Reakce Dušana Hýbnera k petici za odvolání vedení ČRS

Autor diskuse: foxxx - Profil , 1.12.2017

NDědek - Profil | So 9.12.2017 18:03:38

roman_monfish >> Tak musím konstatovat dvě věci.
Za prvé. Ten komentář, tedy to, co sám ve svém obsahu znamená, mě vůbec nijak nepřekvapuje
- proto jsem psal, že pokud zdejší kandidát na předsedu, v případě svého úspěchu, tedy obsazení postu nevymete z hnízd všechny co tam jsou do jednoho a to i s pavučinami, bude bez šance.

**Za druhé, ještě že to sem nepostnul Pavel, to by už byl stopro vyloučen.**

Udělal jsem to s těmi hvězdičkami správně Karle? Pro jistotu, jsem dal na začátek, i konec, dvě.

    Npotočák 62 - Profil | So 9.12.2017 18:03:37

    Dědek >> Nebud´ jak malej Jarda.Víš že MRK má přispívat ke sbližování a budování porozumění mezi rybáři a ted´ do toho ty s těmi negativy.Takhle by to nešlo,MRK si rozvracet nenecháme.Petrův Zdar

      Npotočák 62 - Profil | So 9.12.2017 17:59:30

      kakr >> Vidíš to moc jednoduše,jak mám začít a ukončit text hvězdičkou nebo udělat smajlíky,když to neumím.Já a počítač nejsme kamarádi.Budu muset navrhnout MM,aby to napravil a smajlíci byli k dispozici jako na facebooku. Petrův Zdar

        Npotočák 62 - Profil | So 9.12.2017 17:54:54

        roman_monfish >> Ano,to je ten komentář.Petrův Zdar

          NFRANK71 - Profil | So 9.12.2017 17:54:35

          roman_monfish >> .

            NDědek - Profil | So 9.12.2017 17:49:47

            kakr >> Áááách jo. Proč je někdo normálně chápavý a někdo ne.
            Dík Karle. :-)

              Nkakr - Profil | So 9.12.2017 17:45:20

              potočák 62 >>
              Raději nic nepiš,nebo budeš *vyloučenej*.
              Jo a navrhuji, když někdo něco myslí jako vtip či ironii, musí text začít a ukončit hvězdičkou, jinak dopadne jako kolega Dědek,ani smajlíci mu nepomohli:-)))
              Na MRKU si tykáme, jsme přece malí kluci:-))

                Nroman_monfish - Profil | So 9.12.2017 17:43:04

                potočák 62 >> Honzo máš na mysli tento komentář? Nebo jsi narazil na jiný?

                Jsem moc rád, že se konečně někdo pustil do takovéhoto projektu. A ačkoliv s mnohými názory J.Dytrycha a R.Vlčka nesouhlasím, musím jim oběma vyslovit velký dík a obdiv za jejich iniciativu. A to zejména po své účasti na posledním jednání Republikové rady ČRS, kde jsem pochopil, že vůbec nejde o prosperitu svazu a o prospěch jeho obyčejných členů, mezi které se stále počítám, nýbrž jde o prospěch vysokých funkcionářů a zaměstnanců. Je hanbou nás všech, že mlčky trpíme to, co se děje.

                  NDědek - Profil | So 9.12.2017 17:34:11

                  potočák 62 >> Ježíš, ty taky? TO BYL JEN VTIP!!!!!!!!!!!!
                  Je mi úplně jedno co si kde kdo co, třeba se mezi sebou perte a žerte. Opravdu...

                    Npotočák 62 - Profil | So 9.12.2017 17:26:10

                    Dědek >> Tak já osobně si myslím,že tam nešlo o žádné vylučování.Pokud´ si to pořádně přečteš,tak zjistíš,že candát 76 kakrovy vyká,což já u osob starších dělám taky,protože jsem tak byl vychováván.Když si přečteš mé příspěvky z mého začátku na MRKU,tak jsem se choval stejně.Akorát,že jste mě vy mameluci časem zkazily mou dobrou výchovu.To mě by spíš zajímalo,co se odehrávalo ve čtvrtek na radě.Komentář od jednoho člena rady,na který jsem náhodou narazil a podotýkám, že není od DH ,příliš lichotivě o vysokých funkcionářích a zaměstnancích svazu nehovořil.Škoda,že nevím,jestli ten komentář můžu tady napsat.Petrův Zdar

