Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS | MRK.cz

Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

Nroman_monfish - Profil | Ne 10.12.2017 12:28:23

FRANK71 >> na přímou otázku přímá odpověď. Po mých zkušenostech jde o všechny funkcionáře na všech úrovních počínaje MO, kteří nestojí o názory členů, nereagují na ně a jedou si dál ve vyjetých kolejích. Ti, kteří se snaží rozhodovat za zavřenými dveřmi, ti co se bojí svá rozhodnutí předkládat veřejné kontrole. Samozřejmě chápu, že mnoho rozhodnutí můžebýt v rozporu s přáním členů zcela oprávněné s ohledem na stav věci, ale ta pak je třeba clenům otevřeně vysvětlovat a ne je tajit, aby náhodou někdo nepřišel s kritikou.

    NFRANK71 - Profil | Ne 10.12.2017 11:39:59

    roman_monfish >> hele pořád se zde mluví ,, Ti nahoře "".kdo to je. Můžeš nám to říci?

      NFRANK71 - Profil | Ne 10.12.2017 11:38:39

      sindeji3 >> jasně všechno je kampaň.

        Nsindeji3 - Profil | Ne 10.12.2017 11:36:33

        FRANK71 >> Je to kampaň (přimysli si Babišův hlas). :-)

          Nroman_monfish - Profil | Ne 10.12.2017 11:35:44

          Mrknato >> no tentokrát s Tebou musím do jisté miry souhlasit. Změna stanov je nutná. Jen můj pohled je ten, že není čas na to čekat na návrhy shora, ale s aktivitou musíme přijít zdola. Ti nahoře si dobrovolně větev nepodříznou. My je musíme zaúkolovat a následně kontrolovot, jak s naší důvěrou a pověřením naložili.

            NFRANK71 - Profil | Ne 10.12.2017 11:33:46

            sindeji3 >> závod, přesně to co má ČRS ve stanovách. Podpora závodů. Aspoň něco dostanou a zarybní se revír navíc. Nemusí se mně to líbit, ale aspoň něco.

              Nsindeji3 - Profil | Ne 10.12.2017 11:30:06

              FRANK71 >> edit (ta cena nebyla konečná), teď od ceny odhlédněme

                NFRANK71 - Profil | Ne 10.12.2017 11:28:53

                sindeji3 >> nekecej píčovina ,aspoň si ověř fakta. Je to 300000Kč.

                  Nsindeji3 - Profil | Ne 10.12.2017 11:27:40

                  Mrknato >> Tak na návrh pana Štípka a Lička byl schválen Radou pronájem revíru Orlík na mezinárodní kaprařské závody World carp Masters. Tak jestli říkáš, že Dušan Hýbner dává dárečky kaprařům, jiní že "lidu římskému chléb a hry", tak to je oproti tomuto nic. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=15361052931​35613&set=a.742868655792618.1073741833.100002084709​313&type=3

                    NColasrumem - Profil | Ne 10.12.2017 10:07:28

                    LosPafkos >> To je jasný, hov.o hoří:o)))

                      Nchřenovák - Profil | Ne 10.12.2017 9:52:55

                      Mrknato >> Nechceš kandidovat na předsedu taky? 👍👍👍👍

                        NMrknato - Profil | Ne 10.12.2017 8:02:45

                        Dědek >> Kluci dík za podporu i tobě Karle, na kterém mnohdy nenechám nit suchou, ale vážím si vás, za to, že dokážete diskutovat. S těžkým srdcem souhlasím, že mnohdy diskutuji mimo théna diskusí, ale dle mě ku prospěchu rybařiny, která přestává být tou, kterou jsem měl rád. A abych to shrnul, dozvěděl se tady někdo, proč p. Dytrych odvolal svoji petlici? Je zatím jeho názor, že se ten, jehož jmého se nesmí vyslovovat obklopuje "divnými lidmi"?
                        To dosahuje moc toho, jehož jméno se nesmí vyslovovat až do Zč.ÚS?

