Třináct kroků k ozdravení našich pstruhových revírů

Autor diskuse: fotojakes - Profil , 28.1.2018

NMrknato - Profil | Út 6.2.2018 23:27:43

Honza7 >> Póčkej počkej....Já jako člen svazu se zajímám, jak svaz nakládá s mými penězi. To je vše a je to špatně? To, co svaz a jeho složky tvrdí mně nevychází a to hodně hrubě. Když to tady nadhodím, tak čilimíci Rady tady to vylepší dalšími nesmysly.

Jestli jsem tomu rozuměl správně, tak doposud od r. 1975 se to dělalo špatně, protože ryb bylo mraky a teď, když ve vodách nejsou žádné, jak je to tak po novu správné, protože se někteří snaží a dělají to zadarmo? A čistě za mě já opravdu nechci rybařinu, kterou budou řídit WaM, závodníci a členi na schůzích.

    NRožnovák - Profil | Út 6.2.2018 23:27:19

    1Mara >> jistě s potočákem máš pravdu v tom s tebou souhlasím. Já jsem byl v neděli doslova upsán, tak se již nenechám vtáhnout do víru diskuze, s někým který se s klávesnicí asi narodil :-).

      N1Mara - Profil | Út 6.2.2018 23:19:28

      Willow >> dejme tomu, ale jejich výsledky hovoří za všechno, videa z jejich odlovu a atd. Já bych to tak černě neviděl. Je fakt, já tomu hle hovno rozumím, ale jako laikovi mě stačí výsledky a nemyslím si, že by v tom bylo to co píše mrknato .

        NRožnovák - Profil | Út 6.2.2018 23:18:24

        1Mara >> no jak se tak dívám tak já taky vypadla mi tam spojka.:-)

          NVL.K. - Profil | Út 6.2.2018 23:18:09

          Bože hoďte už někdo na toho ......píp... Mrknata síť, plivat síru, urážet, to mu jde na výbornou, ale co udělal pro Svaz, či svou MO. Jednoduchá odpověď NIC. Divím se, že máte sílu s ním debatovat :-( škoda, byla to dobrá diskuze, resp. myšlenka,ale někteří jedinci jí totálně zhatí :-((

            NWillow - Profil | Út 6.2.2018 23:16:35

            CharlieTrapper >> No jo,ale to je za kapra a sumce,pak trochu amura,štiky,candáta,okouna a lína.Kapr je největší motivace pro tu redistribuci,je levný,je ho všude hafo a ještě se dá na něm něco vydělat.:-(((A co ostatní ryby,ty jsou drahé,návratnost z redistribuce nejistá až riskantní,tak bude jenom kapř a třeba i do pstruhovky,hlavně že to sype.HRŮZA.!!!

              NCharlieTrapper - Profil | Út 6.2.2018 23:15:23

              Mrknato >> No vidíš, místo abys psal pořád dokola o brigádách, tak začni psát o tom, s jakou radostí platí držitelé CS povolenek na rozdíl od držitelů ÚS povolenek 130 Kč na režie sekretariátu.

                N1Mara - Profil | Út 6.2.2018 23:13:25

                Rožnovák >> já jsem to blbě napsal, jako plůdek od generacek od PO. Výsledky Honza má a dost dobrý, tak proč mu podkopávat nohy.
                S DH to nijak nesouvisí, měl výsledky i před tím, než se vůbec s DH začal komunikovat.

                  Nroman_monfish - Profil | Út 6.2.2018 23:12:19

                  CharlieTrapper >> Karle Ty neumíš den natáhnout na 26 hodin? Možná, kdyby jsi často sledoval gumu na topsetu, jak se natahuje, bys na to přišel. Pak bys i rok natáhl na 400 dní. Jak jsem psal. Za Dušana tomu člověku musím poděkovat ;) :)

                    NMrknato - Profil | Út 6.2.2018 23:10:12

                    Willow >> Souhlasím, vlezli jsme do CS rybolovu a už si nás pepici voděj jak potřebují, nutí nám BP, lákají cizince, blbnou redistribucí, ze které mají nejvíc a ještě platíme Radě rybařinu ...... a pak se dozvíme, že nám budou řídit i pstruhařinu a aby jsme nestloustli, tak nám budou proplácet jen váčkový plůdek.....