                      Nroman_monfish - Profil | So 9.12.2017 17:18:43

                      Dědek >> Máš naprostou pravdu. Opravdu jsem v současné době z toho, kam jsme se dostali nejen v rybařině, ale i v obecné rovině unaven. Chybí nám, úcta, respekt, schopnost naslouchat, odpovědnost ... Není divu, že jsme tam, kde jsme. :(

                        Nraven - Profil | So 9.12.2017 16:58:01

                        Myslím si, že bysme měli být rádi, že sem z rady vůbec někdo přijde a je ochoten diskutovat, proto říct v klidu svůj názor, popř. zapolemizovat či zdůvodnit. Nelze asi vyhovět všem a hned. Jak ale říkám, buďme rádi, že je vůbec někdo ochoten k diskuzi, tak si ho neodraďme zbytečnými invektivy. Taky se na nás může vykašlat a nám zbyde jen to nadávání na webu, v hospodě nebo na rybách.

                          NDědek - Profil | So 9.12.2017 16:50:28

                          roman_monfish >> No, ty asi máš také dost :-)
                          Není nad to, mít před očima rudý hadr a být vztahovačný na každou blbinu, která někoho napadne :-)
                          Chtěl jsem to jen zlehčit a mělo to být vtipné. Tak se omlouvám že nebylo, tedy pro každého ...

                            Nroman_monfish - Profil | So 9.12.2017 16:44:42

                            Dědek >> Jak jsi přišel na nějaké vylučování? Nevšiml jsem si, že by o tom byla někde jinde zmínka. Pan Hýbner napsal jen to, že lži by se neměli tolerovat ani na mrku. A pak to stačí jen přesně pojmenovat a lháře poslat kamsi ;).
                            Mám rád lidi, kteří nazývají věci pravým jménem a to veřejně a v písemné formě, byť na internetové diskuzi. Není jich zas tak moc. Moje pěsti posilují :)

                              NDědek - Profil | So 9.12.2017 16:35:13

                              LosPafkos >> To nevím :-))) Pavel je svůj a přesto, že mu nerozumím já, ani drtivá většina na MRKu a občas užije nějakého tvrdšího slova, nemyslím si, že by se mělo být vůči němu nějak "NETOLERANTNÍ" a "například" ho vyloučit ze svazu, nebo dokonce z MRKu :-))) :-O

                                NDědek - Profil | So 9.12.2017 16:30:39

                                candát 76 >> Milý pane, jestliže se hlásíte do veřejné funkce, měl byste počítat s tím, že se najdou i takoví, kteří si budou o vás i vaši práci doslova otírat boty. Už teď začínám pochybovat o tom, že tu funkci zvládnete, a mé pěsti, které vám zatím držím, začínají ochabovat.
                                Co by tak měli s Pavlovými výpady dělat kakr, nebo hrají, se kterými se tu dohaduje, hádá a nevím co, už dlouhá léta. Že by na něj měli učinit "trestní žálování"? To je nápad :-)))

                                  NLosPafkos - Profil | So 9.12.2017 16:26:41

                                  Dědek >> myslíš,že je Mrknato hořlavej ? :-)))

                                    NDědek - Profil | So 9.12.2017 16:19:37

                                    candát 76 >> Jako ho vyloučit ze svazu, za plky na MRKu? Aha... :-)))

                                      NRST - Profil | So 9.12.2017 12:35:05

                                      candát 76 >> Z tohohle ohledu bych byl v klidu. Všichni ho známe a za ty roky jsme si na jeho rétoriku zvykli:-)

                                        Ncandát 76 - Profil | So 9.12.2017 12:08:56

                                        kakr >> No, máte asi pravdu, už na něj nebudu reagovat.
                                        Opravdu to nemá smysl. Jeho názory mu mile rád ponechám, má na ně plné právo, jen mi vadí jasné lži, které tu veřejně prezentuje a které poškozují celý ČRS, nejen mou osobu. To bychom mu tolerovat neměli.