- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Společná snaha o zlepšení situace na svazových vodách
Hlavně na způsob zarybňování řek a stojáků. Nikdy nebude asi stav ideální pro všechny, ale je vůbec nějaká možnost, aby si přišel na své kaprař, muškař, vláčkař a ostatní? Otázkou nemám za cíl rozhádat muškaře a kapraře, ale snažit se dojít k rozumnému závěru, kde kapr ano a kde ne a co ostatní druhy ryb. Domluvíme se na společném rozumném "prohlášení", nebo je to jen marný?pokus?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nmedvěd - Profil | Út 1.8.2006 22:09:58
Nxycht | Út 1.8.2006 22:09:57
Nxycht | Út 1.8.2006 22:07:20
Pyzda: Jak napsal ZN, Miloš tu snahu projevil, víc momentálně dělat nelze....Tebe třeba neserou RMV? Mě dost, já jsem fakt přesvědčenej, že si MO hrajou malou domu. Znám několik revírů tzv. místního významu a je tam překvapivě dobře zarybněno - teda na poměru svazových vod. Jak je to sakra možný? :-))
NZN - Profil | Út 1.8.2006 22:05:22
co k tomu dodat? Asi to dělají špatně a nic je netlačí. Taky kontrola majitele bude asi špatná.
S tou možností volby s povolenkama je to mimo mísu. Nic to neřeší, pořád je to jedna organizace. A zarybnění? Už jsem to psal mockrát. Majitel si musí hlídat povinné zarybnění, organizace zase takové zarybnění, aby byl platící rybář spokojen. Pokud nebude, pojede tam, kde spokojený bude. Je to pořád dokola, taky nebudeš chodit dokola do restaurace, kde nebudeš spokojený.
Fery:
no, trpělivost růže přináší:-) Krom toho si myslím, že se dá s Pyzdou diskutovat. To, že má odlišný názor, to na věci nic nemění.
NFery | Út 1.8.2006 21:57:32
NPyzda | Út 1.8.2006 21:37:17
NZN - Profil | Út 1.8.2006 21:24:28
mám jen pstruhovku. Jednak MRS, jednak celosvazovou. Snad existují nějaké samostatně hospodařící organizace, ale já neznám žádnou.
Proč mluvím o možnosti volby? Protože je to v civilizovaném, normálním světě běžná věc, že zajedeš a utratíš peníze tam, kde se ti líbí a kde to dělají dobře. A to v čemkoliv, třeba v oblasti dovolené, lyžování, restaurace, aj.,je to taky relax. Nejde o upřednostňování něčeho před něčím, jde o normální, přirozenou lidskou vlastnost, vybrat si. Třeba i to pivo.
NPyzda | Út 1.8.2006 21:13:21
NZN - Profil | Út 1.8.2006 20:58:36
nepochopil jsi mě. Nejde o TESLU či samošku ( ta je pro mne dodnes mnohem lepší jak hypemarket, z kterého mám deprese), jde o tu možnost volby, která je naprosto běžná ve většině lidských činností. Můžu si vybrat, jestli samoška či supermarket. V rybařině u nás si vybrat, bohužel, nemůžu. Dříve jsme taky nevěřili spoustu věcem, že můžou fungovat. A fungují. Šlo o demagogii.
Add: Miloš. Bohužel, měl snahu získat informace o hospodaření, na což by měl mít nárok každý člen. Bohužel, nezískal. Prostě, v demokratické zájmové organizaci nemá nárok na informace. Zarážející, leč pravdivé. Asi to s tou demokracií v této socialistické organizaci nebude tak košer.
NPyzda | Út 1.8.2006 20:36:17
NPyzda | Út 1.8.2006 20:07:44
Pokud zašátráš v paměti, za onoho bolševika, kterého by asi málokdo chtěl zpět, bylo nejen na P vodách ryb podstatně víc, nes dnes. Není toto začátek zamotaného klubka?
NPetrson - Profil | Út 1.8.2006 20:06:32
NMiloš_Dia | Út 1.8.2006 19:49:01
já si tady občas připadám fakt divně.
Já nejsem placený zaměstnanec Svazu, který by měl navrhovat řešení. Já zpochybňuji, nebo-li kritizuji současný stav P revírů a neochotu Svazu sdílet informace s řadovými nedobrovolnými členy. Nejsem povinen kritiku podrobovat důkazům či návrhy řešení.
Nxycht | Út 1.8.2006 17:40:35
NMiloš_Dia | Út 1.8.2006 17:36:08
Spekulace, jinak též rozumová úvaha, přemýšlení...
Pochybuju, že bych někdy svoje spekulace či tvrzení odvolával na nějaký zákon. Pokud spekuluji, tak spekuluji, pokud napíšu "podle zákona", tak už nespekuluji. Je to obdobné jako u kritiky - též k ní nepotřebuji důkazy....
Nxycht | Út 1.8.2006 17:32:22
Nšošon + jerzyy - Profil | Út 1.8.2006 17:31:59
UŹ TO DO PR....NEHUL začíná ti mr...t v hlavě
:::::::--------)))))))))
NMiloš_Dia | Út 1.8.2006 17:22:32
i kdyby ten návrh prošel, tak nezapomeň, že samostatným subjektem není jen Svaz, ale každá jeho organizační složka. Pokud dotace půjdou přímo na konkrétní MO a nikoliv přes Svaz či ÚS, tak data zveřejní příslušná MO. Celková data za cca 270 tisíc členů neuvidíš. Kromě toho "podnikání či výdělečnou činnost" lze do jisté míry luxusně kamuflovat mnoha způsoby, takže tady bys taky pohořel. A pokud napíšeš, že je něco "podle zákona", musíš vědět, podle jakého.
Kde to žije - všechna témata
13:40NRybáři vs ochránci přirody 83
13:24NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....









