Třináct kroků k ozdravení našich pstruhových revírů

Autor diskuse: fotojakes - Profil , 28.1.2018

NDenny - Profil | Út 6.2.2018 23:57:36

potočák 62 >> To je 100% pravda,ale oba vime,ze v tech dobach se ta rybarina brala take trosku jinak,aspon ja jsem nezaznamenal nejake honeni za rekordama a hlavne jsem nikdy nikoho v te dobe nevidel menit kapra v hospode za cigara. :-) Urcite nemalou merou ve vsech zpusobech lovu bylo a je zdokonalovani rybarskeho vybaveni a pri znacnem narustu clenske zakladny se to musi odrazit i na stavu ryb ve vodach.

    Nsplávkař - Profil | Út 6.2.2018 23:53:54

    CharlieTrapper >> ona tahle rovnice bude tak ze čtvrtý, tam už jsi možná úplně chyběl. Zkus to dát někomu třeba jako brigádnickou povinnost. 365*50 + brig.+rl+ členský+povolenka P+ povolenka MP. Dej vědět, jestli se to tam u vás na Jihu povedlo někomu spočítat.

      NMrknato - Profil | Út 6.2.2018 23:50:35

      Denny >> V roce 75 byli v ČRS i Jihomoraváci, takže víc.......))))

        NDenny - Profil | Út 6.2.2018 23:50:30

        Mrknato >> Ukaz me,kde jsem napsal,ze je to revir potocaka? Ne nic takoveho jsem nikde nepsal,jen jsem psal,ze s chlapama dokazali to,ze tam maji paradne zarybnenou vodu.Neverim,ze jinde ve vasem kraji by to neslo a ze pouze jedna MO dokaze takhle vodu zarybnit.

          Nsplávkař - Profil | Út 6.2.2018 23:49:54

          1Mara >> Myslím, že cílem Honzy je, aby se PO vytíral přirozeně sám i v revírech a sám kritizuje, že vrchnost mu tam sype PD aniž by za potěr PO a LI upustili slzu.

            NCharlieTrapper - Profil | Út 6.2.2018 23:48:07

            splávkař >> Pořád se nemohu dopočítat těch 20ti tisíc. asi proto, že jsem ve druhé třídě propadl z počtů :-(

              NCharlieTrapper - Profil | Út 6.2.2018 23:46:28

              splávkař >> Nějaký další hezký pejorativní výraz směrem k DH bys tam neměl ?

                Nsplávkař - Profil | Út 6.2.2018 23:45:43

                CharlieTrapper >> Abys tam mohl rok chytat, potřebuješ k 50kč/den ještě RL, splnit brigádnickou povinnost, zaplatit členství a koupit dvě povolenky. To je fest svěží vítr co nám DH přináší, ne?

                  NMrknato - Profil | Út 6.2.2018 23:44:59

                  CharlieTrapper >> Jak dokola, takový Denny vůbec neví, že něco navrhuju..... A to není jen režie CS povolenek, ale i zarybnění revírů Rady, profiRS, vejplaty, odbory, zábodníci, rabicka, překlady, rošty..... jak na Samotě u lesa...))))

                    NCharlieTrapper - Profil | Út 6.2.2018 23:43:40

                    Mrknato >> Já myslím, že tady to má přehozený někdo úplně jiný než Denny :-)))))

                      Nsplávkař - Profil | Út 6.2.2018 23:41:33

                      potočák 62 >> Závody mě ujistili v tom, že je to prolhanej, zkorumpovanej podvodník. Hlavní problém mám s tím, že likviduje tradiční hodnoty na kterých stojí tak opěvované společné hospodaření, uráží mě když se pod hlavičkou VRP provozuje pokleslá zábava na PD kterou i v Polsku mají za pouťovou zábavu ke které stačí pár kaček, za sprostý považuju jak DH definoval lov na položenou aby mohl za nějaký ten pytlík krmení půjčovat třeba kilometry Labe na soukromý propagační akce za který by firmy jinde zaplatili velký prachy, vadí mě, že chce na mé oblíbené potoky kde často není vody nad holinky zavést K70 protože by tam kapři měli míň komfortu než v panelákový vaně o vánocích.
                      Závody jsem léta žil a vždy když někdo udělal levou jsem to zveřejnil- mám vyzkoušeno, že to většinou bylo ku prospěchu a podvodníci se polepšili nebo závodníci dopředu věděli, kde jim bude sráno na hlavu.....
                      Vaše Dolce byly mezi závodníky jedním z vrcholů sezony, sám jsem tam tři Norska vyhrál. Věř, že tam nešlo o nějaký materiální profit ale o skalp všech soupeřů. Já ze třech zájezdů jel na jeden a vím, že i jiné poukázky které mi tam ti největší !!parchanti!! :-) vyfoukli propadly. Nedivím se že už nejezdí- poslední závody kdy plakáty slibovali Norsko jste zájezd zašili a na když se něco slíbí a nesplní jsou lidé hákliví! I A pro upřesnění, poslední zájezd o který se bojovalo mi o fous vyfouk bratranec, naházel do vody za cca 120kč a na deset let starý prut (Trabucco Genetic match 4,20 m na kterým mu korek sežraly myši) který by tu v bazaru za 500kč neprodal. To jen aby bylo jasný že to není o tom, za kolik kdo měl vybavení.

