Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

Nmedvěd - Profil | So 2.12.2017 17:08:46

Mrknato >> Vzhledem k tomu,že tady meleš deset roků furt to samé tak je vidět,že si vzal pan předseda Tvé podněty k srdci

    NMrknato - Profil | So 2.12.2017 17:07:56

    roman_monfish >> Tak to mě zaráží, že nevíš, že VRP povolí RO příslušné osobě, která splňuje podmínky pro řádný výkon RP. Uživatel nemá právo povolit VRP jiné osobě. Že ti není divný, že např. houbaři nemůže vydat povolení vjezdu lesník, který les zná, ale že to musí udělat Lesní správa? A hlavně si ujasni v komentářích k zákonu, co to vůbec pobřežní pozemek je..... pokud to někdo komentuje.

    Co se týče diskusí na veřejných webech, tak tam je jeden obrovský problém, že ze 100% žvanících je tak cca 5% kterří o věci něco ví a dobrého čilimníka nešlechtí např přístup hraji, který z těch 95% dělá pitomce a podstrkává jim fikce. To by solidní funkcionář neměl dělat a proto je asi lepší do těchto diskusí s těchto pozic nechodit.

    Kdo chce skutečně vykonávat RP dle zákona, tak nemůže být servilní k MO a jejich členům a nesmí si je pustit k tělu a dělat službu protislužbou a to je podle mě mnohdy přístup Jč. a Stč. . Jinak souhlasím že mnohé zejména ten náš, Vč, nekomunikuje vůbec a má ktomu důvod, těžko by vysvětloval své levárny. A takoví čilimníci se drží léta a léta. Není to chyba v systému? Takové stanovy se opisují s drobnými změnami 35 let.

    Proto si myslím, že je nuto měnit právě toto a udržet společný (územní) rybolov za stejných podmínek všude v republice a jestli je někde skutečně problém, tak ho má řešit Rybářský orgán výjimkou dle zákona a ne čilimník pro svoji popularitu BP.

      NMrknato - Profil | So 2.12.2017 16:30:55

      Tarn >> Byly mailová diskuse, tedy spíše reakce na mé podněty a pan předseda se nechlubil svými úspěchy a nezdůrazňoval, že nemá čas.....

        NKalopa - Profil | So 2.12.2017 15:52:01

        rybomil >> tak jen doufejme v lepší zítřky

          Nrybomil - Profil | So 2.12.2017 15:39:29

          Kalopa >> ta petice asi probudila víc lidí co se o dění ve svazu vůbec nezajímají, než prodloužení doby lovu. za půlden mi volalo asi 10 borců co mě znali jen když jsem byl v kšeftě.

          právo na to mají, no udělali to asi poněkud podivně

            NKalopa - Profil | So 2.12.2017 15:24:51

            Kalopa >> jenom doplním, že jsem rád že ta petice proběhla, že přišel nějaký impuls

              NKalopa - Profil | So 2.12.2017 15:23:54

              rybomil >> spolek dytrychovcu je soukromý team. Podporují finančně různé akce pro děti. Z vlastní kapsy! Že nesouhlasí s děním ve svazu a snaží se to nějak rozhejbat je jeho demokratické právo. Jinak já osobně sem rád že se to zastavilo, doufám že to některé trochu vybudilo a začnou se zajímat více ó dění ve svazu. Sám určitě půjdu na schůzi a budu se ptát na věci které mi zajímají

                Nrybomil - Profil | So 2.12.2017 15:07:19

                Saddám >> zrovna roman monfish by ti mohl referovat kolik toho Stč.ÚS pod vedením Hýbnera udělal např. pro děti. Spolek Dytrychovců bych si typnul že ani ne desetinu.

                  N1Mara - Profil | So 2.12.2017 14:27:29

                  FRANK71 >> To jo, to souhlasím :-)

                    NFRANK71 - Profil | So 2.12.2017 14:21:11

                    1Mara >> no u vidíme. Kandidátů je prý více. Uvidíme jestli se odkopou.

