Třináct kroků k ozdravení našich pstruhových revírů

Autor diskuse: fotojakes - Profil , 28.1.2018

Npotočák 62 - Profil | Út 6.2.2018 22:56:39

splávkař >> Nevím,jestli jsem to správně pochopil ale tvůj hlavní problém s DH nastal kvůli nějakým závodům? A nevím,jestli si to dobře pamatuji a jestli se jedná o tebe ale neměl jsi nějaké výhrady i kvůli nějakým závodům ve Vrchlabí?Aby jsem pravdu řekl,tak já závodům neholduji.Kdysi jsme pořádali závody docela hojně navštěvované, kde i první cena byl zájezd do Norska.Potom jsme zjistili,že jsou rybáři,kteří objíždějí závody,kde jsou slušné první ceny a díky svému vybavení místní rybáře pravidelně přechytávají.Tak se hodnotné ceny zrušily a kupodivu,tito rybáři přestali jezdit.Jinak,myslím,že by mnohým diskutujícím neuškodilo,přečíst si Stanovy a jednací řád ČRS,aby věděli co může a nemůže ovlivnit předseda ČRS a potom by neplácali kraviny.Petrův Zdar

    NTurňa - Profil | Út 6.2.2018 22:50:03

    Mrknato >> Ty fakt nečteš, představ si, že jak čtu, tak tam byl z titulu vedoucího hospodářského odboru Českého rybářského svazu k návrhu řešení pstruhových revírů, s vědomím Rady ČRS a o kterém vědělo i vedení svazu Východočeského kraje. Jen někdo, potom, se připosral, ale DH to nebyl. Pavle, Pavle. Stačí si jen najít ověřené informace veřejně dostupné.

      Nroman_monfish - Profil | Út 6.2.2018 22:49:03

      splávkař >> Tvým snem je dát 20000kč za roční rybolov na 7,5 hektarech jak to DH zavádí tam kde už může?

      Mohu poprosit o vysvětlení? Chytám tam s běžnou celosvazovou povolenkou celý rok. Tak nerozumím tomu, co znamená těch 20.000,-

        NCharlieTrapper - Profil | Út 6.2.2018 22:48:43

        Willow >> Zvláštní je, že: a) východočechům je velmi příjemné inkasovat peníze v rámci redistribuce z CS povolenek, b) jihočeši jsou na tom už tak bídně, že už asi pět let nedávají do vod žádné ryby.

          NDenny - Profil | Út 6.2.2018 22:48:31

          Mrknato >> Odpovez me zcela na rovinu.Jsou ty zmeny,kdyz potocak ukazal,ze to jde a maji suprove zarybnenou vodu spatne nebo dobre? Nezajima me vyklad zadneho zakona nebo nejakych stanov,ptam se zda to,co tam ti chlapi dokazali je dobre nebo spatne?Nic jineho!!!!
          Pokud je to dobre, proc samotny VcUS tyhle zmeny davno nedelal sam,neumi to, nerozumi tomu nebo nema zajem?

            N1Mara - Profil | Út 6.2.2018 22:47:58

            Mrknato >> takže koule nemáš, sám jsi nic neudělal, neuděláš a jen hanìš práci druhých, měl jsem o tobě jiné mínění. Jak jsem ti už jednou psal, s něčím s tebou souhlasím, ale to co tady dneska předvadìš je fakt na pováženou......
            Až odmakaš u vody to co on, pak suď .

              NCharlieTrapper - Profil | Út 6.2.2018 22:46:02

              Mrknato >> Já mám taky červené Ferrari ve vitríně :-))) ale jinak ti poradím, jak si koupit dobré auto. Musíš pracovat a trochu šetřit a ne tady pořád psát blbosti na mrku. Já už mohu, já už pár aut doma mám :-))))

                NFRANK71 - Profil | Út 6.2.2018 22:45:25

                Willow >> Jihočeši pstruhový taky nemají v Cs a líp na tom nejsou. Třou bídu s nouzí. Tudy cesta nevede.

                  Nsplávkař - Profil | Út 6.2.2018 22:45:22

                  Turňa >> To co píšu jsou jen holá, snadno ověřitelná fakta. Kdybych to neviděl, taky bych nevěřil!

