Fotbalové jádro MRKu

Jádro pro všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Tady můžem diskutovat o zápasech, o týmech, zkrátka o všem co k fotbalu patří.
Autor diskuse: milin - Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

milin - Profil | Út 16.6.2026 11:05:20

Kdy hraje ČR

    BuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 16:11:37

    Vitali >> řekl bych že od toho úrazu je to úplně jinej golman

      Vitali - Profil | Ne 20.2.2011 16:08:12

      Třeba by Čech v jiným týmu dokázal ještě svoje kvality....i když v repre mu to fakt moc nejde....ale v Chelsea když na něj jdou za celej zápas dvě střely, tak je to pro něj určitě těžký :-)

        Vydra revírní - Profil | Ne 20.2.2011 15:21:10

        Čech určitě z Chelsea po sezoně neodejde.

        Zato Rozičky asi půjde po žních k Turkovi :o)

          BuBu99 - Profil | Ne 20.2.2011 11:54:41

          milin >> myslím že po sezoně půjdou oba dva:-)))

            milin - Profil | Ne 20.2.2011 11:18:19

            Taky si myslím, že Čech brzo v Chelsea skončí. Už dávno nechytne nic navíc, snad kromě té penalty minulý týden. Ale to byla klasika, špatně kopnutá.
            Jsem zvědavej co Rosa, jak bude dlouho leštit lavku v Arsenalu.

              Arsi - Profil | Ne 20.2.2011 8:10:57

              pavel68 >> Vycházím z holé reality kamaráde.Světový fotbal je jen jeden.V mladších letech jsem hodně let hrával aktívně fotbal na postě obrany-stopéra.Když má brankář před sebou nepropustnou obranu má míň práce.Když néééé,jeden fik za druhým na jeho kontě.Ohodnocení brankáře dělá převážně jen a jen obrana včetně celého manšaftu.Je pravda,že má na kontě v Chelsea hodně nul,ale v repre?Odpověd si dej sám.
              Postav ho do brány např.West Ham United.Těch nul na kontě bude mít pramálo.Odhaduji že výkonnost CZ-repre a West Hamu je na stejné úrovni.
              Myslím,že v Chelsea dochytá tuto sezonu a Abramovič ho prodá...tudíž to nejlepší má za sebou.
              Netvrdím,že je to špatný brankář,ale já bych ho už v repre nepostavil
              Brankář všech brankářů je Van de Sar.Pořád stejná výkonnost a vždy opora týmu

                Walleye - altered ... - Profil | Ne 20.2.2011 6:04:53

                Arsenal >> Arsi - 19.2.2011 23:21:41 >> Přesně a výstižně řečeno !!
                Za takou obranou to odchytám i já :-))

                  pavel68 - Profil | Ne 20.2.2011 0:31:46

                  Arsenal >> Arsi - 19.2.2011 23:21:41 >> Bubláš z mrákot ...

                    Arsi - Profil | So 19.2.2011 23:37:52

                    BuBu99 >> A podojí stále.To nejlepší už má za sebou.To samé jako Rosický,Baroš a Jankulowski atd.Těším se už na Španělsko,Alespoň jim ukážou jak se hraje světový fotbal.

                      BuBu99 - Profil | So 19.2.2011 23:25:38

                      Arsenal >> Arsi - 19.2.2011 23:21:41 >> on to ale psal obráceně jako že to zase podojil Pé´ta..:-))

                        Arsi - Profil | So 19.2.2011 23:21:41

                        Walleye - altered ... >> V Chelsea se mu to chytá,když má super obranu před sebou.A v repre?Loví balony ze sítě jedna radost.Až tak super brankář není,jak se o něm zpívá...

                          Arsi - Profil | So 19.2.2011 23:15:19

                          Dimmu >> Chvála tobě,za rozumná slova. :-)

                            Vydra revírní - Profil | So 19.2.2011 22:51:39

                            BuBu99 >> to je ovšem smutnej příběh ... :o)

                              ada.j.3 - Profil | So 19.2.2011 18:03:51

                              Hromy >> No nevadí, ale byla tam celkem sranda hlavně o poločase :-)

                                Hromy - Profil | So 19.2.2011 18:01:59

                                Dyno >> ada.j.3 - 19.2.2011 18:01:01 >> Tak jsem nebyl :)

                                  ada.j.3 - Profil | So 19.2.2011 18:01:50

                                  Slovácko práve v generálce remizovalo 0:0 proti Žilině takže celkem úspěch :-)

                                    ada.j.3 - Profil | So 19.2.2011 18:01:01

                                    Hromy >> Tak to je správné :-) byl jsi i na Slovácku ?

                                      Hromy - Profil | So 19.2.2011 17:59:19

                                      Dyno >> ada.j.3 - 19.2.2011 17:50:26 >> Samozdřejmě ;)

                                        ada.j.3 - Profil | So 19.2.2011 17:50:26

                                        Hromy >> Chodíš do kotle?

                                          Vitali - Profil | So 19.2.2011 17:49:27

                                          A Slávka porazila v generálce na ligu Bratislavskej Slovan 2:0 :-)))