Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

Nroman_monfish - Profil | So 2.12.2017 10:22:59

Mrknato >> Ještě jsem zapomněl. Nevím co znamená zkratka WaM. Pokud to má souvislost s lovem kaprů, tak věz, že kaprař, který dodržuje platné předpisy při lovu je stejný rybář, jako každý jiný a nevím, proč by neměl na svazových revírech lovit.

    Nroman_monfish - Profil | So 2.12.2017 10:19:38

    menin56 >> Chceš platit a neřešit. Dobrá, plať a neřeš. Jenže svým zapojením do této diskuze se řešit snažíš. A máš na to plné právo. Jen Tě prosím nejprve si srovnej otázky věcné a místní příslušnosti k problémům, které Tě tíží a pak je řeš tam, kde máš na vyřešení šanci. V případě "volného pohybu" s vozidlem na příbřežních pozemcích jsou to jejich majitelé a správci. Samozřejmě je přirozené k tomuto jednání využít věcně a místně příslušné funkcionáře ČRS.

      Nkakr - Profil | So 2.12.2017 10:13:21

      menin56 - 2.12.2017 10:08:56 >>
      Možná bys chtěl,by tě k místu lovu a zpět k autu nesli na nosítkách a bajadéry ovívaly pavím peřím. Bohužel to rybáři fakt nezajistí.

        Nroman_monfish - Profil | So 2.12.2017 10:11:53

        Mrknato >> Pan kolega pokud vím psal o příjezdu vozidlem a na to jsem mu odpovídal. Máš pocit, že krajský funkcionář zná místní podmínky v každé obci a je příslušný k jednání s nimi? V místě žije místní funkcionář a na něj je snažit se řešit tuto problematiku. Myslím, že jsem dal v předchozím příspěvku dostatečně najevo, že plošné řešení je z oblasti scifi ;) A pokud jde o moji místní zkušenost, ze které vycházím, tak náš výbor se touto otázkou pravidelně zabývá a snaží se místní samosprávy aktivně přesvědčovat, aby k těmto plošným opatřením nepřistupovaly. Bohužel ne vždy se to daří. A pokud máte jinou zkušenost u vás s vaší MO a vaším ÚS, tak to řešte tam, kde to vyřešit lze.

          Nmenin56 - Profil | So 2.12.2017 10:08:56

          Tarn >> zdá se ti že když uklidím lovné místo.zaplatim brigádu a jako normální člověk po cestě k autu pozbiram co vidím. Je málo? A všechno co výše píšu navrhuji každou schůzi. Ale nechci protože nebudu dělat práci za ČRS. Proč? Mají důvěru.čas.možnosti a ještě potřebují všechno udělat od nás.

            NMrknato - Profil | So 2.12.2017 10:02:20

            roman_monfish >> Jak můžeš psát takové kraviny? Funkcionáři MO mimo Stč. nerozhodují o revírech. Pokud by jsi chodil na schůze, tak bys věděl, jak končí dotazy členi na problémy s a okolo revírů. Končí stejně : ptejte se na ÚS.......

            No a ty asi nevíš, že zákon umožňuje přístup na pobřežní pozemky a jejich užívání, ale s přístupem WaM stále více majitelů pobřežních pozemků rybolov z jejich pozemků zakazuje a nebo to tlačí přes popis revírů a tam je to zakázáno černé na bílém.

            Podle mě WaM kaprařina na svazové revíry nepatří......

              Nmenin56 - Profil | So 2.12.2017 10:00:48

              Zajímavé hodně tenhle názor a můžeš my vysvětlit proč teda to vedení máme? Podle tebe to vlastně je v každém z nás. Ano chci se jen věnovat chytání a proč ne? Máme málo povinností? Proč si lidí volí vedení? Aby se snažili udělat z hobby jen hobby. To není moje druhá práce. Málo děláme zato co dostáváme? Málo platíme? Tak zdražìme.ubereme počet ryb co můžeš odnést.digitalizujeme US.Zda semi vcelku logické že chci jen rybařit a ne se starat. Proto je to koníček.

                NHans83 - Profil | So 2.12.2017 9:59:05

                ....ve finále je uplně jedno, kdo bude sedět "nejvýš". Je to jako v politice - slibem nezarmoutíš, důležitý je přesvědčit ovečky a případně naslibovat to, co nikdy nemůžu splnit a cesta je volná. Kamarádi a sympatizanti Hýbnera mu pujdou na ruku a budou ho vychvalovat do nebe. Ti, kteří ho tam nechtějí ho budou hejtovat...nekonečný příběh.

                  NPřemas - Profil | So 2.12.2017 9:58:12

                  menin56 >> Změnit lidi kolem sebe k lepšímu ...

                    Nkakr - Profil | So 2.12.2017 9:56:05

                    Mrknato >>
                    Computerfish psal o volbě předsedy ČRS a členy ČRS nazval lůzou.
                    Tak se znovu ptám, už po třetí, zda patří mezi lůzu i předseda ČRS. Jednoduchá otázka, jednoduchá odpověď.
                    ANO nebo NE ?

