Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nobrisek - Profil | Po 9.5.2016 13:41:56

lipan >> to jo, žranice to byla a řádná:)...st čt volním... su po ut pa so ne

    Nlipan - Profil | Po 9.5.2016 13:32:15

    Taky mi to samozřejmě chutnalo, ale když sem někdo hodí takový fotky ze zahradní žranice, tak to závodka prohrává.
    Jestli budeš ve čtvrtek večer na základně, tak se stavím jak pojedu ze schůze.

      Nobrisek - Profil | Po 9.5.2016 13:18:17

      lipan >> já su vomáčkovej a křenovou velmi můžu náhodou:))
      Něco nového ohledně echa?

        Nlipan - Profil | Po 9.5.2016 13:01:41

        obrisek >> Ještě před chvílí jsem si myslel jak mi ta křenová omáčka chutnala :-)

          Nobrisek - Profil | Po 9.5.2016 12:34:50

          Fullnek >> zdar, včera proběhl zátěžový test nové kuchyně...nízký roštěnec nám trochu chytl, ale předkrm, sumčí špízy a pišingr to zachránily :)

            NFullnek - Profil | Po 9.5.2016 11:07:33

            MrKos >> Jasná provokace!!!!

              NAbe - Profil | Po 9.5.2016 8:18:36

              Přeji dobré ráno, po kontrole u lékařky a odsátí pár ml krve mám už trochu lepší náladu, dostal jsem vycházky, hurááááááá, Petrův zdar.

                Nhraji - Profil | Po 9.5.2016 7:34:28

                Hezké dobré ráno přeji

                  Nmakass - Profil | Po 9.5.2016 7:01:55

                  Dobrý ráno ve spolek.

                    NRed carp - Profil | Po 9.5.2016 6:57:09

                    Dobré ráno, konečně si v práci odpočineme.

                      NFalkec - Profil | Po 9.5.2016 6:32:43

                      Dobré ráno všem.

                        NMrKos - Profil | Ne 8.5.2016 20:02:20

                        M0RGAN >> >> my sme hodni kluci. Ja to vedu pevnou rukou a Cement je podrztaska.

                        Jsi masař? My ano. Trochu.

                          NAbe - Profil | Ne 8.5.2016 19:58:23

                          MrCement >> já nežertuji, já su váž(e)ný člověk !!

                            NMrCement - Profil | Ne 8.5.2016 18:12:42

                            Abe >> žerty stranou !

                              NAbe - Profil | Ne 8.5.2016 16:44:08

                              MrCement >> rychtyk a ten klub děvčat a transek vede nějaký Mysha Pucolán Cáment :-)

                                NM0RGAN - Profil | Ne 8.5.2016 15:39:53

                                MrCement >> Ne, děkuji :D Jsem smířen, že na ryby budu chodit s chlapama. Žádné erotické zážitky od toho neočekávám :-)) Ženy lovím raději v jiných vodách.

                                  NMrCement - Profil | Ne 8.5.2016 15:20:33

                                  M0RGAN >> je tu klub děvčat a transek z Brna. Nejake Mrkosovo jádro.......

                                    NM0RGAN - Profil | Ne 8.5.2016 15:18:05

                                    MrCement >> Řekl bych, že to nemá souvislost. A na to, že už jich bylo povícero, tak na ryby nechtěla chodit ani jedna :D Teda jednou jsem tam jednu dotáhl... celou dobu si četla knížku :D

                                      NMrCement - Profil | Ne 8.5.2016 15:11:44

                                      M0RGAN >> máš děvče?

                                        NM0RGAN - Profil | Ne 8.5.2016 13:47:33

                                        lipan >> Tak to nemůžu sloužit :D

                                          Červené karty: Vondruš