                        NMrknato - Profil | Út 6.2.2018 23:40:59

                        Denny >> Ty to máš fakt nějak přehozený...... Revír není potočáka62 a přiroda tam dopřává na jednom z posledních míst přirozenému rozmnožování. Wilow říká pravdu a já ti to můžu potvrdit. MO tam také vysazuje pstruhy, hájila lipany, ale výsledek neodpovídá snaze. Tak bohužel tam je průmyslová ryba, ale dává se 1-2x za rok a to je málo. Mohlo by se vysazovat víckrát a víc, ale to je sabotováno MO, které si na brigády zvykly, nechtějí se jich vzdát, protože mají soukromáky a pro seby ryby v nich a pan kandidatnapredsedu to podporuje....

                          Npotočák 62 - Profil | Út 6.2.2018 23:39:45

                          Denny >> Nejde ani tak o to kolik bylo členů ale o to,že systém hospodaření na PS vznikl při zavedení společného hospodaření a to je tuším 45 roků,kdy byli jiné klimatické podmínky,vodnatost,úživnost,znečištění,predátoři a nijak nereagovalo a nereaguje na ty změny.Petrův Zdar

                            NCharlieTrapper - Profil | Út 6.2.2018 23:39:02

                            VL.K. >> To není o loajalitě, ale o analýze dat. Taky by jsi o tom měl něco vědět. Já o tom vím víc než dost :-)

                              NVL.K. - Profil | Út 6.2.2018 23:37:17

                              CharlieTrapper >> ale to už vím dávno, že kdo je loajální, je v pohodě ! Kdo vybočí z řady a neprojeví loajálnost, byť přijde se sebelepším nápadem je zatracen.

                                NCharlieTrapper - Profil | Út 6.2.2018 23:34:55

                                VL.K. >> Občas se sem jdu pobavit, dnes to stálo opravdu zato. Je to docela přínosné, mám možnost porovnat, co slyším v Praze a tady. Celkem snadno z toho odvodíš, kdo komu dává jaké informace a kdo koho k čemu navádí. Ten čas za to stojí. Už začíná být celkem jasno.

                                  Ncandát 76 - Profil | Út 6.2.2018 23:33:55

                                  potočák 62 >> Ale budeš, pozvu tě do ní já :)

                                    NDenny - Profil | Út 6.2.2018 23:32:07

                                    Mrknato >> Kolik bylo clenu v roce 1975?

                                      NVL.K. - Profil | Út 6.2.2018 23:31:01

                                      CharlieTrapper >> Karle obdivuji tvou výdrž debatovat tady. Jeden co umí jen kritizovat a druhý ukřivděný závodník, to je fakt kombinace :-( Kdo nechce pochopit nepochopí, ikdyž mu dáš na stůl pádné argumetny, bude si stále dokola mlet své nesmysly. Smutná realita MRKu :-(

                                        Npotočák 62 - Profil | Út 6.2.2018 23:29:08

                                        Honza7 >> Díky za uznání a něco na vysvětlenou,protože je vidět,že mnozí vůbec nechápou,jak funguje svaz.HO při radě,který byl založen kdy? Splávkař nám to určitě rád zdělí i to,od kdy je DH předsedou.Tak tento HO je složen především z hospodářů US a na rozdíl od rady se neschází každý měsíc,tak tento orgán dostal k projednání 13 kroků.Pokud´ by je dostal k projednání až další zasedání,tak by už probíhali konference US a pochopitelně by bylo hodně hlasů,že se jedná pouze o předvolební tah DH a nikdo by se tím nezabýval.Pokud´ to HO schválil a to uvidíme až po zveřejnění zápisu z HO,tak jako první bod je sestavení skupiny odborníků-praktiků ze všech US,kteří se k tomu vyjádří,doplní,změní podle vlastních zkušeností.A poslední poznámka která potěší Mrknata a mnohé další.Tím,že jsem to podepsal,tak jsem si zabouchl dveře nebo jinak řečeno,stal jsem se pro určitou skupinu vyžších funkcionářů nepohodlným a na 100% v té skupině,pokud´vznikne nebudu.Na to klidně budu uzavírat sázky. Alespoń se Mrknato a Splávkař budou trefovat do někoho jiného.Petrův Zdar