Vaše návrhy na zlepšení MRKu

Veškeré nápady na vylepšení MRKu (nové rubriky, vylepšení, tipy...) piště prosím sem. Na vaše názory budeme brát zřetel při dalších úpravch MRKu. Diky moc za vaše reakce :-)
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 29.12.2003 všeobecné - ostatní

NFrk - Profil | So 24.1.2004 16:58:55

m./ Jó, vtipy. Krásné zlehčení. Jen s tou češtinou nevím. To co tu občas zazní asi překlepy nebudou..;))

    Nmirmen - Profil | So 24.1.2004 16:29:12

    do MENU:
    a)vtipy kreslené
    b)vtipy psané
    obojí samozřejmě věnované rybařině
    c)slavné osobnosti
    možnost umístit foto a pár slov o lidech, kteří s rybařinou prožili krásné chvíle( Werich,Kroner,Hemingway...)
    d)ženy-rybářky
    Pletánková, Brožová...
    f)knihy věnované rybařině
    Postupně doplňovat faktografii, vše, co kdy v historii u nás vyšlo, pro vyplnění zvolit formulář typu LANius.( Nezaměňovat s komerční aktivitou - s upozorňováním na knihy připravované či na trhu!! to nechť je vydavateli hrazeno!)
    Posoudit, zda lze připravit na vkládání dat formuláře, v nichž by měla po odeslání BÝT MOŽNOST PRO ZADAVATELE, ABY OPRAVIL SVÉ PŘÍPADNÉ PŘEKLEPY ( lze-li)

      Nmirmen - Profil | Pá 23.1.2004 19:34:18

      Martin M. sorry, na autorská práva jsem pozapoměl.

        NMartin M. - Profil | Pá 23.1.2004 19:31:19

        mirmen> uznavejme autorska prava ostatnich weovych stranek, to se fakt nedela, abych jejich kresby umistil u nas. Muzu nekam dat jejich link, ne vsak primo soubory.
        Radosek> 25000 stranek po 30kB = 875MB denne a to v tom nejsou zadne obrazky! (sam ziram, prepocitejte to nekdo po mne) Statistiky prenasenych dat jsou placene a navic nechci na sebe upozornovat ;-)

          Nmirmen - Profil | Pá 23.1.2004 18:27:38

          Martin M. + Roman C.: zvažte, zda by stálo za úvahu dát do downloadu pár ilustrací montáží na fídr z :
          www.coarse-fishing.org.uk/methods.html
          www.coarsefishing.ws/feedrigs.htm
          www.jcpoiret.com/bapw/peche/montages/quiver.htm
          Je to jen návrh, ale z některých diskuzí o návazcích a montážích mám pocit, že občas trváme na svém ohledně návazců a nebereme v potaz způsob montáže, takže by se dalo snáz zjistit, zda obě strany mluví o tom samém.

            NRaďošek - Profil | Pá 23.1.2004 13:22:48

            Martin M.: A nedá se statistika přenosů vyžádat od adminů? Snad neodejde z MRKu 1GB dat/den?
            Ještě jsem přemýšlel a asi bych uvítal seznam mých oblíbených otázek (možná se tu o tom už psalo). Do nich by si vybral ty, které mě zajímají a později bych je zase vyházal.

              Ndoskok | Čt 22.1.2004 20:16:39

              Martin M.> To je těžké s tím Nádobíčkem, rád bych se také dočetl více, dokonce je těch přírůstků tak málo, že si pamatuji vždy jejich počet. Ale podívej se na ta hodnocení - převádá 1 a 5 - klasický Gaus. Takže píší nadšení a nasr..aní a zklamaní.

                NMartin M. - Profil | Čt 22.1.2004 19:29:03

                Mne by spise zajimalo, proc se neujala rubrika Nadobicko (osobne mam s RC domluvu, ze my dva tam nebudeme psat, abysme si zachovali trosku objektivni tvar)?
                Radosek> mame omezen prenos na 25GB/mesic :-( Nemam k dispozici statistiky prenesenych MB, ale nekdy v roce 1999, kdyz jsme jeste byli na mrk.master.cz, tak to delalo 1-2GB/mesic a to tam chodil 1/5 lidi a nebylo download centrum a dalsi velke soubory...

