Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

Nhraji - Profil | Ne 10.12.2017 13:47:43

kubas. >> když píšu, že jsem dostal za úkol, znamená to, že ještě není splněný. Tudíž nevím. Nehodlám si vymýšlet žádné zaručené informace. Já prostě v tomto okamžiku nevím, co všechno tam je.

    Nkakr - Profil | Ne 10.12.2017 13:47:26

    FRANK71 >>
    Jestli za zapůjčení revíru, nebo jeho části inkasuji mrzký peníz jedná se o flagrantní porušení zákona, neb se jedná o podnájem revíru cizímu subjektu.
    On vám to Pavel za chvilku vysvětlí:-))

      NMB - Profil | Ne 10.12.2017 13:47:16

      kubas. >> to je děsně tajné...

      koule co běžně stojí 200 za kg se lehce fakturujou za 350 a přitom výrobní náklady cca 50kč.....ve zboží je to vždy větší šméčko než v hotovosti....sponzor slíbí ceny za 100tisíc ale stojí ho to cca max 25-30tis.

        NFRANK71 - Profil | Ne 10.12.2017 13:46:50

        kubas. >> to vím, ono je jedno jestli by ti dali prachy nebo věci. Pořád je to za úplatu.Jen se do toho musí nacpat děti. To potom oko vlhne.

          Nkubas. - Profil | Ne 10.12.2017 13:45:01

          FRANK71 >> Ono je to ve finále ale prašť jak uhoď ;-)...

            NFRANK71 - Profil | Ne 10.12.2017 13:44:33

            kakr >> tak můžeme vidět ty koule co MRS dostalo?

              Nkubas. - Profil | Ne 10.12.2017 13:44:03

              hraji >> Co to vybavení vše obsahuje?

                NFRANK71 - Profil | Ne 10.12.2017 13:43:45

                kakr >> a proč ne, není jen Orlík v režii Rady. Ty hospodář PS Brno 3 to nevíš?

                  Nkakr - Profil | Ne 10.12.2017 13:43:30

                  FRANK71 >>
                  Keš love je ten rozdíl.

                    NFRANK71 - Profil | Ne 10.12.2017 13:42:13

                    kakr >> sice tomu nevěřím, ale dobrá. Vy koule a my rybu. Jaky je ten rozdíl?

                      Nhraji - Profil | Ne 10.12.2017 13:41:18

                      kubas. >> to vybavení je na svazu na Soběšické. Dostal jsem společně s kolegou za úkol to přebrat, zaevidovat a připravit nějaký návrh, jak to smysluplně použít pro práci kroužků v MRS.

                        NFRANK71 - Profil | Ne 10.12.2017 13:40:34

                        kubas. >>dobrá 140 .🤗

                          Nkakr - Profil | Ne 10.12.2017 13:40:17

                          FRANK71 >>
                          Veliký , na kroužky dostaneme smradlavé koule a dipy, kdežto ČRS si nebojí říci o 300 litrů. Proč je potřeba Orlík zarybňovat navíc když lovci ryby domácí žádné ryby neberou?

                            Nkubas. - Profil | Ne 10.12.2017 13:39:08

                            FRANK71 >> 140 na kroužky Františku ;-)... Jsem zvědav, kdo to vybavení reálně uvidí a ke komu a jak se dostane.

                              NFRANK71 - Profil | Ne 10.12.2017 13:36:17

                              kakr >> Karliku zase plácáš kraviny. Jaký je rozdíl když z D5 dostanete 165 tisíc na kroužky nebo Orlik dostane 300 tisic na zarybnění.

                                Nkakr - Profil | Ne 10.12.2017 13:34:21

                                sindeji3 >>
                                Na tom se shodneme,ale pan Štípek a Ličko hovoří jinak? Nebo se mýlím?
                                Vždyť je to podnájem revíru (za úplatu) jako vyšitý.

                                  Nsindeji3 - Profil | Ne 10.12.2017 13:30:19

                                  kakr >> Asi jsem mimo, protože to právě nechápu, jakto že svaz může poskytovat vodu (kterou nevlastní ale má ji od státu) za peníze soukromému subjektu. Žádnou analogii teď s cirkusem na D5 nehledám. Nebo Orlík je Svazu?

                                    Nkakr - Profil | Ne 10.12.2017 13:19:48

                                    sindeji3 >>
                                    Ne, nechápeme. Jak může za peníze (300 000kč) pronajímat revír který má od státu zdarma?
                                    Pokud budeš hledat analogii s šaškárnou pořádanou lovci ryby domácí na Dyji 5, tak věz, že se jednalo o akci pořádanou MRS a sponzoři slíbili přispět materiálně na rybářské kroužky mládeže při PS.
                                    Žádné peníze !!

                                      Nsindeji3 - Profil | Ne 10.12.2017 13:11:44

                                      kakr >> Možná jsem to nenazval správňácky. Ale chápeme se snad? Soukromýmu subjektu svaz za peníze poskytne vodu, kterou má od státu zadarmo s tím, že na té vodě má hospodařit dle nějakých pravidel.

                                        Nkakr - Profil | Ne 10.12.2017 12:59:21

                                        sindeji3 >>
                                        Můžeš objasnit jak může ČRS pronajímat revír, který, který má od státu v "nájmu" zdarma?