Třináct kroků k ozdravení našich pstruhových revírů
Diskuse k bleskovce Třináct kroků k ozdravení našich pstruhových revírů
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
19x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NCharlieTrapper - Profil | Út 6.2.2018 22:32:24
Nsplávkař - Profil | Út 6.2.2018 22:28:35
Nroman_monfish - Profil | Út 6.2.2018 22:28:05
NMrknato - Profil | Út 6.2.2018 22:26:17
Já jsem si myslel, že vám jde hlavně o změnu parametrů redistribuce a vono prd. Takže i vás si kandidátnapredsedu kúpil jako Potočáka62........ To je ještě smutnější, než jsme si mysleli......
NDenny - Profil | Út 6.2.2018 22:25:42
S tema generackama,prece neni naprosto nutne drzet generacni ryby nekde v zajeti,kdyz se daji nachytat,jsme toho kazdorocne svedkem i tady,dokonce si myslim,ze pro rybu je to lepsi,ale to je jen muj,nicim nepodlozeny nazor. Hospodarit ma uzivatel,ale kdo konkretne,ma to byt samotny predseda US nebo par lidi kolem nej,nebo kdo.Svaz?Pokud ano,tak kdo je ten svaz?Nejsou to prave ti lide,kteri pod jeho hlavickou neco delaji.Bez tech lidi zadny svaz neni.Podle meho selskeho rozumu vsechno hlavne zavisi hlavne na lidech v MO,bez nich US,rada nebo jiny funkcionar nedokaze vubec nic.Oni muzou neco iniciovat,ale samotnou tu praci,tu prece nedokazou bez tech lidi a jejich nadseni udelat.
N1Mara - Profil | Út 6.2.2018 22:24:29
Tohle si on nezaslouží !!
Nsplávkař - Profil | Út 6.2.2018 22:20:10
Že je podvodník a lhář nám předvedl on sám v rámci PR, Roman-Monf. se taky sám divil, sám ale nakonec přijal pravdu která se mu očividně nezamlouvala tak se ji alespoň pokusil zlehčit tím, že to všem takhle vyhovuje....
NCharlieTrapper - Profil | Út 6.2.2018 22:14:21
NMrknato - Profil | Út 6.2.2018 22:12:38
NMrknato - Profil | Út 6.2.2018 22:04:19
Potočák dělá to, čím ho nikdo nepověřil. Je to to samé, jako když ty budeš dělat dobro a bez placky RS chytat pytláky, protože si to zaslouží a je to správné. Myslím že tě nikdo moc veřejně nepochválí.....
Potočák tvrdí, co má potočáků, ale velký rybochov v MO nemá generačky.... Tak jak to je? MO může chovat původní druhy, ale raději bude radit jak na to? Pak z něj vyleze, že se všude bude zarybňovat váčkovým plůdkem.... a ten to spasí, zdivočí, pokud se nezblázní. Naše MO vysazuje 400000 štik vysazovala i téměř milion štik a nezakládá pro to nějaký spešl spolek a nepořádá konference.... Měla by jako potočák?
Základ je v tom, že hospodařit má uživatel a Rada by měla řešit věci svazové, aby MO skutečně byly SH, nebo hospodařily společně. Dnes je v tom hokej a další a další svazošpeky do kterých se nikomu moc nechtělo.....
Hele snažit se může školák, ale v rybařině by se měl snažit ten, kdo má dekret a kdyby Potočák62 toto kritizovat a navrhl řešení na konferenci, tak ho možná podpořím, ale tady na MRKu ne.
Nsplávkař - Profil | Út 6.2.2018 22:03:36
Tvé radě na porovnání kolik SUS vyplácí za PO se dovolím pousmát, DH se v roli předsedy i na náborových akcích svazu prezentuje jako zkorumpovaný prolhaný podvodník a hlavní hospodář co ta čísla podepisuje v tom jede s ním, ta čísla hospodaření jsou určena pro MZ a tam jak se sám DH rád chlubí si nechává ty svý podvody s oblibou zaštiťovat. Dlouhodobě mám hospodaření svazu za teamovou fikci s cílem udržet kvanta vod grátis, DH, HO je první co je fakticky a naprospo otevřeně začal pomalu připravovat na nové časy.
