Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nlipan - Profil | Ne 8.5.2016 13:35:11

Kdybys měl víc nahoře a míň dole, tak by se tu o Tebe strhla bitka. Já třeba hledám kamarádku se zájmem o rybolovné techniky včetně muškaření asi tak 24 let. Ta poslední zapověděla tuto zábavu zhruba 3 týdny po svatbě :-(.

    NM0RGAN - Profil | Ne 8.5.2016 13:17:55

    Čerstvá náplava do Komína hledá nějakého parťáka nebo parťáky na rybaření (feeder, plavaná), ideálně na Svratce poblíž, jinak kam se dá dojet autem. I když na Svratku mezi Komínem a Bystrcí jedině se sluchátky :-))

      NFullnek - Profil | Ne 8.5.2016 12:49:46

      MrKos >> To je ale škody Marku

        NMrKos - Profil | Ne 8.5.2016 12:46:15

        Fullnek >> chtěl jsem dnes jít s vami Romane. Mam pro tento účel novou če pičku. Jsem z toho smutný, tak zase priste.

          NFullnek - Profil | Ne 8.5.2016 12:30:48

          Tude >> Vydrýsek - 6.5.2016 11:11:55 >> Dnes už na ryby nejedu,protože jsem za posledních pět dní,byl pětkrát. A dnes v nedělní odpoledne sportujeme,jako každou neděli.

            NAbe - Profil | Ne 8.5.2016 7:43:30

            Dobré ránko, dnes se mi zdálo o revíru v Rakvicích, tzv. Kačenárna...idylka, klídek, Petrův zdar.

              Nmakass - Profil | Ne 8.5.2016 7:25:18

              Dobrý sváteční ráno všem ve spolek.

                NAbe - Profil | So 7.5.2016 17:00:52

                makass >> zdarec, tak to nevím, jestli paráda, lepší je alespoň mírné čeření

                  Nmakass - Profil | So 7.5.2016 16:40:58

                  Red carp >> hladina jak zrcadlo. Paráda.

                    NAbe - Profil | So 7.5.2016 8:01:15

                    Pichacum to asi nejde, nebo tam neni nikdo on-line...Petrův zdar

                      NRed carp - Profil | So 7.5.2016 6:42:24

                      MrCement >> chyba

                        NMrCement - Profil | So 7.5.2016 6:31:20

                        Red carp >> foto k nasrani..Balzam na duši. .... jedu na jednu vype(j)cenou zakázku :-(

                          NRed carp - Profil | So 7.5.2016 6:23:23

                          Gpsi

                            NMrCement - Profil | So 7.5.2016 6:22:23

                            Nazdar. Pichacum hodně centimetrů.

                              NAbe - Profil | So 7.5.2016 6:00:05

                              Přeji dobré ráno a všem závodníkům v lovu kapra na Svitavě Petrův zdar.

                                NGRUPA - Profil | Pá 6.5.2016 20:50:19

                                obrisek >> máš 100 bludišťáků.
                                :-)
                                Tukabel..:-)

                                  NVydrýsek - Profil | Pá 6.5.2016 11:11:55

                                  Fullnek >> zdar Fuldo

                                  ty nebudeš závodit? co děláš v neděli v podvečír? nezajdem na ryby do Opatek? nasypali

                                    NFullnek - Profil | Pá 6.5.2016 10:43:36

                                    kakr >> dík

                                      Nkakr - Profil | Pá 6.5.2016 10:35:58

                                      Fullnek >>
                                      Zajeď si jinam....

                                        Červené karty: Vondruš