Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

FRANK71 - Profil | So 2.12.2017 12:43:41

Saddám >> výjimka asi existovat bude, ale dle počtu trestanců na počet RS v rámci ČRS mně nepřipadá., že pražská ÚS by vybočovala. Nehledě, že povolenka je do vyřešení přestupku MO (kk) na sekretariátu ÚS.

    kakr - Profil | So 2.12.2017 12:40:00

    FRANK71 >>
    Na Orlíku je to zcela běžné. Fotku jsem šlohnul z offis webu ČRS

      Saddám - Profil | So 2.12.2017 12:39:07

      FRANK71 >> Ahoj. Neříkej , že není pravda něco, s čím se setkávám. Já opravdu nemluvím o těch samých, co ty.

        tatyk - Profil | So 2.12.2017 12:37:41

        FRANK71 >> Vjet do řeky a chytat z korby? To jsnad né, ale projet přes pole se vzrostlou kukuřicí nebo jinými zemědělskými produkty, tak to je u nás pro řidiče- rybáře s rz T, A S nebo zvláštními rz snad sport.

          medvěd - Profil | So 2.12.2017 12:37:00

          menin56 >> opravdu je problém skočit na místně příslušný úřad a zjisti jak to s vjezdem či parkováním je?

            Tarn - Profil | So 2.12.2017 12:35:58

            menin56 >> To někde čteš, že jsem psal ?

              FRANK71 - Profil | So 2.12.2017 12:29:16

              Saddám >> to zase není až tak pravda. Jinak do pražských organizacích lidí chodí, protože prostě zde pracují a některé MO mají provozní dobu 5- 7dní v týdnu.

                menin56 - Profil | So 2.12.2017 12:26:33

                Tarn >> To je opravdu ubohý a ochranný argument. Dělám to dobrovolně a proto nemusím dělat nic. Hodně blbé. Jsem člen a plnim jsi to k čemu jsem se zavázal. Ale zvolil jsem si vedení ČRS a musím nad rámec svých povinnosti vlastně hledat kompromis.jednat z úřady a v diskuzích mluvit co jsem pro svaz udělal.Teprve tehdy budu vzorovej rybář.

                  Saddám - Profil | So 2.12.2017 12:24:21

                  Venysek1 >> Já jsem o tobě taky neslyšel, ale co vidím u vody posledních pár let hodně často , jsou darebáci recidivisti, kteří se papírově stěhují do pražských MO, ač bydlí přes celou republiku. Pak je 14 dní po zadržení povolenky zas potkávám vysmáté u vody s vrácenými papíry. A neříkej mi, že o tom nevíte. Hloupí snad nejste.
                  A Pavlovi křivdíš. To, že spousta lidí nemá natolik zavinuté závity , aby pochopila o co mu jde neznamená, že on je hlupák. A že by nic neudělal pro rybařinu. Co já vím, tak opak je pravdou.

                    Tarn - Profil | So 2.12.2017 12:17:57

                    FRANK71 >> No já to beru trošku z jiného pohledu. Obecně vzato jsou lidi kteří se snaží proplouvat životem a prací tak nějak bez vetší námahy a starostí, jejich slovo moc neplatí ani pro ně samotné a nechtějí nést odpovědnost z svou práci a život vůbec. A takové ať postavíš do jakékoliv pozice s jakoukoliv pravomocí tak výsledek se dá očekávat mizerný. A tohle podle mne je podstata. Proto se dívám na činnost lidí ne z pohledu co by kdyby, ale co konkretně v rámci možností které mají. Takže já jsem pro D.Hýbnera rozhodně.

                      FRANK71 - Profil | So 2.12.2017 12:05:14

                      Tarn >> že by Hýbner nebyl komunikační typ se říci nedá. Na druhou stranu je pravda, že tím, že jeho ÚS nemá dekrety jako jinde, je jeho pozice omezená.

                        Tarn - Profil | So 2.12.2017 12:00:28

                        menin56 >> práci za ČRS ? A kdo je ten ČRS ? To jsme přece my všichni členové, tudíž i Ty ne ? Mnoho funkcionářů MO jsou neplacené funkce a ti lidé to dělají ještě ke svému povolání a v podstatě na úkor volného času co by mohli sedět u vody a nebo s rodinou. Kdyby To každý ( a bohužel mnoho dalších rybářů takto uvažuje) bral podle Tebe, tak si prostě zaplatí a o víc se nestará a očekává maximum.

                          Tarn - Profil | So 2.12.2017 11:55:23

                          Mrknato >> můžeš dát odkaz na diskusi s JUDr Šímou ?