                  NRici - Profil | Čt 22.1.2004 11:58:09

                  Asi už to tu někdo psal, ale u otázek by neškodilo, kdyby tam byl odkaz na poslední jako v pokecech.

                    NRaďošek - Profil | Čt 22.1.2004 9:56:38

                    Ještě k fotkám.. co třeba vybírat ze všech fotek (2.500 ks momentálně) náhodně jednu a tu zobrazovat pod menu (nebo někde vně) - zvýšila by sa tak návštěvnost Fotek, ale na druhou stranu by to každou stránku zvětšilo o 5-6 kB.
                    A co zvětšit maximální povolenou dimenzi fotek?

                      NAlan | Út 20.1.2004 12:18:24

                      pike>Naopak! Všichni hoříme touhou spatřit konečně legendární jepici normální!

                        NJFK - Profil | Út 20.1.2004 10:31:15

                        A co takhle mail? nick@mrk.cz? Třeba klidně i placenej?

                          Npike | Út 20.1.2004 8:29:06

                          MM a GM:Jestli on se Alan nebal spis mych prispevku:-)))

                            NMartin M. - Profil | Po 19.1.2004 20:08:10

                            Alan> moc se omlouvam, na tve strance jsem nebyl nekolik let, uplne mi to vypadlo z hlavy. Mne slo o fotogalerii musek s popisem a volnym vkladanim on-line. Psal mi o tom RC, ze by byl zajem. Tento nazev (asi mi vyklicila v hlave stara vzpominka, ale unikaly souvislosti) samozrejme zamitam.

                              NG. Moolis - Profil | Po 19.1.2004 17:16:42

                              Martin M.: to je fakt, Mušinec najdeš na jedný starší, i když stále ještě půvabný webový mrtvolce.

                                Nmirmen - Profil | Po 19.1.2004 17:03:30

                                Kdysi dávno jsem zkoušel psát rybářský deník, abych měl porovnání ( leč soustavnost, ach jo). Záznamy asi tak,jak uvedl JFK: na začátku zápisu faktografie:revír,teplota vody a její stav (kalná, čirá), způsob lovu, návnada, nástraha, počet záběrů,úlovky. Většinou s tím začínám v lednu a trpělivost dojde tak v půli května :-(

                                  NJFK - Profil | Po 19.1.2004 14:12:44

                                  A co v rubrice "Můj lov" udělat přednastavenou kolonku na "způsob lovu"? Leckdo to tam zapomene napsat.. a pak by šlo třeba i udělat vyhledávání podle způsobu.

                                    NAlan | Po 19.1.2004 13:49:10

                                    S tím Mušincem je to divný, nemyslíš?

                                      NMartin M. - Profil | Ne 18.1.2004 13:14:34

                                      shrnuto a podtrzeno - chystam se udelat tyto zmeny, ktere mam poznamenany na seznamu ukolu (pisu to sem i proto, kdyby se na nejake jine strance objevilo neco podobne, tak aby bylo jasne, ze jsme o tom uvazovali jeste pred tim, nez to vzniklo u nich) - serazeno podle priority:
                                      - plnohodnotne a rychle fulltextove vyhledavani
                                      - rubrika Musinec
                                      - historie pocasi a reviru (stavy a teploty vod, tlak a teplota vzduchu, procento oblacnosti, rychlost a smer vetru) v grafech
                                      - uzivatelska nastaveni MRKu (pocet zprav na stranu, preferovane rubriky...)
                                      Dale planujem uz asi 3 roky jeden vetsi rybarsky nekomercni projekt, ale vyzadovalo by to tak 4 mesice me prace, takze jsem se k tomu zatim nedokopal a mozna ani nikdy nedokopam...

                                        NMartin M. - Profil | Pá 16.1.2004 20:22:16

                                        mirmen> dobra pripominka
                                        kataban> ve sve regstracni karte mas odkaz na tebou zadane otazky. pokud bys chtel sve odpovedi, tak staci nechat si vyhledat svuj email ... doufam.