Vaše návrhy na zlepšení MRKu

Veškeré nápady na vylepšení MRKu (nové rubriky, vylepšení, tipy...) piště prosím sem. Na vaše názory budeme brát zřetel při dalších úpravch MRKu. Diky moc za vaše reakce :-)
Autor diskuse: Roman C. - Profil , 29.12.2003 všeobecné - ostatní

NMartin M. - Profil | Ne 29.6.2014 17:00:50

standas >> ok, ale jak uzivatelovi dostatecne zduraznit, ze se nenachazi na zacatku diskuse, ale nekde uprostred a nasleduji novejsi zapisy? Ono to je dvousecne...

    Nstandas - Profil | Ne 29.6.2014 16:58:55

    Martin M. >> seznam reakcí

      Nmolca - Profil | Ne 29.6.2014 16:31:43

      afjee - 29.6.2014 16:20:34 >> ale jde to, lepsi jak nic, ale nejde diakritika hacky a carky, na nik nelze odpovĂ­dat v mobilni verzi, speed mode.

        Nafjee - Profil | Ne 29.6.2014 16:20:34

        molca >> Tak z toho mobilu mi to celkem šlo, jen jsem to foto vložil asi napotřetí.

          N1Mara - Profil | Ne 29.6.2014 16:17:28

          Bral bych , kdyby šlo dávat do svých diskuzí či privátů fotky né po jedné, ale třeba po více kusech , takhle když chci dát více fotek, tak než je tam naklikám a atd. tak pak musím dělat novej zápis , a nebo prodloužit dobu na dávání fotek alespoň na třeba 5 min. Díky :-)

            Nafjee - Profil | Ne 29.6.2014 16:14:00

            Molca , pisu z mobilu, nejdou mi v tom UC Browser davat reakce primo na nick... Test vlozeni fota..........

              Nmolca - Profil | Ne 29.6.2014 15:44:58

              afjee >> jj ale jdou ale jen pres UC browser ale ten se mě nelíbí protože je tam hrozně malý text, neumí zalamovat text, nebo co já vím proč to písmo je tak malé, na,šířku se to ještě dá, ale aji tak ostatní prohlížeče to nedělají, však ho zkus a dej vědět.

                Nafjee - Profil | Ne 29.6.2014 15:34:22

                molca >> Mám taky tu Lumii, akorát 520ku a vkládat fotky na MRK nejdou. A asi ani nepůjdou .)

                  Nmolca - Profil | Ne 29.6.2014 15:28:08

                  Joe Smoker >> jak říkám mam Windows Phone, a opera zatím neexistuje

                    NMartin M. - Profil | Ne 29.6.2014 15:13:46

                    standas >> z ktere stranky klikas na zapis, ktery te posle na zacatek diskuse? Nejake vyhledavani nebo seznam reakci?

                      NJoe Smoker - Profil | Ne 29.6.2014 15:01:04

                      molca >> a napiš pak výsledek. Jsem zvědavej :-).

                        NJoe Smoker - Profil | Ne 29.6.2014 14:59:44

                        molca >> Hardware máš dobrej,kámoška ji má taky a mrkuje v pohodě. Takže je to pouze o softwaru. Stáhni operu clasic a prubni to. Ten problém zmizí.

                          NAnýzový dědek - Profil | Ne 29.6.2014 14:54:45

                          molca >> zkus se zeptat v PC poradci nebo napiš M.M, zda by ti neporadil přímo.

                            Nmolca - Profil | Ne 29.6.2014 14:52:10

                            Joe Smoker >> Mam Windows Phone 8 😁
                            Nokia lumia 720

                              Nmolca - Profil | Ne 29.6.2014 14:51:19

                              Anýzový dědek >> problém je ten že Windows Mobile a Windows Phone jsou dvě rozdílné věci, dříve jsem si myslel že je to Taky to samé jenže není 😁

                                NJoe Smoker - Profil | Ne 29.6.2014 14:45:11

                                molca >> Mám mobil s androidem (Galaxy Note) a používám operu clasic. Nemám ani ten nejmenší problém,ani při vkládání obrázků,ani při psaní do diskuzí,ani při sledování videií. Zkus tu. Pokud to nepomůže (ale mělo by,opera mini je HROZNĚ ořezaná,ve funcích i pluginech),tak je pešek v operačním systému při zobrazování fontu... a s tím asi nehneš :-(.

                                  NAnýzový dědek - Profil | Ne 29.6.2014 14:40:45

                                  molca >> Podporuje ten tvůj mobil Java aplikace?
                                  Pokud ano, tak si klidně Operu mini můžeš stáhnout i pro Windows mobile.
                                  Pro stažení navštivte m.opera.com na vašem telefonu

                                    Nmolca - Profil | Ne 29.6.2014 14:25:27

                                    Anýzový dědek >> AnĂ˝zovĂ˝ dědek - 29.6.2014 14:18:13 >> Diky ale na Windows zatim opera mini› nevysla, Jedine › kde to funguje je uc-browser, ale snim nejsu moc spokojeny protoze nezalamuje text a ve vysledku text je tak maly ze je pomalu necitelny.

                                      NAnýzový dědek - Profil | Ne 29.6.2014 14:18:13

                                      molca >> zkus použít jiný prohlížeč, třeba Operu mini a nebo je potom chyba pokud ti mobil dělá double příponu.

                                        Nmolca - Profil | Ne 29.6.2014 13:41:55

                                        Zdravím mam takový problém ukládání obrázku na web. Když přidám zápis a chci pridat obrázek tak to nejde, když kliknu na browse tak to nic nedělá, na počítači to jde samozřejmě normálně, mám Windows Phone 8. Diky za odpověď.