                    NHonza7 - Profil | Út 6.2.2018 22:44:04

                    Mrknato >> Ahoj Pavle, pokud budu chtít někam letět na dovolenou opravdu nepotřebuji mít pilotní průkaz. Pokud ti spadne cizí těleso do oka určitě ho nebudeš si chtít nechat vytáhnout na gynekologii. Dnes už je doba, kdy je zapotřebí celou řadu věcí nechat odborníkům - buď jsou na to vyškoleni a nebo mají léta praxe a stojí za nimi výsledky.
                    Sám uvádíš, že celou řadu věcí neznáš a nebo neumíš, nikdo tě za to neodsuzuje. Tak proč máš pořád tendenci, že někdo si má hrát na boha a musí vědět vše? Ta doba už tu byla kdy strana věděla vše a podle toho to vypadalo. Nech ty kluky na pokoji, výsledky za jejich prací stojí a já osobně bych byl rád aby to vypadalo podobně i na jiných revírech ČRS.
                    Netlač tady legislativu, s ní se obrať na právníky oni ti opravdu budou důstojným partnerem.

                      NMrknato - Profil | Út 6.2.2018 22:43:56

                      CharlieTrapper >> Kluci, kde vy ty prachy berete? Už před lety si hraj a kakr koupili každý červené Ferrari jak se přiznali a jednateli koupili Jeeeeeepa......

                        NTurňa - Profil | Út 6.2.2018 22:43:50

                        splávkař >> ty musíš být opravdu něcí černý kůň, sám bys takovou blost nemohl vymyslet.

                          NWillow - Profil | Út 6.2.2018 22:43:27

                          Mrknato >> Kdyby VčÚs nevlezlo do Cs rybolovu nebylo by lépe.?
                          Od té doby to stojí za ....:-(
                          Zlatě když jsem četl v soupisu revírů :Na tomto revíru neplatí Cs povolenky.
                          Kdo je tenkrát přemluvil ?Závodníci.?

                            NCharlieTrapper - Profil | Út 6.2.2018 22:40:34

                            Mrknato >> Aha, tak tady je ta proklamovaná jednota svazu, po které pořád volá pan jednatel a i pan předseda. Středočech navštíví východočechy a obě strany k tomu potřebují povolení. Jen tak dál, pánové, jen pište podobné bláboly a pořád pozorně naslouchejte těm, co vám našeptávají nebo radí. Protože tohle ze svých hlav určitě nemáte.

                              Nsplávkař - Profil | Út 6.2.2018 22:37:35

                              Turňa >> Tvým snem je dát 20000kč za roční rybolov na 7,5 hektarech jak to DH zavádí tam kde už může?

                                NMrknato - Profil | Út 6.2.2018 22:35:12

                                1Mara >> Zklidni hormon mladej a jen tak nezávazně mně řekni, kdo dal Potočákovi92 kompeteci jednat za Vč.ÚS s "cizími mocnostmi" ohledně změny hospodaření na pstruhovkách.

                                  NCharlieTrapper - Profil | Út 6.2.2018 22:34:43

                                  Denny >> Teď už je to jedno, letadlo letí za hodinu. Už jsem na letišti ve Vídni.

                                    Nhering - Profil | Út 6.2.2018 22:34:27

                                    1Mara >> Je to jen neškodný tlachal kterého snad ani nikdo vážně nebere :-)

                                      NTurňa - Profil | Út 6.2.2018 22:34:20

                                      Mrknato >> A co myslíš Pavle, proč Hýbner psal tohle, co ti posílám v odkazu? Asi, aby členové věděli, jak mají ty své US změnit. Potočák tomu třeba chtěl trochu pomoci svým názorem s třinácti body. Ale máš pravdu, je třeba změnit předpisy svazu, a ani nepotřebujeme změnu zákona, abychom si ve spolku udělali pořádek. ALE K TOMU JE TŘEBA ZMĚNA VEDENÍ ČRS.A TO SE KECY NA MRKU, CHYTEJ NEBO FACEBOOKU NESTANE. TO CHCE JÍT NA SCHŮZE A VOLIT"
                                      .http://dusan2018.cz/rok-2018-rok-nadeje-rok-volby-s​plnme-si-sve-rybarske-sny/
                                      TURNA

                                        NDenny - Profil | Út 6.2.2018 22:33:22

                                        CharlieTrapper >> Taky musis vsechno vykecat :-)