Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Nmilin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    NBuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 17:10:32

    Vydra revírní >> když segra chodila s tim Nigerijcem tak sem mu zařizoval registračku a to byla věc se naučit to jméno:-))))

    Joseph Ojukwu Okechukwu:-))))

      NVydra revírní - Profil | Ne 20.2.2011 17:09:17

      BuBu99 >> nedělej zase chytrýho :o))

      Radši už budu psát jenom Bony - to příjmení bych se určitě nenaučil :-)

        NBuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 17:04:25

        milin >>je v Šachtaru Doněck

          Nmilin - Profil | Ne 20.2.2011 16:57:39

          Vitali >> A taky Eduardovi z Arsenalu. Ted kope myslím někde v Rusku.

            NVitali - Profil | Ne 20.2.2011 16:55:24

            milin >> Úplně živě si pamatuju jak mu ta noha jen tak vysela.....fůj, to byl hnus.....i když nějak takhle se to stalo i Riste Naumovovi za slávku proti teplákům....

              NBuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 16:55:16

              Vydra revírní >> na to že hrál jen druhej poločas tak dobrý:-))

              A nauč se to psát laskavě....:-))))))

                NVitali - Profil | Ne 20.2.2011 16:54:18

                BuBu99 >> Já jsem velkem úraz neměl a taky jsem skončil .....

                  NHromy - Profil | Ne 20.2.2011 16:53:38

                  Vydra revírní >> Ne vpohodě. Já jsem ti napsal schválně.

                    NVydra revírní - Profil | Ne 20.2.2011 16:53:09

                    Hromy >> já jsem byl vždycky na učení špatnej .. lepší už to se mnou nebude.

                    EDIT : krásně jsi to napsal, mrzí mě že jsem Tě s tou horkou novinkou předběhnul ;o)

                      NHromy - Profil | Ne 20.2.2011 16:52:42

                      Bony WILFRIED vstřelil svůj první gól v Nizozemsku!

                        NHromy - Profil | Ne 20.2.2011 16:51:49

                        Vydra revírní >> Mohl bych ses naučit psát jméno Wilfrieda.

                          NVydra revírní - Profil | Ne 20.2.2011 16:50:22

                          BuBu99 >> tak dneska Wilfrýd za Arnhem gól :o)

                            Nmilin - Profil | Ne 20.2.2011 16:49:00

                            BuBu99 >> Tak to jsem netušil. Nějak se mi uplně ztratil z dohledu.

                              NBuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 16:43:34

                              milin >> jestli se nepletu tak Labant šel po zranění do West Hamu a potom zpátky do Sparty

                                Nmilin - Profil | Ne 20.2.2011 16:38:57

                                Když jsme u těch urazu, tak jsem si vzpoměl na Labanta. Pamatujete si jak mu Gabriel zlomil nohu? Ten se po těžkým zranění, taky do formy nedostal. Aspon ne ve spartě. Kde vůbec skončil?

                                  NBuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 16:21:18

                                  Vitali >> jasný znám lidi co po úraze na hřiště už nevlezou je to v hlavě..:-))

                                    NVitali - Profil | Ne 20.2.2011 16:19:22

                                    BuBu99 >> Třeba vyjímka potvrzuje pravidlo :-) Já jsem fotbalu nechal raději zavčas.....nějak mě to přestalo bavit....

                                      NBuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 16:17:06

                                      Vitali >> no to bych neřekl já jsem po plastice vazů a řekl bych že ta niha drží víc než před operací nijak mě to neomezuje

                                        NVitali - Profil | Ne 20.2.2011 16:15:45

                                        BuBu99 >> To by se podepsalo asi na každým.....i na hráči kterej si zraní koleno je to poznat....