                      N1Mara - Profil | So 2.12.2017 14:14:25

                      Denny >> :-))) U tebe můžeš .-)

                        NDenny - Profil | So 2.12.2017 14:13:05

                        1Mara >> Mas pravdu,pristi rok rozsiruju rybarky vercajk o luk :-)

                          N1Mara - Profil | So 2.12.2017 14:08:07

                          Jarda Š. >> Kaprů je všude jak sraček .-))

                            N1Mara - Profil | So 2.12.2017 14:05:08

                            FRANK71 >> :-))) To by nedělal asi nic jiného, hele, já se ho fakt nechci zastávat, ale taky souhlasím s tím, že by svaz potřeboval změnu a jak je vidět, ti co tam sedí se o nějaké ty změny nestarají a hřejí si zadek na dobrých pozicích, takže proto jsem pro kohokoliv, kdo něco dělá pro naše vody, děti a zná bolístka svazu a rybářů a chce změnu a zatím kdo by mohl s tím začít něco dělat je právě p. Hybner. Je škoda, že chce kandidovat sám, zatím nevím o nikom jiným, kdo by to chtěl dělat.

                              NDědek - Profil | So 2.12.2017 14:01:57

                              FRANK71 >> jen to ne... To už dělá JUDr. a jeho alibistické odpovědi opravdu stojí za to...

                                NFRANK71 - Profil | So 2.12.2017 14:00:54

                                1Mara >> mohl by mít zde poradnu a na dotaz občas odpovědět 😊😊

                                  N1Mara - Profil | So 2.12.2017 13:59:24

                                  Denny >> No zatím komunikuje a dá se říct na úrovni, nemá problém si dát s oponenty schůzku, kde vše, co je trápí proberou a vysvětlí si to + jako bonus to bude natáčet, aby nikdo nemohl pak říct, že to bylo jinak. To je dle mého férové jednání. jak jinak chceš, aby tady p. Hýbner oponoval při tom frmolu co má ? Vem si, kolik času by to zabralo ? myslím že i týden by bylo málo :-)) Ostatní se uvidí, jestli vůbec na toho předsedu ho zvolí a jaká bude za ním pak odvedená práce. Jen si myslím, že jako jeden člověk je málo, aby jsme se dožili nějaké té příjemné změny. .-)
                                  mě osobně psal, že s p. Dytrychem a jeho peticí nemá nic společného, zatím nemám důvod mu nevěřit a to že se tady na MRKu ukázal je vidět, že má i koule na rozdíl od jiných papalášů. .-)

                                    NJarda Š. - Profil | So 2.12.2017 13:55:30

                                    Dušan Hýbner se věnuje i převážení trofejních kaprů.

                                      NDenny - Profil | So 2.12.2017 13:49:23

                                      1Mara >> Myslim,ze je zcela logicke a spravne,ze na toho,kdo chce kandidovat,budou kladne i zaporne ohlasy.Dusan Hybner neni vyjimka a kdyz chce, nebo kandiduje,musi s tim pocitat a mit dostatecne argumenty,aby oponentum mohl odpovidat profesionalne a na urovni.Jen to nacasovani s tou petici,to je docela blby.Pokud v tom ma Dusan prsty,coz nepredpokladam,protoze by to bylo strasne amatersky a kazdej by mu to mohl omlatit o hlavu.Kdyz jsem si ji precetl,napadlo me udelat petici za zakaz dalsich petici.Nejak se s nima v posledni dobe roztrhl pytel i kdyz jsem podepsal tri,kde vim,ze to ma smysl,ale to se svazem nema spojitost.Jen doufam,ze si Dusan take uvedomuje to,ze pokud to mysli vazne a poctive,tak zbohem prakticka rybarino,na tu behem nekolika dalsich let cas mit nebude,papiry,jednani,schuze,a vse kolemaby to k necemu vypadalo.Nebo ten cas mit bude a pojede se ve starych kokejich,pak to ale nedava smysl,tedy kdyz budu hodne jizlivej,tak ano,da se to delat i pro prachy,kamaradickovani a kseftovani,ale co jsem si o Dusanovi precetl,tak verim,ze ty duvody,proc to chce delat jsou opravdu proto,aby svaz byl trosku jinej nez ted.Otazka je,pokud bude zvolen,zda mu to bude umozneno,nevim,nevidim do toho.

                                        N1Mara - Profil | So 2.12.2017 13:46:20

                                        A do prdele práce, už je tu i Putin .......................