                            kritik - Profil | So 2.12.2017 11:37:24

                            FRANK71 >> Ono když se podíváš k němu do karty, tak k tomu opravdu moc neschází...:))
                            Zvedlý víko kufru, vedle bivak a svaz dělá velký houno, když nic nedojedná a nevyjedná a my nemůžeme jezdit až do vody :))

                              likin - Profil | So 2.12.2017 11:34:46

                              kakr >> No podle toho co čtu, tak to dění u nás rozhodně na háku nemáš, protože se k němu vehementně vyjadřuješ. Ale to je tvoje věc. Jiná věc je, jak se opravdu snažíš vytvořit z vyjádření computerfisky problém, který tam není. Bylo ti to vysvětleno podle mne dostatečně, a pokud nechápeš celkem jasnou nadsázku ( jako jediný) tak se nedá nic dělat. Co se týká změn, tak jak dlouhodobě čtu tvoje ( nikterak neříkám, že špatné) názory, tak evidentně máš problém s jakoukoliv změnou. Tomu se říká zakopání na vlastních pozicích. Na to máš právo, ale požadovat změny nebo úpravy je také zcela legitimní. I když, jak píšeš, podléhají schválení, ovšem to je celkem rutinní, pokud neodporují zákonu.

                                FRANK71 - Profil | So 2.12.2017 11:31:31

                                kakr >> já bych zajel autem rovnou do řeky a chytal z korby.

                                  Mrknato - Profil | So 2.12.2017 11:24:40

                                  computerfish >> Tak já si diskusi představuji úplně jinak, než nám ji tu zde p. Hýbner předvedl.

                                  V tom nesahá dosavadnímu předsedovi ani po kotníky. Diskuse s JUDr. Šímou je naprosto konkrétní, i když s lecčím s ním nesouhlasím, neohrazuje se, že ho to zdržuje od práce...... Daleko nejdůležitější není vztah s MO v jednom svazu, glásnosti, rybáři teoretiky, WaM pseudorybáři, ale vztah s předsedy zbývajících ÚS.

                                    Mrknato - Profil | So 2.12.2017 11:11:33

                                    roman_monfish >> Nejde o to, co kdo zná, nebo nezná. Jde o to, že funkcionář MO není uživatel revíru, nemá VRP a nemá se tedy co s vlastníky pozemku dohadovat. Přece se vlastník nebude dohadovat s každým hejhulou.

                                    Kaprař je kaprař, ale WaM kaprař páše přestupky, jelikož loví z biwi, je nepřítomen u prutů, loví imrvére vyjímka nevyjímka a loví samosekem, to k lovu a co se týče užívání pobřežních pozemků, tak je znehodnocuje, přebývá na nich týdny, vynucuje si vjezd a na pozemku "bydlí". Proto obce jednají jak jednají a to samé začíná i u soukromníků.

                                    Proto WaM rybařina není lov dle zákona a jako taková může být provozována na nerevírech na soukromácích.

                                      kakr - Profil | So 2.12.2017 10:41:53

                                      computerfish >>
                                      Nejsem žádný barikádník a co se děje v ČRS mám celkem na háku.
                                      Jen si dovoluji upozornit, že expresivní výraz typu "lůza" je zcela nevhodný pro členy jakéhokoli spolku a to taky dobře víš. Pana Hýbnera osobně neznám, ale měl by vědět, že jako člen a potencionální předseda ČRS může být označen za lůzu, měl by s tím počítat.
                                      Dovolím si poznamenat, že Stanovy jakéhokoli spolku rybáře nevyjímaje podléhají schválení ministerstvem vnitra a nejsou schváleny na počkání.
                                      Tudíž nestačí jen zvednout ruku či hlavu........

                                        computerfish - Profil | So 2.12.2017 10:26:58

                                        kakr >> Tak ještě jednou stručně a naposled.
                                        1) Myslím, že všichni rybáři pochopili jak jsem slovo "lůza" myslel včetně tebe. Jsi chytrý chlap ale bohužel zřejmě stojíš na druhé straně barikády. Jen se snažíš vyvolat na můj příspěvek negativní odezvu. Bohužel se ti to moc nedaří. Žádaný další negativní ohlas tu mimo tebe nemám. Jinak před panem Hýbnerem smekám klobouk, první předseda který se nebojí diskutovat s rybáři včetně virtuálních elektronických pseudorybářů.
                                        2) Stanovy není problém změnit. Stačí když delegáti pro změnu na sněmu po řízku zvednou od stolu ruku nebo alespoň hlavu. Samozřejmě v reakci na jakoukoliv demokratickou změnu tu budou někteří hýkat hrůzou. Nebudu ukazovat prstem. Tečka.