Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NFalkec - Profil | Pá 6.5.2016 6:38:37

Tak jsem si včera poprvé v tomto roce sáhl na kapra a musím říct, že je to furt stejně slizké.....:))

    NFalkec - Profil | Pá 6.5.2016 6:37:43

    Dobré ráno všem.

      NAbe - Profil | Pá 6.5.2016 6:21:13

      Přeji dobré ráno, pomalu se dávám do normálního stavu po pobytu v nemocnici, na nějaký čas mám po rybách a zrovinka na moje nejoblíběnější období v roce, asi se s tím musím smířit...Vám všem Petrův zdar.

        Nmakass - Profil | Pá 6.5.2016 6:04:46

        Dobrý ráno ve spolek.

          Nalfonz42 - Profil | Pá 6.5.2016 1:03:27

          MrCement >> Tak tohle si obut, tak to už musí bét člověk řádně zhulený nebo zhulákaný :-))

            NSpiny - Profil | Čt 5.5.2016 20:41:48

            007krivanek >> Jasný.

              Nhonzin2236 - Profil | Čt 5.5.2016 19:40:42

              Spiny >> prygl

                NMrCement - Profil | Čt 5.5.2016 19:37:00

                Výlet do hor začíná. Po ceste vyvetram nové kecky :-), veverku a zitra ulovim pstruha bystrinoidniho.

                  N007krivanek - Profil | Čt 5.5.2016 19:29:33

                  Spiny >> Můžou být 50 na 50 karasi ?

                    NSpiny - Profil | Čt 5.5.2016 19:12:04

                    Zdar, nejakej tip na místo kde bych nachytal na plavanou pár plotiček? dík

                      NGRUPA - Profil | Čt 5.5.2016 16:37:16

                      alexdelpiero10 >> prej...

                        Nobrisek - Profil | Čt 5.5.2016 10:41:06

                          NFalkec - Profil | Čt 5.5.2016 10:10:19

                          Dobré dopoledne všem.

                            Nalexdelpiero10 - Profil | Čt 5.5.2016 9:13:36

                            GRUPA >> Tome na pryglu na jelenici máš pytláky ozraly 7 stanu chytaj jen dva a prej tam delaj neskutečnej bordel nešlo by na ně poslat kontrolu po půlnoci prej tam chytaj nonstop..

                              Nhraji - Profil | Čt 5.5.2016 7:40:11

                              Hezké dobré ráno přeji

                                NRed carp - Profil | Čt 5.5.2016 7:10:23

                                Dobré ráno, zatneme zuby a ty 2 dny už to vydržíme.

                                  Nmakass - Profil | Čt 5.5.2016 6:03:38

                                  Dobrý ráno ve spolek.

                                    NMrCement - Profil | Čt 5.5.2016 5:02:34

                                    Nazdar. Konečně skorovikend.

                                      Nhraji - Profil | St 4.5.2016 14:18:19

                                      V sobotu se na Svitavě konají závody, jak napovídá název Lov kapra o ceny, bude cílovou rybou hlavně kapr. Informace jsou v kalendáři akcí, prezence začíná v 5,15 hodin, závod v 6,00 hodin, prezence je u jezu na konečné tramvaje číslo 4 v Obřanech.
                                      Pro účastníky jsou připraveny krásné poháry a věcné ceny.

                                        NMrCement - Profil | St 4.5.2016 13:15:14

                                        Protože se dnes hašteříte, tak píseň bude velmi krátká. https://www.youtube.com/watch?v=G07F5MdQ3Bk

                                          Červené karty: Vondruš