Vaše návrhy na zlepšení MRKu

Veškeré nápady na vylepšení MRKu (nové rubriky, vylepšení, tipy...) piště prosím sem. Na vaše názory budeme brát zřetel při dalších úpravch MRKu. Diky moc za vaše reakce :-)
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 29.12.2003 všeobecné - ostatní

NMalda512 - Profil | Čt 26.6.2014 11:52:48

standas >> tak tak. :-))

    Nstandas - Profil | Čt 26.6.2014 11:47:13

    Malda512 >> přesně a že někdy je to šichta :-)

      NMalda512 - Profil | Čt 26.6.2014 11:45:01

      standas >> souhlasím s tebou. Protože takto se člověk musí prokousávat klikáním jen aby se dostal ke konkrétnímu zápisu. .

        Nstandas - Profil | Čt 26.6.2014 10:37:42

        Nevím zda to už někdo nenavrhnul ale bylo by dobré kdyby se při kliknutí na konkrétní zápis v diskuzích se neobjevila diskuze od začátku ale od toho zápisu který jsem vybral. Doufám že jsem to napsal k pochopení. :-)

          Neasi - Profil | Čt 26.6.2014 8:39:22

          b.gun >> tak asi nejsem jedinej exot s vice PC... Kazdopadne diky!

            Neasi - Profil | Čt 26.6.2014 8:22:00

            Asi me za muj prispevek mit radi nebudete, ale pouzivam MRK na trech PC a mobilu. Ja vim, nejsem typicky uzivatel. Trapi me cerveny "N" oznacujici novinku. Toto bohuzel neni parametr loginu, ale asi zavisi na cookie/session (ve web appkach se moc nevyznam), protoze na kazdym PC mam novinky jiny. Tedy to co prectu v mobilu, pak mam oznaceny jako novinku na ostatnich PC. Takze vsechno musim proklikat. To samy plati i pro reakce/soukromy zpravy apod. Trosku (vic) me to zlobi. Pokud s tim pujde trosku neco udelat, tak vam budu vdecny. Diky!

              NBriza - Profil | Čt 21.5.2009 22:24:05

              Napadlo mně, že by nebylo špatné u každého článku (diskuze, ankety...) mít možnost přidat klíčová slova, příznaky, kategorie, tagy ...to je jedno jak se to pojmenuje. Těch tagů by to mohlo mít několik.
              Pomocí nich by bylo možné se proklikat k tématicky podobným článkům. Něco podobného funguje v Kde to žije kde se nabízí tématické diskuze. Toto by šlo ještě dál. Třeba článků o feedru je hodně. Ale pomocí tagů bych jejich seznam mohl postupně omezovat na takové, které mně zajímají. Třeba jen takové kde se mluví o parmě (nebo lovu candátů, což bude za chvíli aktuální téma a dočkáme se záplavy otázek na téma dravci a feeder -:) ). Na konci by mi zbylo třeba 5 článků, několik diskuzí a 2 videa.
              Ty bych si probral a případně zadal jiné podmínky, kdybych nenašel co hledám.

                Npadre - Profil | Ne 8.3.2009 17:32:06

                Martin M. >> Zkusil jsem a nemá to chybu ,moc děkuji.Ani nevíš jak si mi pomohl.

                  Npadre - Profil | Ne 8.3.2009 17:15:02

                  Martin M. >> super ...moc děkuji,dost mi to pomůže a myslím že bych nemusel bejt sám.

                    NMartin M. - Profil | Ne 8.3.2009 15:45:42

                    padre >> ok, to neni problem.

                      Npadre - Profil | Ne 8.3.2009 15:29:40

                      Martin M. >>Chtěl jsem se zeptat, jestli to teda někde už někdo neřešil nevím,ale docela by bodlo pro ty,co používají mail s koncovkou @mrk.cz jestli by někde v rohu nebyl vstup do mailu.Jde o to, že když jsem na cestách a chci se podívat z jiného počítače na poštu ,tak si nikdy nevzpomenu na tu stránku,přes kterou se tam leze.Bodnul by takovej odkázek někde v rohu kde bych se jednoduše přihlásil a projel poštu. Pokud něco takovýho existuje,tak se moc omlouvám,ale nenašel jsem to.

                        NPetrson - Profil | Ne 2.3.2008 0:22:56

                        >> Martin M. > ahoj, bylo by možné podumat, jestli by v krajových pokecech (Jádra, Bašty a tak) šlo časem zavést zpětné prohlížení po dnech místo listování stranami? Když se nedostanu na net denně, zabere dohledávání moc času, pak je komunikace out. Díky za odpověď.

                          NMr.Stick - Profil | Čt 2.8.2007 15:03:54

                          Kdysi bývala trička, tmavě zelená jako současné kšiltovky ...

                            Nsajmon - Profil | Čt 2.8.2007 15:02:21

                            Moje reakce!
                            Internetový server mrk je super.Ale rád bych uvítal jestli by se nedali zakoupit nálepky se znakem mrk (viděl jsem nálepku mrk pozor spěchám na ryby) a další oblečení a reklamní zboží mrk.

                              NPali - Profil | Čt 2.8.2007 14:56:20

                              Mne vadí to, že sa napr. v Kaprárine objavujú nové príspevky z rubriky Nádobíčko a Trofeje, najlepšie by bolo, keby to malo vlastné miesto.
                              Tiež by som zrušil možnosť prispievať anonymným a tým, čo nemajú poriadne vyplnenú kartu.

                                NPetr Koch - Profil | Čt 2.8.2007 14:56:13

                                Já bych rozlišil barevně nicky a ® :
                                1. dle délky registrace na MRKu nick na starý páky, občas přispívající a nováčky
                                2. dle upřednostňované techniky barvu ®
                                3. a prudiče černě podtrhnout :o)))))))))))))))))

                                Nemuseli by se příchozí koukat do karet a věděli by co to je za týpka.
                                Asi to neprojde, ale jako pokus to kurňa někdo pochvalte

                                  NKubis - Profil | Čt 2.8.2007 14:09:40

                                  dusik - velikost fotky závisí na tom, jestli vkladatel nechá fotku v plném rozlišení nebo jí v PC komprimuje na určitou velikost. Toto by řešilo to co jsem napsal níže...

                                    NStanley 87 - Profil | Čt 2.8.2007 13:52:39

                                    Kubis - ® souhlasim

                                      NKubis - Profil | Čt 2.8.2007 13:51:33

                                      Nepročítal jsem úplně celou diskuzu, takže pokud to tu je, omlouvám se. Zavedl bych, že do diskuzí můžou vstupovat pouze zaregistrovaní. V registraci bych zavedl určité povinné údaje. Řekl bych, že tu je nejednou příspvek od nezaregistrovaného prudiče.
                                      A dále bych stanovil pravidla pro zvřejňování fotek v rubrice trofeje. Např.: Fotka musí mít dané rozlišení (např.1024x768), max. xx kB, udaná délka bude víceméně prokazatelná a trofej NEBUDE vyfocená ve vaně, v obýváku, ... To mě "drtí" nejvíc...