

                    hrubec> otazka s poslednim prispevkem se ukazuje v bannerech nahore na strankach. Jsou tam jen ty otazky, ktere jsi jiz jednou navstivil. Ale jo, udelam samostatnou slozku v Otazkach, kde budou jen tebou navstivene otazky, ktere maji novou odpoved, kterou jsi jeste necetl. Neco jako bookmarky (oblibene) pro otazky, pricemz do 'bookmarku' si ji vlozis tim, ze ji navstivis.

                      mirmen - Profil | Ne 1.2.2004 18:05:33

                      HrubecT:předběhl jsi mne,před pár minutama jsem to napsal do Dědkovy otázky a teprve teď se dostal na pročtení Tvého návrhu. Promiň za "krádež" nápadu.

                        HrubecT - Profil | Ne 1.2.2004 15:05:09

                        MM: Co takhle přidat do nádobíčka ke zaždymu výrobku ikonku "Další zkušenosti",po kliknutí na ni by se otevřeva normální diskusní stránka,kam by každej mohl napsat svoje zkušenosti s tím výrobkem... Takhle se nikomu nechce přidávat novej výrobek nebo ten sám co už tam je,a zájem o Nádobíčko by tím jistě stoupl...
                        Jinak pořád se ztrácím v otázkách kde to "žije" opravdu by to chtělo Skok na poslední nový příspěvek...

                          PM | St 28.1.2004 21:57:00

                          Uvítal bych v pokecu rubriku "sumcařina!

                            Martin M. - Profil | St 28.1.2004 20:28:32

                            Jirka> aha. No, on by ten obrazek asi dost rozhodil uvodni seznam otazek. Pokud je to mozne, zadej nejdrive otazu a po jejim uverejneni vloz obrazek jako prvni odpoved. Vim, neni to moc prakticke, ale opravdu bych obrazky primo do popisu otazky nerad daval.

                              Jirka | St 28.1.2004 14:53:46

                              Zrovna teď by se mi hodilo, abych mohl při zadání otázky vložit malý obrázek. Ilustrace je jasnější než popis na celý odstavec.

                                fanda - Profil | St 28.1.2004 14:39:18

                                Doporučil bych nějak rozčlenit registr členů klubu podle krajů, okresů či oblastí, ve kterých mají bydliště = stačilo by třeba Jižní Morava, Jižní Čechy ..., pro případ, že by kdokoliv hledal spřízněnou duši, má ty nejbližší hned po ruce a nemusí šmejdit v celém adresáři

                                  Alan | Út 27.1.2004 16:38:05

                                  Zapomněl jsem na Byrona se Shakespearem, to byli nějací rybáři. Jenže smůla, zvolili si blbej nick.

                                    Alan | Út 27.1.2004 16:27:37

                                    Hemingway prožil hodně krásných chvil s Cuba Libre, co takhle recepty míchaných nápojů?

                                      mirmen - Profil | Ne 25.1.2004 16:50:51

                                      Martin M. no jo, o programech vím starou belu.
                                      U autorských práv ke kresleným vtipům - nevím, jak to je. Některé vtipy od Kantorkla jsem viděl na víc webech, ale možná je jiné postavení sběratele, který může své sbírky veřejně prezentovat a jiná MRKu, či obdobných webů. Taky by třeba šlo napsat panu Renčínovi, zda by souhlasil s umísťováním svých kreslených vtipů ( např. starších 5ti let). Sám je nadšený rybář, chytá na řece, možná by své laskavé svolení dal, nevím.

                                        Martin M. - Profil | Ne 25.1.2004 12:41:21

                                        Na kreslene vtipy jsou autorska prava.
                                        mirmen> jak ale rozpozanam, jestli zmenil preklepy nebo cely nazor, na ktery nekdo jiny uz mezi tim stihl reagovat? Kdyz posles email, taky jiz nejde opravovat :-)