                        Na vymetání pavučin a petlic bude nutné změnit stanovy, jak zní usnesení XVI: Sněmu ČRS. Budou se k této změně moci vyjádřit členi na schůzích a pověřit závazně své delegáty jasným mandátem? Zatím tomu tak bylo, co pamatuji jen v jednom případě, kdy se do rybařiny aplikovala směrnice EU......

                          Nroman_monfish - Profil | So 9.12.2017 18:49:28

                          Dědek >>
                          Od roku 89 jsme se hodně naučili. Občas dokonce víme co chceme, víme, jak se to dá udělat, umíme ostatním poradit. Když se pak situace nevyvine správným směrem umíme určit toho, co to měl udělat, zhodnotit to, co udělal špatně a přidat dovětek "Já jsem to říkal" :) :) :) Ale co jsme pro to udělali sami?!

                            NDědek - Profil | So 9.12.2017 18:24:24

                            FRANK71 >> Vím, že nevymete, vím že to není možné, proto jsem tak silně skeptický ...
                            Edit. Mě by i stačilo, kdyby vymetl tu SM :-O :-)))

                              NFRANK71 - Profil | So 9.12.2017 18:12:00

                              Dědek >> no to je jasné, že nevymete. Neb ÚS jsou samostatné celky, které si jen tak diktovat nenechají A nevěřím tomu, že candát by kvůli tomu rozbil CS rybolov ne o, že by našel podporu. Ale určité změny samozřejmě se pověst můžou ( seznam hríšníků a jednotně tresty). Ale za předpokladu, že MO to budou respektovat a pokud to některá nebude respektovat, bude vyloučena z CS rybolovu. Jinak to ztrácí smysl.

                                NDědek - Profil | So 9.12.2017 18:10:38

                                kakr >> To víš, ty nápady jdou ruku v ruce, se životními zkušenostmi :-)

                                  Nkakr - Profil | So 9.12.2017 18:07:57

                                  Dědek >>
                                  Výborný nápad, čím víc hvězdiček, tím větší ironie:-)))))

                                    Npotočák 62 - Profil | So 9.12.2017 18:07:40

                                    Dědek >> Počkám, až přestane chumelit a půjdu loupat perníček Mrknatovy ze střechy.Petrův Zdar

                                      Nvydra Lucky - Profil | So 9.12.2017 18:07:17

                                      Ponaučen mnohaletým působením na zdejším kolbišti zásadně nejmenuji, adresně neodporuji a když už něco píšu, tak všeobecně. Nemám zapotřebí číst si od místních matadorů podlé urážky a už ne se s kýmkoli dohadovat o elemtárních věcech. Jednou, před lety, jsem dokonce zrušil svou registraci, ale zase jsem se vrátil, tentokrát už s kartou, která tak zcela není úplně správně. Považuji si svého soukromí. Kromě toho jsem začal využívat knížete Ignora a mám klid. Nejsem už žhavý do klání, kde jsou požívány silné kalibry, úhybné manévry a také zásoby hrachu vrhanému na zeď se povážlivě tenčí. Těžko předznamenat, jak bude, kdo to a kam to povede a tak nějaký ten hrách se může ještě hodit. Opravdu svým způsobem obdivuji lidičky, kteří jdou s kůží na trh a to i s vědomím střetů s lidmi, kteří se nejdou dohodnout, ale pohádat. Přijdou, zasmrdí a zmizí, aby se objevili s jinou převratnou novinkou, když ta předešlá neprošla. Tak mnoho zábavy, pevného zdraví a hlavně trpělivosti všem, co ještě zápasí na zdejším bojišti. Já už ne, přijal jsem poměrně vděčnou roli pozorovatele a jsem spokojen. . Smajlíci, hvězdičky, uvozovky ... všechno je na ... Kdo se chce dovtípit, pochopí, kdo nemá zájem nepochopí ani když mu 1+1=2 nakreslíš. Asi tak.

                                        NDědek - Profil | So 9.12.2017 18:05:09

                                        potočák 62 >> Ty jseš zase malej Jeník, a co s tím uděláš :-)