                      NDenny - Profil | Út 6.2.2018 23:10:01

                      splávkař >> Muzes me vysvetlit jednu vec? Ty tady kritizujes potocaka,ktery se muze pochlubit paradne zarybnenou vodou a rybama,ktere se dali chytat na udici.Mnozi to mohou potvrdit.No a Willou o radek niz pise,ze ve pstruhovkach VčÚs zadne ryby nemate:"Tomu nevěřím,když nejsou v pstruhovkách ryby nemůže fungovat redistribuce a pak nemůžou být peníze z té redistribuce.:-)Myslím ve VčÚs".
                      Takze tobe je jedno,ze jinde ty ryby ve VcUS nejsou,ale kdyz je nekdo "udela" a vodu zarybni,je to podle tebe spatne? Nebo Willou nepise pravdu a mate na pstruhovych vodach vsude ryb dost?

                        NCharlieTrapper - Profil | Út 6.2.2018 23:06:58

                        splávkař >> Aha, 50 Kč za den, tak to vysvětluje vše. To znamená, že se tam smí chytat (na to revíru za 20000 Kč) celkem 400 dnů v roce. Krásný revír, musím se DH zeptat, jak to udělali :-)))))))))

                          NRožnovák - Profil | Út 6.2.2018 23:05:40

                          1Mara >> Do chovných potoků se přece Generačka PD nesadí to je totální bejkovina.

                            NCharlieTrapper - Profil | Út 6.2.2018 23:05:11

                            Willow >> Přesto ve vč CS redistribuce funguje velice dobře. Z tohoto důvodu se tam také neprodávají hostovací povolenky. Jo, a kaplice umí zarybnit a také zarybňuje velice dobře i potočákem a lipanem.

                              NWillow - Profil | Út 6.2.2018 23:05:09

                              1Mara >> Když ti ho tam hospodář Ús nasype tak můžeš jen šoupat nohama,nadávat a brečet.I to je ta pstruhová realita ve VčÚs.:-((Nasypou to do revíru a ten duhák si zajede i do chovného,když ví že se tam nažere.Záleží na podmínkách vyústění potoka do řeky,stačí vyšší splávek a je klid.

                                N1Mara - Profil | Út 6.2.2018 23:02:19

                                splávkař >> jsi si jistý, že by si Honza nechal dojebat chovný potok s generačkou nějakým PD. ?

                                  Nsplávkař - Profil | Út 6.2.2018 23:00:37

                                  roman_monfish >> A ta podpora DH tady je za to, že tam nemusíš každý ráno dát padesátku kterou po mě chtěli?

                                    Nsplávkař - Profil | Út 6.2.2018 22:58:47

                                    1Mara >> Koukni na chudáka Potočáka62, ten maká jak mourovatej a jeho práce má i díky přízni přírody výsledky a touhle dobou mu v jeho revíru plave potěr PO. Zbývá mu ještě něco přes dva měsíce, než mu tam vrchnost nasype zmasilé PD co sežerou vše co se ve vodě pohne aby měli i sportovci které DH zlákal k lásce k pstruhařině hned zkraje roku a který hledají uplatnění pro své pstruhové celosvazovky které si nakoupili aby si mohli na svazovkách nalovit pár PD na těsto ještě než jim DH přepnul jejich oblíbené pstruhové rybníky na kaprodromy mimopstruhové.

                                      NWillow - Profil | Út 6.2.2018 22:57:45

                                      CharlieTrapper >> Tomu nevěřím,když nejsou v pstruhovkách ryby nemůže fungovat redistribuce a pak nemůžou být peníze z té redistribuce.:-)Myslím ve VčÚs.
                                      O jihočechy strach nemám,Kaplice to dokáže zarybnit aspoň tím duhákem.:-)

                                        NMrknato - Profil | Út 6.2.2018 22:57:06

                                        Turňa >> Každá revoluce požírá své děti a jde jen o to, za jak dlouho..... Budeme dělat vše možné i nemožné až se stát nasere a a řekne, když zlobíte, tak vám seberu tu hračku, revíry zadarmo a vy ukažte, že to s rybařimou myslíte vážně, Že revíry nechcete používat pro byznys, odklánět peníze do soukromáků a za VRP podsouvat RO šarády s kapř a brečet, ža na víc nemáte peníze, když svaz má tolik cílů. To ty revíry dám raději do dražby VŘ...... a peníze zkásnu sám.

                                        Zcela jasně a veřejně odmítám, aby zdivočelí členi měnili podmínky VRP. To je nový rok 48.