DH rád na oko vystupuje jako spasitel společného svazového rybolovu postaveném na tom, že každý má možnost za mírný peníz lovit na tisících hektarech pestrých revírů 365 dní v roce přitom paralelně provozuje pod kamufláží VRP soukromáky kde třeba na 1 rok lovu na 7,5ha nevystačíš s 20000kč, zato tam ale můžeš lovit pstruhy 7 dní v týdnu a když je kosa tak i na těsto, když ti to těsto ale šlukne kapr, musí neprodleně zpátky!
Myslím, že ty dva, tři roky za které by DH pohřbil svaz na který jsme zvyklý jsi odhadl dobře, sleduji ho bedlivě již roky jak likviduje tradiční poslání, hodnoty jak z pozice předsedy SUS tak i šéfa HO, které bylo myslím právě s cílem likvidace zavedeného modelu zřízeno.
Nroman_monfish - Profil | Út 6.2.2018 21:43:24
NDenny - Profil | Út 6.2.2018 21:41:49
NCharlieTrapper - Profil | Út 6.2.2018 21:14:06
Nroman_monfish - Profil | Út 6.2.2018 21:11:53
NMrknato - Profil | Út 6.2.2018 21:10:36
Nechci ti nutit své názory, ale může předseda ČRS organizovat rybolov a hospodaření ÚS? Co myslíš? Může nařizovat vypuštění některých BP uživatele, nebo zavedení jiných? Co ty nato?
Všechno je možný, ale nejdřív je třeba změnit stanovy, JŘ a zákon 99/2004 aby to mohl svěží vítr provést. Já raději takovému větru zavřu okna i dveře. Třeba se to hochům podaří a dostanou se tam střechou....... Jestli něco v rybařině změnit, tak podle mě nejdřív to, aby v revírech byly zase ryby.
NFRANK71 - Profil | Út 6.2.2018 21:09:41
Nroman_monfish - Profil | Út 6.2.2018 21:06:20
NCharlieTrapper - Profil | Út 6.2.2018 21:02:44
NMrknato - Profil | Út 6.2.2018 20:58:04
Malý příklad: Hrajiho Svitava má zřejmě slušné zarybnění, ale nedosáhla toho úplně košer vztahem ke společnému rybolovu.
Něco podobného je i u mnohých MO v ČRS, kde nepouští hospodáře k revíru a pak MO kritizuje ÚS jak hospodaří. No a že se nic neděje? No nebudeme ty MO dráždit, hlavní je ta jednota..... Zatím odvádí aspoň z členských.....
Moje vize, kdy by se brigády sloučily s povolenku, ale s daleko větší svazokontrolou uživatele by podle mě přineslo víc peněz na původní druhy. Vše je totiž za peníze, i dobročinnost a mesiášství. Proč nevysazovat jako v cizině téměř tržní dravce, lososovité ryby, i ty původní, reofilní ryby v několika ročnících?
No a protože chovu ryb nerozumím, dělám jiné věci, nechávám to na ÚS, který by tu změnu potřeboval v 1. řadě, ale k ÚS a hospodáři ÚS mám daleko větší důvěru, než k Radě a MO, které jako náhodou vložily právě teď své soukromáky do územního rybolovu........
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NRybářsko-houbařské jádro .-)45004
NUdírny a uzení51139
NJihočeská bašta nejen pro jihočechy29521
NDokumenty z přírody kolem vody624
NAkvaristika4245
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36018
NRyby, které mizí z našich vod.7259
NRetro ...50707
NZoologický koutek MRKu.33417
Kde to žije - všechna témata
14:37NATTs hlásiče a ATTx příposlech 539
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:56NKurz Teo Daška pro Otoše 304
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












