Brněnské jádro

Ahoj nejen brněnští kluci rybáři a holky rybářky :o)! Abychom nezaplňovali plkárnu mnoha příspěvky, je tu otázka čistě jen pro vás. Všechny upozorňuji: VSTUP NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!!
Autor diskuse: Abies Alba - Profil , 10.6.2005 všeobecné - ostatní

Nobrisek - Profil | St 27.4.2016 18:03:34

Hoši choďte pěšky...stojí mě to jen dvoje airmaxy z emeriky ročně:)
Julec-cejl 25 min. Cejl-vapno 25 min.
Vapno-dom 7-30 min. :)

    NMrCement - Profil | St 27.4.2016 17:18:58

    MrKos >> tam jsem byl ráno před tebou. PECiVale

      NMrKos - Profil | St 27.4.2016 17:18:06

      MrCement >> ja tam byl dřív.

      A ještě je zavrenej jeden tubus Dobrovského. Jezdi se obousměrně tím zbývajícím tubusem.

        NMrCement - Profil | St 27.4.2016 17:12:22

        honzin2236 >> jel jsem Lisen-Komín a nikde nic.Jen havarka pod Pisoartunelem a sem tam semafor a fizlove s radarem.

          Ndoliz - Profil | St 27.4.2016 16:55:55

          Fishky >> tak 10 max 15 minut. Záleží na tom jakej bude provoz.

            Nhonzin2236 - Profil | St 27.4.2016 16:55:19

            Fishky >> v aktualnim provozu se oplati jit radsi nekam na skopek :)

              NMrCement - Profil | St 27.4.2016 16:54:58

              Fishky >> vše jede bez kolon

                NFishky - Profil | St 27.4.2016 16:51:24

                Dobré odpoledne, váhám jak dlouho může cca v aktuálním provozu trvat cesta autem z Bohunic do Medlánek - nějaké tipy? Díky předem :)


                PS: páč si jako rybáři musíme pomáhat, tak sdílím a posílám dál: http://sport.bazos.cz/inzerat/60424011/PARTAK-NA-RY​BY.php

                  Nhonzin2236 - Profil | St 27.4.2016 16:05:41

                  Chapadlak >> kdybys ten ohen mel jakoze jenom gril, tak mas asi nejpohodlnejsi prygl

                    NChapadlak - Profil | St 27.4.2016 16:04:11

                    Zdarec. Je mi jasny, ceho se tady dockam, ale kdyby se objevil nejaky hrdina, co by mi treba do zpravy poradil, byl bych rad :) Hledam v okoli Brna na sobotu nejake pekne misto u vody, kde si muzu s rodinkou roztahnout deku, byt tam s malym deckem v kocaru a hlavne si u toho si opect burty (na jiz zrizenem ohnisti/taboristi).Samozrejme svazovou vodu, abych stihl provetrat i pipaky. Diky

                      Nmakass - Profil | St 27.4.2016 8:48:44

                      Dobry ráno ve spolek.

                        NMrCement - Profil | St 27.4.2016 8:07:01

                        Ten prcek dole je nevlastní...... !

                          NMrCement - Profil | St 27.4.2016 8:06:22

                          Jak se smějí vaše zuby !

                            NMrCement - Profil | St 27.4.2016 7:47:40

                            A je to tady. Zamackavam slzu úderem.

                              NMrCement - Profil | St 27.4.2016 7:29:09

                              Nazdar.

                                Nhraji - Profil | St 27.4.2016 7:25:37

                                Hezké dobré ráno přeji. Konečně zapršelo

                                  NVydrýsek - Profil | St 27.4.2016 7:14:43

                                  Red carp >> však to jsme

                                    NRed carp - Profil | St 27.4.2016 6:54:58

                                    Dobré ráno, dnes nemrzne, dnes by to měli zase dát dohromady a stát se nejlepší kamarádi.

                                      NFalkec - Profil | St 27.4.2016 6:37:01

                                      Dobré ráno všem.

                                        NMrKos - Profil | Út 26.4.2016 14:24:07

                                        obrisek >> amarouny

                                          Červené karty: Vondruš