Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NFullnek - Profil | Pá 6.5.2016 10:32:47

Dobré den,neví náhodou někdo,jestli je jako každoročně zákaz rybolovu v Obřanech,jak bude zítřejší lov o kapra?Chtěl bych před zítřejším kláním doštelovat motáž,tak abych nevážil zbytečnou cestu a rovnou si zajel jinam.

    NAbe - Profil | Pá 6.5.2016 9:31:11

    Falkec >> rychtyk, ty rybohodiny nás zocelují...jinak díky za přání uzdravení, jen ty fišle aby pak už nebyly přežraté...Petrův zdar

      Nsyny - Profil | Pá 6.5.2016 9:28:08

      Ve Veverske okolo cyklostezky se trou cejni, nebylo by od veci, aby tam RS zasla vybrat ty makujici dedky pod nohama, rano v 5:15 jich tam bylo jak hnoja a od jednoho, co tam byla zajety autem, po upozorneni, ze je tam zakaz vjezdu, co tam dela s tim vrakem jsem se dozvedel novinku, pry je tam zakaz vjezdu vsech motorovych i nemotorovych vozidel, takze i ja porusuji zakaz vjezdu, asi se budu muset vratit do autoskoly, tato znacka me nejak unikla ......:o)))))) ale ocenuji dedkovu pohotovost.

      https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=16.4482596&​y=49.2719801&z=16&l=0&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=9lpefx8​PXn&ud=49%C2%B016%2719.809%22N%2C%2016%C2%B027%2719​.226%22E

        NFalkec - Profil | Pá 6.5.2016 9:26:31

        Abe >> Ale že mě to stálo rybohodin.....:) Nicméně jsem se odpanil a cítím se plnohodnotně....:D. Přeju ti, aby ses brzy uzdravil! pak spadneš do toho nejlepšího, ryby budů rozežrané! :)

          NMrCement - Profil | Pá 6.5.2016 9:11:16

          ten teplotní výkyv je na horách masakr. Asi chajdu prodám a koupím boat na Slapech

            NRed carp - Profil | Pá 6.5.2016 8:58:10

            Zase 10

              NAbe - Profil | Pá 6.5.2016 8:01:25

              ceczubr >> mooooc děkuji, jsi strašně hodný...mě tu teče i slza :-)

                NMrCement - Profil | Pá 6.5.2016 7:36:49

                Nazdar

                  Nceczubr - Profil | Pá 6.5.2016 7:36:38

                  Abe >> Já se připojím s přáním brzkého uzdravení,budu obcházet vodu i za tebe.

                    NMrCement - Profil | Pá 6.5.2016 7:35:47

                    alfonz42 >> asi na tebe postvu psa

                      NAbe - Profil | Pá 6.5.2016 7:29:49

                      chtěl jsem jít v sobotu prohnat ve Svitavě kapříky závodní, ale to je snad prokletí, vždycky zasáhne nějaká vyšší moc, mi nezbývá nic jiného, než si říct...tak snad příště, Petrův zdar

                        NAbe - Profil | Pá 6.5.2016 7:27:42

                        hraji >> díky moc za přání, já si přeji to samé ale tak rychle to bohužel nebude :-(

                          NAbe - Profil | Pá 6.5.2016 7:26:53

                          Red carp >> to nic, to je v rychtyku, to se vstřebá...a neomlouvej se, beru to ještě s úsměvem :-)

                            Nhraji - Profil | Pá 6.5.2016 7:20:29

                            Abe >> tak ti přeji, ať jsi brzy v pořádku a zase na rybách

                              Nhraji - Profil | Pá 6.5.2016 7:19:59

                              Hezké dobré ráno přeji

                                NRed carp - Profil | Pá 6.5.2016 7:16:58

                                Abe >> Tak to se omlouvám a přeji brzké zařazení do rybářského kolotoče.

                                  NAbe - Profil | Pá 6.5.2016 7:12:56

                                  Red carp >> tvé nadšení mne irituje...

                                    NRed carp - Profil | Pá 6.5.2016 7:04:47

                                    Dobré ráno, hurá do terénu a večer......

                                      NAbe - Profil | Pá 6.5.2016 6:44:10

                                      Falkec >> tak já letos o chvilku dřív a musím ti dát za pravdu

                                        Červené karty: Vondruš