                      NTarn - Profil | So 2.12.2017 9:55:17

                      menin56 >> nemusíš být funkcionář, ale popiš konkretně co se ti nelíbí. A na rovinu si řekni, byl jsem třeba v poslední době na brigádě kolem vody která patří vaší MO ? Nebo byl jsem na schůzi a snažil jsem se diskutovat na témata, která mne zajímají a chtěl bych změnu ? Prostě aktivně se zajímat, navrhovat a pomáhat. Ne sedět u compu, nebo v bivaku a čekat až to někdo zařídí.

                        NMrknato - Profil | So 2.12.2017 9:51:20

                        kakr >> Já ti napsal jak jsem chápal computerfišův příspěvek a nic o přededovi tam není. Je tam, že sjezdy a slety svazů jsou v téměř neměnné sestavě.

                          Nmenin56 - Profil | So 2.12.2017 9:47:41

                          Super ještě napište když se ti nelíbí tak můžeš jít.A je po diskuzi. Podívejte se na zápisy ze sněmu proto mluvím ó všech. Jednaji kolektivně a na hovno. Tak to je. Když se to změní tak budu psát superlativy. To neznamená že když semi nelíbí jejích práce že okamžitě budu funkcionář.

                            NTarn - Profil | So 2.12.2017 9:46:12

                            menin56 >> Obvyklá mantra. Já si platím tak chci. Rybařina je koníček jako každý jiný. Není to nároková složka, jenom proto, že si zaplatím povolenku. Vstoupil jsi do nějakého spolku který má pravidla a účel. Rybolov je jen jedna z jeho částí. Taková odměna za to, že bude o ryby a vodu postaráno. To znamená že teze, "Já si zaplatil a víc mne nezajímá a chci chytat a aby bylo kde a co, ať se starají Ti druzí " je úplně mimo. Bohužel hodně rozšířená.

                              Nkakr - Profil | So 2.12.2017 9:45:00

                              menin56 >>
                              Mohl by jsi konkrétně napsat co tě omezuje plošně?
                              Vynech zákazy vjezdu a stanování.

                                Nmenin56 - Profil | So 2.12.2017 9:36:52

                                Opět věta je to na nás samotných a co máme dělat? Uklizime lovné místo, Dodržujeme r.ř.Platìme příspěvky,A lidi které volíme mají naši důvěru a přece proto se tam hlásili aby sme nemuseli používat větu je to na nás.Je logické nařizovat a zakazovat plošně? To je ta vysledni práce pro nás? Když tvrdě potrestaš hříšníka tak můžeš být bez jeho peněz. A to neudělají lepší je potrestat a nazvat bordelařem všechny.

                                  Nroman_monfish - Profil | So 2.12.2017 9:35:07

                                  menin56 >> Nelíbí se Ti paušalizace ze strany obcí vůči rybářům, tak nepaušalizuj vůči funkcionářům. Ptej se konkrétně na místech, která navštěvuješ, funkcionářů místních organizací. Pokud chceš věc řešit celoplošně, přesvědč poslance ať vytvoří zákon o volném přístupu na pobřežní pozemky a jejich volném užívání rybáři při výkonu rybářského práva. Celá rybářská obec Ti bude vděčná. Přeji Ti hodně štěstí při vyjednávání ;)

                                    N1Mara - Profil | So 2.12.2017 9:33:19

                                    menin56 >> Nemůžu se tě nezeptat, co je směšné na práci co p Hýbner zatím udělal ? Pozor, já se ho nezastávám, ale když čtu tvé příspěvky jako že já jsem kaprař, chci chytat nonstop a jiné věci, pak zbývá taky ještě otázka, co jsi udělal pro svaz ty , jako kaprař ? Co jsi udělal pro děti ? Pro ryby ?
                                    Nemáte snad už takhle velkou toleranci oproti jiným rybolovným technikám, třeba muškaření ? Vy by jste nejraději byli zalezlí v bivaku ve spacáku kolikrát i s cákaný jak zákon káže a tomu říkáš rybařina ? začínám být na to slovo alergický !!

                                      NWillow - Profil | So 2.12.2017 9:32:02

                                      Přemas >> Tady jsou závory(přes léto) a u nich výběrčí,je pravda že ta parkoviště jsou hlídaná,dostaneš lístek a na něm SPZ tvého auta,při odjezdu ten lístek musíš vrátit,nebo doložit že jsi majitelem vozidla,jinak se závora nezvedne a ty neodjedeš.

                                        NPřemas - Profil | So 2.12.2017 9:25:13

                                        Willow >> Přesně tak. Tady je to na jedné velké vodě z velkého parkoviště k vodě 200 až 401m. A stejně co se najde lidí, kteří musí ten zákaz projet a zaparkovat na louce. Jak říkám, jednou někomu dojde trpělivost a bude tam plot.