Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

Dědek - Profil | So 2.12.2017 13:42:49

kakr >> podezření na Putina, je tady zcela zřejmé...

    kakr - Profil | So 2.12.2017 13:41:08

    roman_monfish - 2.12.2017 13:32:46 >>
    K webům a sociálním sítím bych přistupoval opatrně. Mohou být vedeny ruskými agenty se snahou volbu zmanipulovat:-)))
    Pan prezidentský kandidát Drahoš se vyjádřil dostatečně jasně.

      roman_monfish - Profil | So 2.12.2017 13:38:46

      Saddám >> Děláš si srandu? Ukaž mi jiný ÚS o němž se jako rybář dozvím tolik, jako o SÚS. Ty to považuješ za pouhou reklamu. Do jisté míry s tím lze souhlasit. Má to však kromě možnosti kontroly (viz. odpověď mrknato) svůj smysl Když o Tobě nikdo neví, těžko Tě osloví,aby s Tebou sdílel nějaký projekt. Kupříkladu dotace SčK jsou toho jasným důkazem. No nic jdu na chvilku k vodě. I když je tady s vámi taky hezky ;) :)

        roman_monfish - Profil | So 2.12.2017 13:32:46

        Mrknato >> Docela by mě zajímalo v čem se liší postavení rybáře člena od postavení uživatele revíru při vyjednávání o užívání pobřežních pozemků pro rybolov. Prosím netahej do toho otázky dohledu, vysazování ryb, vysekávání trávy ... Drž se pouze toho, že člen chce chytat a uživatel chce chytat. Nikde jsem nenašel nic, co by uživateli dávalo nějaká zvláštní práva navíc. Asi bych doporučil nedávno vydané druhé vydání Komentáře k zákonu o rybářství aby jsi si ujasnil k čemu zákon uživatele zavazuje a k čemu opravňuje a jaké mu z toho vyplývají pravomoci. Dokud budeš přesvědčen o všemocnosti uživatele nemá cenu se o tom bavit.

        Co se týče schopnosti JUDr. Šímy vést věcnou diskusi, nemám o tomto pochybnost. Jen mi řekni, kde se do diskusí s přispěvateli zapojuje na sociálních sítích. Rád si takové věcné příspěvky přečtu a pak třeba pochopím Tvé představy o svazovém rybolovu.

        A ještě trošku teorie. Pokud mám funkci, tak jsem za její výkon někomu odpovědný. Aby mě tento článek systému mohl kontrolovat,musí mít informace o mé činnosti. Pak mi stačí srovnat weby jednotlivých ÚS a zapojení jejich funkcionářů do veřejných diskusí a mám jasno. Koranda, Hýbner, pak dlouho nic, pak JčÚS a SÚS a zase skoro nic. Kde nejsou informace, množí se spekulace. Co s tím? Jak chceš kontrolovat někoho, kdo se dlouhodobě pohybuje na okraji ilegality? Odpovědnost se musí umět nosit :)

          1Mara - Profil | So 2.12.2017 13:26:11

          Saddám >> Já jsem si nevšiml, že by u nás byla taková aktivita od ÚS jako mají středočeši atd. každý máme na p. Hýbnera jiný pohled, někdo s ním souhlasí jiní ne, já nebudu hodnotit práci p. Hýbnera, já to vidím, jak je aktivní a pro mě je to směrodatný. Že jiní dělají něco podobného a nepíší o tom či nemluví a nejsou vidět je jejich věc, taky z nich nikdo kandidovat na předsedu nechce nebo jo ? Já si myslím, že i kdyby šel kandidovat kdokoliv jiný, ihned by se snesli vrány a začali do toho dotyčného klovat. Někde se dle mého začít musí a jsem rád, že se tu otevírá možnost pro lidi, co okolo vody pracují a né lidi, co tam sedí na prdeli a jen škodí svazu.

            kakr - Profil | So 2.12.2017 13:25:11

            FRANK71 >>
            Vlastně máš pravdu, auto vjeté do Orlíku bylo mnohonásobně větší a uvezlo mnohem víc ryb.
            To je fakt. omlouvám se.

