Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

NVydrýsek - Profil | Út 26.4.2016 13:42:36

MrKos >> ó děkuji pane kolego

beru to jako počátek nového kamarádství

    Nobrisek - Profil | Út 26.4.2016 13:00:55

    tů ól

    na 90% zkusím tu Valoria, líbí se mi tam i to prostředí s venkovní zahradou.

    Dík všem...

      Nobrisek - Profil | Út 26.4.2016 12:58:35

      MrKos >> může být, ale já hledám tu kostku ve skluzu:)

        NMrKos - Profil | Út 26.4.2016 12:53:28

        obrisek >> solidní restaurant je i U kašny v Rajhradě. A je tam klid.

          NVydrýsek - Profil | Út 26.4.2016 12:34:36

          MrKos >> btw nějak postrádám nelíbiče v ML, měl by jsi to napravit pane kolego

            Nobrisek - Profil | Út 26.4.2016 12:02:27

            syny >> no nebyl, oni chodí za mnou:)) chceš vyjmenovat všechny z fotek? nebo stačí ten pár:)...Borec čonka dělal konzervu, chvilku anglie a teď dělá operátora...Stará je na mateřské. Nemaj s těma wostrýma romes nic společného.Ale mě se ta jeho nelíbí, sou tu hezčí krasavice.Ale co z toho, když jim po dvacítce zhrubne hlas a ochlupí se, nebo xicht aka jennifer lopez, a mezi prstama na nohách blato:)

              Nsyny - Profil | Út 26.4.2016 11:53:08

                Nhraji - Profil | Út 26.4.2016 11:49:37

                Do kalendáře akcí jsem přidal tradiční květnovou akci Lov kapra o ceny. Závod se koná v sobotu 7. 5. 2016 na Svitavě 1 v Obřanech u konečné tramvaje číslo 4. Prezence začíná v 5,15 hodin, závod v 6.00 hodin. Občerstvení zajištěno.

                  Nobrisek - Profil | Út 26.4.2016 11:38:03

                  syny >> to měl být kája gotů, ale rozpil se:)...alkohol, únava a narozeninové menu, neb jak utratit na vápně 17 tyček:) eště že mám teď bezvýznamných 36 :)

                    Nobrisek - Profil | Út 26.4.2016 11:31:47

                    MrCement >> lekat se budu při každém chodu...na vápně se lekaj mne:)

                      NMrCement - Profil | Út 26.4.2016 11:28:56

                      obrisek >> a nelekni se okolí :-)

                        Nsyny - Profil | Út 26.4.2016 11:20:14

                        obrisek >> dobry je i tohle http://www.simplerestaurant.cz/#uvod , ale rozhodnout se musis sam ...
                        edit: to te knockautoval Muhamad na levici nebo alkohol ? :o))))

                          Nobrisek - Profil | Út 26.4.2016 11:10:50

                          syny >> díky za typ, ale zajímavější menu má pro mě zatím valoria:)

                            Nobrisek - Profil | Út 26.4.2016 11:02:30

                            MrCement >> test lásky se mnou protrpěla už mnohokráte na vápně:)Beztak se nechám odvézt limuzínou zpátky do reality splachnót to menu: )

                              Nsyny - Profil | Út 26.4.2016 10:47:19

                              obrisek >> za me jedine http://www.lamaisonbrno.cz/

                                NRobur - Profil | Út 26.4.2016 10:46:02

                                degustační menu je dobrá volba, akorát počítej, že ještě necháš tak 500 a více za pití. Ale servírování v té restuaracie je docela zážitek, i ty sklenice.

                                  NRed carp - Profil | Út 26.4.2016 10:33:38

                                  obrisek >> Degustační menu je nejlepší. Ochutnáš spoustu nových věcí a myslím, že jsem nikde neměl nic, co by nestálo za to.

                                    NMrCement - Profil | Út 26.4.2016 10:33:09

                                    obrisek >> tak tam pojď nejdřív se mnou. Vezmu dvě gazely a příště te obsluha už bude znát :-)))))

                                      Nobrisek - Profil | Út 26.4.2016 10:31:42

                                      Red carp - noooo, nikdy sem v takové restauraci nebyl...co si tam dát? Líbí se mi to dekustační menu...a 1200.- za osobu asi přežiju:))


                                      Degustační menu

                                      Hovězí carpaccio, hřiby, květák, lanýž, žampion
                                      Krém z pečených paprik, kreveta, candát, emulze z mandarinek a chilli
                                      Mořský vlk, kořenová zelenina, sambal, med, bramborové krokety s comté
                                      Telecí líčka, kopr, smetana, žemle, šlehaný bílek
                                      Tygří krevety, arborio, lanýž, krevetový bisque
                                      Divočák, paprika, lilek, cuketa, čokoládová demi glace
                                      Čokoládový fondant, malina, sorbet

                                        NRed carp - Profil | Út 26.4.2016 10:29:35

                                        MrCement >> Jenom když si vezme světlý šaty :-)

                                          Červené karty: Vondruš