              FRANK71 - Profil | So 2.12.2017 13:22:46

              kakr >> není to totéž, ale ty jsi to ještě nepochopil.

                kakr - Profil | So 2.12.2017 13:21:38

                FRANK71 >>
                Doufám,že jsi mu vysvětlil , že jsi zloděj a bonzák a vše co činíš je pro dobro ryb.
                Jen je zajímavé, že když dva dělají totéž, není to totéž.

                  Dědek - Profil | So 2.12.2017 13:16:18

                  Saddám >> já ho také neznám, ale prostě nemám proč mu důvěřovat, souhlasím s tebou.

                    FRANK71 - Profil | So 2.12.2017 13:16:07

                    kakr >> já Mirka znám osobně , takže i na tebe padla řeč.😆😆😆

                      kakr - Profil | So 2.12.2017 13:12:17

                      FRANK71 >>
                      Šímovi jsi bonzoval ty, ne já.
                      Kolega Tarn se diví, že nesnáším zloděje a bonzáky, možná už nebude.

                        FRANK71 - Profil | So 2.12.2017 13:07:54

                        Tarn >> Jinak by jsi měl počkat jestli naši nebudou navrhovat předsedu.

                          FRANK71 - Profil | So 2.12.2017 13:06:41

                          kakr >> Mě do toho netahej. To si vyřiď s panem Judr. Šímou.

                            Přemas - Profil | So 2.12.2017 13:00:03

                            menin56 >> To je přesně to, proč je tahle země tam kde stále je. Protože se tu část populace stále řídí heslem. "Proč bych dělal něco nad rámec povinností ..."

                              kakr - Profil | So 2.12.2017 13:00:01

                              Tarn >>
                              Je ovšem na pováženou, když jsem dal na MRK fotku podobného vysazování malých reofilek, tak hrdina František neměl nic jiného na práci, než fotku šlohnout a bonzovat předsedovi ČRS jací jsou v MRS zločinci.
                              Ať ti napíše co mu odpověděl.

                                Tarn - Profil | So 2.12.2017 12:54:20

                                kakr >> Hele mne Tvoje animozita vůči Frankovi moc nezajímá, ale pokud dáš fotku která má potvrzovat chytání z korby auta ve vodě a na té fotce je nasazování ryb, kdy prostě asi jiný způsob dostat ty ryby v tom množství šetrně do vody není, potom je to Tvá osobní vizitka .

                                  kakr - Profil | So 2.12.2017 12:48:43

                                  Tarn >>
                                  Asi ano, nakloužeš kapry, vylezeš na bednu a lovíš.
                                  František bude mít dilema, nabonzovat, nenabonzovat,ale on si poradí......

                                    Saddám - Profil | So 2.12.2017 12:47:06

                                    1Mara >> Já se zas nemohu nezeptat, co ten pán udělal, co jinde nedělají.
                                    Asi čtu špatné články nebo co, ale vychází mi z toho, že Stč.ÚS pod vedením pana Hýbnera, začal dělat to(a s ukrutnou reklamou) , co jiné ÚS dělají už minimálně 20 let, ovšem jen tak, jako že to je normální, takže bez humbuku.
                                    Osobně toho pána neznám, ale jeho články jsem četl. Není to žádný Mesiáš. Je to propagandista.

                                      Tarn - Profil | So 2.12.2017 12:45:26

                                      kakr >> to je chytání z korby jak o tom psal Frank ?

                                        kakr - Profil | So 2.12.2017 12:43:47

                                        likin >>
                                        Asi máme každý hozené jinde.
                                        Ani v nadsázce bych si nedovolil nazvat kolegy s kterými jsem ve spolku lůzou.
                                        A vo tom to je......